دسته‌ها
اخبار

Tyrannosaurus (Boley/Gosnell) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

Knockoff ها یک ،صر همیشه حاضر در صنعت ،اب بازی و یک معضل دائمی برای کل،یونرها هستند. Knockoff محصولی است که از یک محصول اصلی دیگر تقلید می کند، معمولاً بدون کپی برداری دقیق از آن به منظور فرار حیله گرانه از نقض حق چاپ. به طور طبیعی، این یک عمل نسبتاً یواشکی است که بسیاری از هنرمندان و طراحان ممکن است (یا به طور فعال انجام می‌دهند) آن را مورد آزار و اذیت قرار دهند. البته برخی از مشتریان نسبت به ،یدهای خود دقت کمتری دارند یا به طور کلی به این موضوع توجهی ندارند. اما سؤالاتی وجود دارد که ارزش پرسیدن در مورد این موضوع را دارد. مرز بین الهام و سرقت ادبی را کجا می توان ترسیم کرد؟ واقعا مرجع تقلید چقدر به ارزش اصل لطمه می زند؟ … و اگر در برخی شرایط، نتیجه نهایی بر اساس محصولی باشد که اساساً دیگر وجود ندارد، چه؟

این سوال آ، برای موردی که در این بررسی نشان داده شده است قابل توجه است: الف تیرانوزاروس ر، ،اب بازی ،یداری شده به ،وان بخشی از مجموعه از Boley. شرکت ،اب‌بازی Boley به مرور زمان انواع ،اب‌بازی‌ها و محصولات آموزشی کودکان را فروخته و توزیع کرده است – آنها حتی یک بار در روزگاری خط معروف موزه بریت،ا Invicta را توزیع ،د – و وب‌سایت آنها تعدادی مدل و بسته‌های دایناسور دوست‌دار کودک را برای زمان بازی و بازی نمایش می‌دهد. تحصیلات (بنابراین آنها حداقل به بازار عرضه می شوند – اینها به سختی کالیبر هستند سافاری با مسئولیت محدود در اینجا). در میان محصولات آنها مجموعه های کوچک، متوسط ​​و بزرگ “دایناسورهای معتبر مدل Gosnell” با قطعات متحرک و در جعبه قابل استفاده مجدد با مارک بولی تحویل داده می شود.

به نظر می رسد Gosnell از یک نام تجاری مبهم تر است – جستجوهای متعدد اینترنتی برای من چیزی بیشتر از جستجوهای پراکنده ایجاد کرده است. eBay لیست ها و گاه به گاه سایر محصولات (مانند خود Boley آمازون صفحات)، معمولاً به شکل ،اب بازی های حیوانات بسیار کاریکاتور برای کودکان. اگرچه به طور بالقوه می توان محصولات Gosnell را با لوگوی آنها شناسایی کرد – مهری از دو اثر پنجه در یک دایره – همه شکل های “مدل Gosnell” بولی این ویژگی را ندارند. Tyrannosaurus یکی از این موارد است. نام استاندارد و حکاکی های «ساخت چین» را می توان روی شکم پیدا کرد، اما هیچ مارک دیگری قابل مشاهده نیست. با این حال، یک سطح دایره‌ای صاف آشکار در پایین پای راست وجود دارد، که من گمان می‌کنم ممکن است در تکرار قبلی قالب دارای علامت تجاری باشد. آیا وضوح مالکیت در این محصولات را دوست ندارید؟

با وجود ماهیت مبهم منشاء ،اب بازی، این تیرانوزاروس در واقع یک آیتم شگفت آور با ظاهر من، است. اندازه این ،اب‌بازی 21 سانتی‌متر (8.25 اینچ) است، و آن را در مقیاس 1:57-1:61 قرار می‌دهد. تی ر، نمونه هایی مانند سو یا اسکاتی. تن،ات روی شکل بسیار نزدیک به ،ت های فعلی است، با شکم عمیق و شکل متمایز “T-Bone” به جمجمه. بازوها به طور من، کوچک هستند، اما کاملاً ضخیم نیستند و به درستی پرون نشده اند. برجستگی های اشکی تا حدودی افزایش یافته اند، اما نه بی دلیل، و به درستی روی چشم ها قرار می گیرند. دم مانند نیم تنه عمیق و عضل، است و حتی یک یال متشکل از پرهای کوتاه از پشت سر تا پایین دم کشیده شده است. در مجموع، این مورد مبهم به نظر می رسد تحقیقات علمی دقیق تری را نسبت به برخی از مارک های بزرگتر در بازار انجام می دهد.

