دسته‌ها
اخبار

Tyrannosaurus (احساس واقعی الکترونیکی، Jurassic Park ’93 Classic by Mattel) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


سال گذشته وقتی نقدم را برای مجموعه هاموند نوشتم تی ر،، بیان کردم که “من در نهایت می توانم با درجه ای از اطمینان بگویم که من هرگز یک Mattel T. rex دیگر نمی ،م، مطمئناً نه از خط اصلی.خب، حدس می‌زنم باید این کلمات را بخورم، چون اینجا هستیم. اگر چه در دفاع از خود نیز در یکپارچه سازی خود بیان کردم مهم ترین بررسی کنید که “من ،م خورده ام که دیگر ماتل را بگیرم تیرانوزاروس ،اب‌بازی‌ها، اما اگر آن‌ها ر، قرمز خود را آزاد کنند، نادیده‌گرفتن آن سخت می‌شود“، بنابراین حدس می‌زنم که تبرئه شده‌ام.

Mattel Electronic Feel Real تیرانوزاروس ر، بخشی از آنها است پارک ژوراسیک مجموعه ک،یک سال 93، ادای احترام مستقیم به الکترونیک است تیرانوزاروس ر، 30 سال پیش توسط Kenner منتشر شد. مورد دوم نیازی به معرفی من ندارد، این یک ،اب بازی جام مقدس برای بسیاری از دایناسورها و پارک ژوراسیک کل،یونرها و برای برخی افراد بهترین است پارک ژوراسیک ،اب بازی تا به حال ساخته شده

برای بررسی صحیح این محصول باید نگاهی به بسته بندی بی نظیری که دریافت کرده است داشته باشیم. چیزی که در اینجا به دست می آوریم ارائه ای است که از بسته بندی Kenner قدیمی تقلید می کند. به طور کلی یک طرح رنگ مشکی، قرمز و زرد دارید. ک،یک پارک ژوراسیک لوگو در سمت چپ جلو به تصویر کشیده شده است در حالی که ،اب بازی روی پایه ای در پشت آن ایستاده است، دروازه های JP و درختان نخل در مقابل غروب خورشید Isla Nublar در پشت این شکل ظاهر شده اند. نام ک،یک ’93 در گوشه سمت راست بالا در نماد ارائه شده است پارک ژوراسیک فونت پشت بسته بندی دارای دیوراما است که ،اب بازی و همچنین تصاویر کوچکتر را نشان می دهد که ویژگی های عملی در حال استفاده و سایر ،اب بازی های این مجموعه را نشان می دهد. در کل، این یک ارائه زیبا است. از آنجایی که من قبلاً بسته‌بندی Track & Explore ی،ان را روی نمایش گذاشته‌ام، نمی‌دانم آیا این بسته‌بندی را نمایش خواهم داد یا نه تی ر، در جعبه اش است یا نه، اما من قطعا آن را نگه می دارم.

احساس واقعی الکترونیکی تی ر، قد آن تا بالای سر 8 اینچ و طول آن 22 اینچ است. ر،ی از پارک ژوراسیک رسماً به طول 40 دقیقه (همان اندازه طول واقعی) اعلام شده است تی ر،) به طوری که این ،اب بازی را در مقیاس 1/21 قرار می دهد.

این موضوع باعث ناراحتی بسیاری از مجموعه‌داران شد تی ر، یک مجسمه کاملا جدید نیست این یک نسخه کوچک شده از Super Colossal است تی ر،. SC تی ر، هرگز در این مقیاس تولید نشده است، بنابراین به نوعی جدید است، اما من میل به یک مجسمه کاملاً جدید یا رنگ آمیزی مجدد یک مجسمه بهتر، مانند مجموعه هاموند یا Epic Roarin را درک می کنم. تی ر،. این ،اب‌بازی همان کاستی‌هایی را دارد که قایق‌های بزرگ‌تر آن، از جمله پاهای بزرگ (البته) و سینه فرورفته، اما هنوز هم JP من،ی است. تی ر، به طور کلی.

اگرچه این یک ابزار جدید از یک مجسمه از قبل موجود است، این ،اب بازی دارای برخی ویژگی های اکشن سرگرم کننده است. مثل ، الکترونیکی تی ر، تولید شده توسط Kenner برای آنها دنیای گمشده: پارک ژوراسیک خط این ،اب بازی دارای ویژگی عمل “بلعیدن” است. دهان هم در فک و هم در جمجمه مفصل می شود و می تواند ،اب بازی های کوچکتر از جمله فیگورهای عمل انسان را ببلعد. پس از آن می توان هر چیزی را که بلعید از طریق شکافی در شکمش بازیابی کرد. این با ،اب‌بازی‌های Super Colossal که دارای یک در لولایی در ،مت زیرین خود برای بازیابی ،اب‌بازی‌ها هستند، متفاوت است. کد اسکن پشت یک درب لولایی در پای چپ پنهان شده است که از نظر بصری شبیه ویژگی Dino-Damge ،اب‌بازی‌های Kenner است.

