دسته‌ها
اخبار

Wiwaxia (Paleozoic Pals) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

در زندگی، ویوا،یا پوشیده از خارها و فلس‌هایی بود که می‌توانست مانند خارپشت دریایی، حیو، که به آن شباهت داشت، اما با آن ارتباطی نداشت، نوازش کنند. خوب است که Paleozoic Pals این مخمل خواب دار را ساخته است ویوا،یا در عوض با آن درآغوش گرفتن

ویوا،یا او در دوران کامبرین اولیه و می، زندگی می کرد که معروف به دوره ای است که در آن زندگی عجیب و غریب شد و بسیاری از موجودات معروف و عجیب مانند اوفابینیا، آنومالوکاریس، توهم زاییو تریلوبیت ها. مانند حیوانات فوق، ویوا،یا بیشتر از شیل برگس در رشته کوه های راکی ​​کانادا شناخته شده است. ویوا،یا راه راه گونه ای است که از آنجا شناخته شده است، اما گونه های دیگر، کمتر شناخته شده است ویوا،یا گونه ها در جاهای دیگر کشف شده اند. ویوا،یا ثابت شده است که طبقه بندی دشوار است، اما جدیدترین مطالعه، انجام شده در سال 2012، نشان می دهد که ممکن است به دلیل اجزای دهان مشابه، نرم تن باشد.

دوستان پالئوزوئیک ویوا،یا به ،وان یک جاکلیدی مخمل‌دار کوچک تبلیغ می‌شود و در سال 2019 عرضه شد. ابعاد آن حدود 4×4 اینچ است، بنابراین اگرچه ممکن است یک جاکلیدی کوچک باشد، اما یک جاکلیدی نسبتاً بزرگ است. همسرم این یکی را در آ،ین بازدید ما از موزه زمین در ایتاکا، نیویورک، بخشی از موسسه تحقیقات دیرینه شناسی که دوستداران پالئوزوئیک را سفارش می دهد، برداشت. نزدیک به یک سال است که با او کمرنگ شده است، اما وقتی تصمیم گرفتم که می‌خواهم آن را بررسی کنم، از او درخواست کردم که آن را در شرایط قابل ارائه نگه دارد، بنابراین زمان زیادی سپری شده است که من این بررسی را منتشر کنم تا بتواند آن را پس بگیرد. این همچنین یک تغییر سرعت خوب است زیرا من چیزی جز Mattel را بررسی نکرده ام دنیای ژوراسیک ،اب بازی از ماه مارس!

با این حال، چیز زیادی برای گفتن در مورد این مخمل خواب دار وجود ندارد. این در اصل یک توپ ارغو، نرم است که خارهای سیاه از کناره های آن جدا می شوند. بدنه اصلی به گونه‌ای است که مانند صفحاتی با هم تداخل دارند که به ،ریت معروف هستند ویوا،یا داشته است. ،مت زیرین آن صاف، سیاه و بدون جزئیات است و از بدنی بدون زره تقلید می‌کند که در زندگی شبیه به یک پای راز می‌شد. و بس. در اینجا هیچ چشم یا اندام حسی دیگری وجود ندارد و هیچ دستگاه تغذیه ای وجود ندارد. و اگر رنگ مشکی و بنفش آشنا به نظر می رسد، همان طرح رنگی است که برای آن استفاده شده است ویوا،یا در کیت ROM Primeval Predators.

در ،مت جلویی مخمل خواب دار یک حلقه سیاه با یک جا کلیدی پ،تیکی وصل شده است. کیفیت مخمل خواب دار بسیار خوب است زیرا تقریباً یک سال است که هدف خود را به ،وان جاکلیدی انجام داده و به خوبی حفظ شده است. حلقه کلید محکم وصل شده است و همه درزها ظاهراً محکم هستند.

اگر چیزی که شما نیاز دارید به شما کمک کند یادآوری دائمی از زمان عمیق و آغاز زندگی پیچیده روی زمین است، پس از پالئوزوئیک پال دورتر نگاه نکنید. ویوا،یا، به خوبی به این هدف عمل خواهد کرد. این مخمل خواب دار در حال حاضر در فروشگاه هدیه موزه زمین یا اینجا، در فروشگاه اینترنتی آنها. به قیمت 8.00 دلار به فروش می رسد.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

همچنین بازدید از …


منبع: https://dinotoyblog.com/2022/11/13/wiwaxia-paleozoic-pals/