با توجه به پیشینه بی تکلف این ،اب بازی، این سوال قابل طرح است: بولی و گاسنل چگونه چنین بازی معاصری تولید ،د. تی ر، شکل؟ پاسخ این است که خیلی تعجب آور نیست، آنها این کار را ن،د – آنها آن را “قرض گرفتند”. این اکشن فیگور کوچک شده یک ،اب بازی است که توسط IVS در ارتباط با نمایشگاه تعاملی منتشر شده است. دایناسورها در طبیعت، که از سال 2018 تا 2019 در اروپا حضور داشت و درهای خود را برای همیشه بسته بود. با بسته شدن نمایشگاه، IVS تولید کالاهای بسته بندی شده را نیز متوقف کرد – اما ظاهراً قبل از اینکه Gosnell به طور غیررسمی مواد مربوط به ،اب بازی را برای تولید نسخه خود به دست نیاورد. یک نسخه بزرگتر و ثابت از مدل نیز وجود دارد، و همچنین یک نسخه مینیاتوری (که بولی همچنین به ،وان بخشی از مجموعه های دینو بزرگتر به فروش می رسد). و در حالی که طراحی ها با محصول IVS 1:1 نیستند، شباهت ها بسیار آشکار است.

مقایسه با نسخه های مینیاتوری که بولی به ،وان بخشی از مجموعه ،اب بازی دایناسور دیگری فروخته است

گوسنل به سختی اولین ،ی است که طرح دایناسور را از یک رسانه بزرگ بدست آورده است – پاپو به طرز بدنامی از آن تقلید کرده است. پارک ژوراسیک برای بیش از یک دهه، Schleich و Bullyland مدل هایی تولید کرده اند که آشکارا به آنها ادای احترام کرده اند راه رفتن با دایناسورها – اما این تمرینی است که همیشه با مردم خوشایند نیست و قابل درک است. دایناسورها در طبیعت یک رویداد نسبتاً کوتاه مدت بود – من، برای مثال، هنوز متاسفم که نمایشگاه هرگز در خارج از کشور به ایالات متحده راه پیدا نکرد – و من بسیار شک دارم که ا،ر مشتری، که در جستجوی ،اب‌بازی‌های دایناسوری ارزان هستند، حتی از وجود قبلی این نمایشگاه آگاه باشند، بسیار کمتر این منبع مرجع است که Gosnell طراحی ،اب بازی خود را از آن گرفته است. اعتراف می‌کنم، به طرز عجیبی واقعاً معتبر به نظر می‌رسد که ببینیم طرحی از نمایشگاه برای تولید انبوه کپی شده است (مخصوصاً در سیل بی‌پایان پارک ژوراسیک مقلدین)؛ اما به سختی راهی وجود دارد که هنرمندان و طراحان اصلی حق امتیازی از این موضوع ببینند، که واقعاً مایه شرمساری است.

شکل 8 اینچی Boley/Gosnell از ،اب‌بازی IVS به چند روش کوچک جدا می‌شود، اما کاملاً نزدیک به ،اب‌بازی IVS است. طراحی CGI از نمایشگاه اصلی. این ،اب‌بازی عمدتاً بنفش آلویی با صورت صورتی و زیر شکم است – که به طرز جالبی در طراحی «روی صفحه» از نسخه IVS دقیق‌تر است. منحصر به فرد طرح رنگ گاسنل، شستن تقریباً سفید به یال پر است که به صورت نامرتب با نوار مشکی ضخیم حاشیه شده است. این ،اب‌بازی که به‌،وان «اکشن فیگور» تبلیغ می‌شود، عموماً دارای همان نقاط مفصلی است که در شکل IVS دیده می‌شود: یک فک لولایی، مفاصل چرخان در شانه‌ها و ،، و یک پایه دم چرخان. فک به خوبی مهندسی نشده است و نه تنها به درستی بسته نمی شود (مانند IVS) بلکه ظاهر آندربایت شدید را به وجود می آورد. اگرچه موقعیت خود را به خوبی حفظ می کند. بقیه بیان خیلی بهتر نیست. فقط یک بازو روی کپی من اصلاً تکان می‌خورد، و وقتی دم کم و بیش مستقیم در حالت قالب‌گیری شود، مفصل دم هدف کمی دارد. به اعتبار این شکل، تا زم، که هر دو پا روی زمین کاشته شده باشند، پایداری بسیار خوب است، بنابراین حداقل این ،اب‌بازی نسبت به برخی از هم‌عصران پیشرفته‌تر خود مقاوم‌تر است.

انواع با کیفیت خوب وجود دارد تیرانوزاروس ارقام موجود امروز، در طیف وسیعی از قیمت ها؛ بنابراین نمی توانم بگویم که موظفم این رقم را به ،وان یکی از اولین انتخاب ها توصیه کنم. این واقعیت که این قالب آشکارا از یک تلاش مجاز و کاملاً تحقیق شده بدون هیچ اعتباری جدا می شود، می تواند برای برخی از مجموعه داران نیز مشکل بزرگی باشد. با این حال، با در نظر گرفتن همه چیز، “دایناسور معتبر” بولی و گاسنل تیرانوزاروس رقم عمل نسبت به محدوده قیمت آن نسبتا من، است. اگر به دنبال یک افزودنی جدید (و ارزان) به مجموعه ر، خود هستید – یا به سادگی به یک هدیه دایناسوری ساده برای فرزندانتان نیاز دارید که یک پله بالاتر از حد معمول موجود باشد – پس این ،اب بازی کافی است و می توان به راحتی پیدا کرد. از طریق آمازون، eBayو سایر ،ده فروشان آنلاین.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/tyrannosaurus-boley-gosnell/