بیان محدود است و شبیه چیزی است که در یک ،اب بازی اصلی می بینید. بازوها می توانند به داخل و خارج بچرخند و به اطراف بچرخند و مچ پاها نیز می توانند بچرخند. پاها نیز می توانند بچرخند و همچنین به سمت بیرون بچرخند. یک سیم قابل خم شدن در داخل دم وجود دارد اما عمدتاً بی ارزش است، دم به طور طبیعی می خواهد به حالت خنثی بازگردد. این ،اب‌بازی دکمه‌ای دارد که زیر پوست، درست بالای ، پنهان شده است، و با فشار دادن آن، چهار غرش و غرغر مختلف فعال می‌شود و 3 تای آن‌ها کانن هستند، اما هیچ‌کدام از آن‌ها غرش نمادینی نیستند که می‌شنویم. تی ر، از حیاط خود می شکند همه خوب، آنها هنوز هم بهتر از غرش عمومی هستند که کنر تی ر، داشته است. و نه، هیچ افکت صوتی کوبنده ای وجود ندارد.

جزئیات کار همان چیزی است که در Super Colossal دریافت می کنید تی ر،که بیشتر از چین و چروک های مختلف و چین های پوستی با بریدگی های تارسال روی انگشتان پا تشکیل شده است. جزئیات ریز روی سر بسیار عالی است، اما با پوشش کاملی از فلس های ریز سنگریزه در فک پایین و فلس های بزرگ مختلف در امتداد دهان و اطراف چشم ها، شاخ ها و باس ها. دندان ها قطعات جدا از سر هستند و به جای رنگ آمیزی به رنگ سفید ریخته می شوند، که به این م،ی است که هیچ ،اش یا روان شدن رنگی وجود ندارد و در نتیجه عالی به نظر می رسند. کام صورتی با برجستگی ها و زبان بافتی خشن دارد. تنها شکایت من در مورد جزئیات این است که هیچ شکم بشقاب مانندی مانند آنهایی که در Kenner اصلی وجود دارد وجود ندارد. تی ر،. آنها یکی از ویژگی های نمادین آن ،اب بازی هستند و واقعاً باید در اینجا تکرار شوند.

ماتل تی ر، ،اب‌بازی‌ها یک دوجین دلار هستند، اما آنچه که آشکارا این ،اب‌بازی را مطلوب می‌کند، ،یب پوست ،تیکی و رنگ‌آمیزی آن است. پاها و سر از پ،تیک سخت ساخته شده اند، اما بقیه ،اب بازی از جمله بازوها ،تیکی است. اگر ماتل دارید موساسوروس سپس شما ایده ای دارید که چه چیزی را انتظار دارید. این شگفت انگیز است که چگونه تفاوت در مواد می تواند ،اب بازی را بالا ببرد و این تی ر، در بین همه ماتل ها از همه لذت بخش تر است تی ر، ،اب بازی ها پایه های پ،تیکی سخت ممکن است ناامید کننده به نظر برسند، اما قطعا به پایداری کمک می کنند.

این ،اب‌بازی مانند پیشین خود Kenner دارای رنگ قرمز متفاوت از فیلم است تی ر،. اگر تعجب می‌کنید که چرا ،اب‌بازی کنر چنین رنگ‌آمیزی نادرست داشت، به این دلیل است که بر اساس توصیف رمان از تی ر، و نه آنچه در فیلم می بینیم. بسیاری از ،اب‌بازی‌های کنر از این کتاب به‌،وان راهنما استفاده می‌،د، زیرا زم، که تولید ،اب‌بازی‌ها شروع شد، فیلم تمام‌شده‌ای وجود نداشت. اگرچه کنر «رد ر،» با آنچه روی صفحه می‌بینیم متفاوت است، در نوع خود نمادین است، بنابراین چرا ماتل آن را در اینجا تکرار می‌کند.

با کنر اصلی تی ر،.

