دسته‌ها
اخبار

Velociraptor (جانوران مزوزوئیک 1:18 توسط Creative Beasts Studio) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

برای همه ده ها و ده ها Velociraptor ،اب‌بازی‌ها و مدل‌هایی که در بازار ازدحام می‌کنند، تعداد کمی هستند که تلاش می‌کنند «غارتگر سریع» معروف را به‌،وان چیزی حتی بسیار شبیه به آنچه ما از حیوان واقعی می‌د،م به تصویر بکشند. وقتی مجسمه‌ساز و طراح ،اب‌بازی دیوید سیلوا در سال 2015، با مجموعه‌ای از درومئوسورها در مقیاس 1:6 شروع شد، مجموعه‌داران از این چشم‌انداز بسیار هیجان‌زده بودند. سری Deluxe Raptor از طریق کیک‌استارتر و وب‌سایت Creative Beasts استودیو سیلوا با موفقیت بزرگی عرضه شد و سیلوا شروع به آماده‌سازی خط «جانوران» برای گسترش کرد، با اکشن‌های بزرگ‌تر سراتوپسی و تیرانوسور در افق بعدی. در حین توسعه و انتشار این سری جدید گسترده، سیلوا همچنین با سه نسخه کوچک شده، 1:18 از فیگورهای لو، (در کنار سه سراتوپسیان تغییر سایز شده) به رپتورها بازگشت که برای مقیاس بندی من، با سری جدیدتر و بزرگتر دایناسورها طراحی شده بودند. طبیعتا شماره 1 این مینی سریال جدید بود Velociraptor ،oliensis.

همه مجسمه‌های جانوران مزوزوئیک در سری جدید 1:18 در یک بسته پ،تیکی دوستدار کل،یونر بسته‌بندی شده‌اند، با یک کارتن قابل جابجایی که حاوی اطلاعات محصول و حقایق مربوط به دایناسور است. آثار هنری از سری Deluxe Raptor – تولید شده توسط جاناتان کو در Velociraptorمورد – در جلوی درج نشان داده شده است. در داخل پوسته، رپتور با یک جفت پایه دوم، یک پایه شفاف و قطعات نمایشگر برای محکم ، رپتور روی پایه (میله، دستگیره، گیره انگشتی) قرار دارد. همچنین دستورالعمل هایی برای تج، لوازم جانبی درج شده است. همه قطعات، به طور طبیعی، باید با احتیاط کار شوند. این یک مدل کوچک است و تک تک قطعات ممکن است با استفاده بیش از حد یا نیروی بیش از حد در معرض خطر ش،تن یا تاب برداشتن قرار گیرند.

Velociraptor طول آن کمی بیش از 10 سانتی‌متر (4 اینچ) است و از نظر فنی مجسمه را به مقیاس 1:20 نزدیک‌تر می‌کند تا 1:18 برای یک نمونه زنده 2 متری. علیرغم اندازه کوچکش، مجسمه اکشن کار بسیار خوبی را انجام می دهد و جزئیاتی را که در اصل در نسخه 1:6 Deluxe وجود داشت، به تصویر می کشد. Velociraptor به‌،وان یک شکارچی بسیار زیباتر و پرنده‌مانند از ،نده‌های قدرتمندی که مخاطبان عمومی به تصور آن عادت دارند، ارائه می‌شود. بدن با پرهای براق و پر پوشیده شده است و دست ها به درستی به سمت داخل قرار گرفته اند. جمجمه بلند و باریک است و دندان‌ها در آرواره‌های لبه‌دار محافظت می‌شوند – همه ویژگی‌های اساسی حیوان ریشه‌ای محکم در درک علمی فعلی دارند (یا حداقل در مورد لب‌ها به طور منطقی استدلال می‌شود). Velociraptor از بقایای بسیار خوب شناخته شده است، بنابراین این مجسمه قادر است با دقت به هر ،مت و نسبت بدن، یک طرح کلی دقیق را دنبال کند. هر گونه اختلاف جزئی احتمالاً صرفاً به دلیل چالش حفظ مجسمه و مفصل بندی روی چنین قاب کوچکی است.

