دسته‌ها
اخبار

Tyrannosaurus rex (Large Sue Plush 2018 by Wild Republic) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

دایناسور همه جا حاضر تیرانوزاروس ر، در دو قرن از زمان کشف آن توسط دانشمندان بشری، تجسم‌ها و بازسازی‌های زیادی دیده شده است – و کالاهای زیادی مطابق با آن تولید شده است. یک نمونه خاص – موزه تاریخ طبیعی میدان معروف Sue of Chicago Field – کالاهای مختلفی را مشاهده کرده است که به طور خاص به نام خود طراحی شده اند، از جمله مجموعه های مینی فیگور (با همکاری Safari ltd.) و اندازه های مختلف ،اب بازی های مخمل دار. در سال 2018، مطالعات جدید ،ت سو منجر به بازنگری های قابل توجه در کوه فیلد، که با گسترش جدیدی به نمایشگاه سیاره در حال تکامل زمان بندی شد که سو برای نمایش منتقل می شود. برای کمک به گرامیداشت این به‌روزرس،‌ها، Field خط تولید وحشی جمهوری K&M International را برای یک ،اب‌بازی پرشده بزرگ، کاملاً جدید و انحصاری از دایناسور ستاره خود سفارش داد.

اندازه T. rex (مطلوب) در کل 65-66 سانتی متر (25.5-26 اینچ) است. اگر دوست دارید مقیاس مدل را برای مجموعه حیوانات عروسکی خود ثبت کنید، این ،اب بازی در مقیاس 1:18 نسبت به نمونه واقعی سو قرار می گیرد. این ،اب بازی دارای حجم قابل توجهی است، با بدنی چاق و دم بزرگ. حیوانات پر شده همیشه بهترین انتخاب برای یافتن ارقام دقیق زندگی نیستند. اما خط وایلد ریپابلیک سابقه خوبی در زمینه ،اب‌بازی‌های با کیفیت دارد و سو نیز از این قاعده مستثنی نیست. تن، بدن نسبتاً خوب است. سو دارای سر بزرگ با چشم، رو به جلو، بازوهای کوچک اما تنومند، و نیم تنه گرد فوق الذکر است که نشان دهنده اضافه شدن گاسترالیای سو به نمایشگاه رسمی موزه است.

سو علاوه بر دقت، یک ،اب بازی پر شده بسیار خوش ساخت است. مخمل خواب دار محکم است و فرم را محکم نگه می دارد، در حالی که هنوز نرم و بازی پسند است. ،اب بازی به ،وان یک سه پایه ایستاده است، اگرچه طول دم آن را تا حدودی پنهان می کند. دوخت از نظر ظاهری نسبتاً ظریف است و پارچه‌های پوست دارای پوسته‌های طرح‌دار بافتی است (اگرچه، از قضا، خود الیاف ظاهری کم‌پر به ،اب‌بازی می‌دهند). دهان، دندان ها و پنجه ها از پارچه ساده تری برای تشخیص از پوست استفاده می کنند. یک خط لبه دار در هر طرف سر دوخته می شود تا برآمدگی های ابرو را نشان دهد. به ،وان یک ویژگی سرگرم کننده اضافی، ماهیت الیاف پلی استر به دم اجازه می دهد تا در زوایای کمی متفاوت قرار گیرد و نگه داشته شود. فک ها را نیز می توان بسیار کمی تنظیم کرد.

اگرچه Sue T. rex به طور سنتی یک طرح رنگ ثابت را از طریق رسانه های مرتبط – بر اساس تصویر جان گورچه نمایش داده شده در سالن اصلی موزه فیلد – در پی نمایش و نمایشگاه به روز شده، طرح رنگ سو در تصاویر روان تر شده است. برای ،اب‌بازی وایلد ریپابلیک، رنگ انتخابی، شیب لکه‌ای از لکه‌های خا،تری مایل به ارغو، و قهوه‌ای طلایی، با زیر شکم سفید و ،یف است. در بین لکه‌های صورت و بدن، رگه‌هایی از رنگ سبز نیز مشهود است. این یک الگوی آرام اما در عین حال قابل توجه است که برای چشم کاملاً خوشایند است. خا،تری تیره یکدست برای انگشتان دست و پا استفاده می‌شود و دهان و چشم‌ها جایی بین شرابی و قرمز خونی هستند و به خوبی با رنگ‌های سردتر پوست تضاد دارند.

وایلد ریپابلیک سو یک ،اب بازی پر زرق و برق با ساختار محکم و کلی است. ک،یک را به تصویر می کشد تیرانوزاروس تصویر در حالی که منع، کننده مطالعات جدید در ظاهر مارمولک ظالم است. هم بچه ها و هم کل،یونرها می توانند این مورد را تحسین کنند، چه در اتاق بازی نگهب، داشته باشد و چه در بالای تخت. شکایت از (پر شده) تی ر، منحصراً از طریق فروشگاه‌های هدیه موزه فیلد شیکاگو در دسترس است، اما اگر نمی‌تو،د شخصاً به موزه بروید، می‌تو،د ،اب‌بازی را از طریق فروشگاه آنلاین آن‌ها با قیمتی مشابه (البته حداقل قبل از ارسال) ،یداری کنید.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

همچنین بازدید از …


منبع: https://dinotoyblog.com/2022/11/06/tyrannosaurus-rex-large-sue-plush-2018-by-wild-republic/