دسته‌ها
اخبار

Walmart Collector Con از فردا شروع می شود GI Joe Classified Mole Rats Shooter و Crimson Alley Viper


فقط یک یادآوری سریع که Walmart Collector Con از فردا 18/7 شروع می شود

GI Joe Cl،ified Series Crimson Alley Viper، کل،یونی GI Joe Action Figure #91

GI Joe یک نیروی عملیات ویژه بسیار ماهر متشکل از مردان و ،ن از سراسر جهان است. وظیفه دفاع از جهان در برابر کبرا، یک سازمان جنایتکار بیرحم که در جهت سلطه کامل است. آماده برای جستجوی کبرا در هر محیطی روی این سیاره … هر جا مشکلی وجود دارد، جی آی جو آنجاست. Crimson Alley Viper که تازه وارد خط GI Joe Cl،ified Series شده است، برای ماجراجویی آماده می شود، با چندین نقطه اتصال برای قابلیت موقعیت بالا. این فیگور افعی زرشکی کوچه شامل 10 لوازم جانبی الهام گرفته از شخصیت از جمله ماسک گیر، سپر ضد شورش، قلاب دست و پنجه نرم، کوله پشتی، 2 چاقو و 2 لوازم جانبی سلاح است. بعلاوه یک جا پایی برای قرار دادن تمام وسایلش! برای تثبیت قدرت خود در کبرا، تیم کریمسون استرایک (توم،، زاموت و بارونس) وفادارترین و بی‌رحمانه‌ترین نیروهای خود را به اسکادران‌های افعی زرشکی کوچه اختصاص داده‌اند. افعی‌های زرشکی کوچه اخیراً برای فرونشاندن شیوع عجیبی در میان سربازان موش‌های مول که در حال حفاری معدن‌های انرژی تاریک بودند، فرستاده شدند.

GI Joe Cl،ified Series Nightforce Jodie “S،oter” Craig, GI Joe Action Figures #90

GI Joe یک نیروی عملیات ویژه بسیار ماهر، بر اساس تقاضا و متشکل از مردان و ،ن از سراسر جهان است. وظیفه دفاع از جهان در برابر کبرا، یک سازمان جنایتکار بیرحم که در جهت سلطه کامل است. اعضای شجاع GI Joe آماده هستند تا در هر محیطی روی این سیاره به دنبال کبرا باشند. از جنگل‌های متخاصم گرفته تا قله‌های یخی پوشیده از قطب شمال… هر جا مشکلی وجود دارد، جی آی جو آنجاست. Nightforce Jodie “S،oter” Craig که تازه وارد خط GI Joe Cl،ified Series شده است، برای ماجراجویی آماده می شود، با نقاط مختلف بیان برای قابلیت موقعیت بالا. این فیگور کریگ «تیرانداز» نایت فورس جودی شامل 7 لوازم جانبی الهام گرفته از شخصیت از جمله موهای جایگزین، سر جایگزین با ماسک گاز، چاقو و 2 لوازم جانبی سلاح است. به علاوه یک جا پایی برای قرار دادن تمام وسایلش! جودی “تیرانداز” کریگ ممکن است روزها را بدون حرکت در انتظار ظاهر شدن هدف خود بگذراند. سپس دانش باطنی او از انحراف باد و ریزش گلوله همراه با کنترل دقیق نفس او را در حالی که انگشت ماشه خود را خم می کند، راهنمایی می کند.

GI Joe Cl،ified Series Mole Rat, GI Joe Collectible Action Figure #94

GI Joe یک نیروی عملیات ویژه بسیار ماهر متشکل از مردان و ،ن از سراسر جهان است. وظیفه دفاع از جهان در برابر کبرا، یک سازمان جنایتکار بیرحم که در جهت سلطه کامل است. آماده برای جستجوی کبرا در هر محیطی روی این سیاره … هر جا مشکلی وجود دارد، جی آی جو آنجاست. Mole Rat که در خط GI Joe Cl،ified Series تازه وارد است، برای ماجراجویی آماده می شود، با چندین نقطه اتصال برای قابلیت حمل و نقل بالا. این شکل موش مول حاوی 7 لوازم جانبی الهام گرفته از شخصیت از جمله کوله پشتی، اسکنر، قوطی، سر جهش یافته و ماشه مته با مته و لوازم جانبی سلاح است. بعلاوه یک جا پایی برای قرار دادن تمام وسایلش! در حالی که کبرا دانشمندان و محققان برتر را از سرتاسر جهان شکار می‌کند، سربازان کم‌صلاحیت‌تر به‌،وان موش‌های صحرایی، معدنچیان و معدن‌چیان به‌دنبال منابع انرژی جدید برای نیرو دادن به ماشین جنگی کبرا هستند. است،اج ذخایر فرار Dark Energon باعث شده است که سربازان خاصی به پوسته های بی فکری تبدیل شوند که تمایل دارند هر چیزی را در مسیرشان نابود کنند.


منبع: https://news.hisstank.com/2023/07/17/walmart-collector-con-g-i-joe-cl،ified-mole-rats-s،oter-and-crimson-alley-viper-82559