بیان برای چنین اکشن فیگور کوچکی بسیار گسترده است. در مجموع 15 نقطه مفصلی مشخص شده است که ا،ر قابلیت‌پذیری را نسبت به شکل Deluxe حفظ می‌کند. دو مفصل در گردن به شکارچی اجازه می‌دهد تا در همه جهات نگاه کند، البته نه به هیچ‌وجه افراطی (قطعه آستین در وسط گردن ممکن است بهتر به صورت شل تراشیده شده باشد، یا اصلاً به ،وان یک قطعه جداگانه نباشد). فک به خوبی باز می شود و به خوبی بسته می شود. دم همچنین می‌تواند در بیشتر جهات تکان بخورد، اگرچه در حالت سفت و سخت بدون سیم برای انعطاف باقی می‌ماند. بازوها می توانند از شانه ها، آرنج ها و مچ ها بچرخند. آنها نمی توانند روی بدن ب،بانند، اما می توانند برای مبارزه و نمایش “بال بزنند” و دراز شوند. پاها در ، و زانو به هم متصل می شوند. پاها را می توان بین حالت ایستاده و دویدن برای ع، های پویاتر رد و بدل کرد. آ،ین مفصل در نیم تنه به شما امکان می دهد تا فاصله کمی بیشتر در وضعیت بدن داشته باشید، چه رپتور کوچک در حال دویدن باشد، چه در هوا بپرد، چه فقط برای لحظه ای استراحت بین سکانس های عمل.

البته دست زدن به این تعداد مفاصل روی یک عدد کوچک احتیاط را ایجاب می کند. حتی یک کالای باکیفیت نیز از ش،تگی مصون نیست. رپتور من خوشبختانه آسیبی ندیده است، اما مفاصل مختلف نیاز به مراقبت های متفاوتی دارند. بازوهای روی مجسمه من نسبتاً شل هستند و در صورت تکان خوردن به راحتی می چرخند. در مقابل، زانوها آنقدر محکم هستند که گاهی می ترسم گیره ها را از نیرویی که برای خم شدن نیاز دارند، جدا کنم. بقیه ،مت های مفصل بندی بدون مشکل خاصی با مجسمه کار می کند. پین‌هایی در بازوها و فک روی شکل قابل مشاهده است، اما بیشتر با طرح رنگ استتار می‌شوند تا از حواس‌پرتی به طرح جلوگیری شود.

برای رنگ آمیزی Velociraptorدیوید سیلوا به کر، ریشو (یا lammergeier)، یک “رنده” بزرگ زنده از منطقه هیمالیا اشاره کرد. چندین نوع دیگر از اولین رپتور دلو، منتشر شده است، اما مجسمه 1/18 طرح رنگ اصلی را به طور صادقانه و موثر حفظ کرده است. پیچیدگی ال،ا به طور قابل درک کاهش یافته است، اما مجسمه هنوز هم با رنگ های زرد و قرمز مایل به قرمز، که با اندام های قهوه ای تیره/خا،تری و نوارهای مسابقه ای روی صورت مشخص شده است، چشمگیر است. مسواک زدن خشک در امتداد پشت و دم، جزئیات ریز و عالی پرها و همچنین پرهای اولیه روی بازوها را نمایان می کند. مجموعه دار، که از کیفیت نساجی در مدل های خود لذت می برند، علاوه بر تمام ویژگی های دیگر که قبلاً به آن اعتبار داده شده است، قدرد، خواهند کرد که سطح این مجسمه چقدر خشن است.

دیوید سیلوا و همکارانش در چند سال گذشته به سختی با مجموعه Beasts of the Mesozoic کار کرده اند و تلاش کرده اند تا برخی از بهترین شخصیت های اکشن دایناسور را در بازار تولید کنند. در حالی که محصولات نهایی ارزان نیستند، نتایج در مواردی مانند این 1/18 دیده می شود Velociraptor با سطح کیفی خود صحبت می کنند. رپتور کوچولو مدل کاملی نیست، اما برای آنچه هست بسیار بسیار خوب است، و امیدواریم این مجموعه به اندازه کافی خوب بفروشد تا دایناسورهای کوچک 1/18 بیشتری در افق باشند. Creative Beast’s 1/18 Velociraptor می آید توصیه می شود.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/velociraptor-beasts-of-the-mesozoic-118-by-creative-beasts-studio/