سایه قرمز استفاده شده در این ،اب بازی پر جنب و جوش تر از آنچه در Kenner اصلی می بینیم است تی ر،. همچنین دارای لکه های قرمز تیره است که در سرتاسر بدن پخش شده و ،مت زیرین آن زرد مایل به سبز است. ناخن های پا مشکی رنگ می شوند، اما ناخن های دست رنگ نمی شوند (و نه کنر). چشم ها زرد با مردمک های سیاه است. البته من عاشق رنگ بندی این ،اب بازی هستم، این دلیل اصلی من برای خواستن آن است. با این همه قهوه ای تی ر، ،اب‌بازی‌های بیرون هم نفس تازه‌ای دارد، و باید فکر کنم چه طرح‌های رنگی دیگری می‌تواند مرا متقاعد کند که دیگری ب،م. تی ر، در این مرحله، اصلی یا الهام گرفته شده است.

با مجموعه هاموند تی ر،.
با سوپر عظیم تی ر،.
با حماسه Roarin’ و Extreme C،mpin’ تی ر،.

برخی از مردم نسبت به ورقه های پوستی که از سر خارج می شوند و با گردن همپوش، دارند ابراز نگر، کرده اند. من حتی آن را در مقایسه با Kenner دیده ام Velociraptor که اثری مشابه و ناخوشایند دارد. من با خوشحالی می توانم گزارش کنم که این فلپ های روی هم خوب هستند و با گردن همسطح هستند و به سختی قابل توجه هستند. آنها ضخیم نیستند و به طرز عجیبی به سمت بیرون خم نمی شوند. آنها سر و بدن را به خوبی با هم ،یب می کنند. نگران کننده تر، شکاف بین بدن و محل اتصال پاها است، اگرچه این واقعاً شخصاً من را آزار نمی دهد.

با ،اب بازی های مختلف Kenner اصل.

بنابراین، حدس می‌زنم زمان پاسخ به این سوال اجتناب‌ناپذیر اما شاید پیش پا افتاده باشد. که بهتر است؟ قرمز کنر یا ماتل تی ر،? پاسخ من ممکن است شما را شگفت زده کند، اما مهم است که توجه داشته باشید که من هرگز کنر را نداشتم تی ر، به ،وان یک بچه من از آن آگاه بودم، و آن را می خواستم، اما تا زم، که در 20 سالگی بودم به آن نرسیدم. نوستالژی در اینجا خیلی مهم نیست.

کنر تی ر، از کامل بودن دور بود گردنی دوکی داشت، بازوهای نامن،ی داشت که به طرفین بیرون زده بودند، صدای غرش رقت انگیز و مصنوعی، بی ثباتی، بدون مفصل، و دمی داشت که تقریباً همیشه آویزان می شد و در نتیجه پیچیدگی ناخوشایندی داشت. نسخه Mattel هیچ یک از این نقص ها را ندارد و تعداد کمی که دارد در مقایسه جزئی هستند.

چه چیزی کنر را می سازد تی ر، خاص این است که در نوع خود بی نظیر بود و مستقیماً از ماکت استن وینستون انتخاب شد. هیچ چیز دیگری مانند آن وجود ندارد. حتی بعداً کنر تی ر، ،اب بازی ها از مجسمه های کاملاً جدید و متمایز استفاده می ،د. این یکی از Mattel بیشتر شبیه به Mattel است که تعداد زیادی از تقریباً ی،ان را منتشر کرده است. تی ر، ،اب‌بازی‌ها در پنج سال گذشته، آن را تا حدودی کمتر خاص کرده است. اگرچه می توان استدلال کرد که این یکی بهتر از کنر است، اما فاقد منحصر به فرد بودن، جذابیت و شخصیت اصلی است. ما به این اهمیت نمی دهیم تی ر، اگر بزرگتر هرگز وجود نداشت بر اساس منحصر به فرد بودن آن و فاکتور سن، ترجیح من برای ،اب‌بازی اصلی Kenner است، اما اگر من کاملاً بی‌طرف بودم، یا بچه بودم و مجبور بودم با کدام یک بازی کنم، Mattel به راحتی از این دو بهتر است.

با کنر تراشینگ تی ر،.

Mattel Electronic Feel Real تی ر، قرار نیست جایگزین کنر شود تی ر، هر چند، این یک ادای احترام به آن است. تشخیص اینکه ،اب بازی اصلی در 30 خاص است و ارزش به خاطر سپردن داردهفتم سالگرد فیلم و ما واقعاً مجبور نیستیم یکی را در مقابل دیگری قرار دهیم. اگر کنر تی ر، در دوران کودکی برای شما خاص بود، یا یکی را می خواستید و هرگز نتوانستید آن را به دست آورید، این رقم جایگزین من،ی برای آن یا شریکی برای جفت شدن با آن است.

با فیگورهای مختلف مجموعه هاموند.

همه ،اب بازی های ک،یک سال 93 در حال حاضر در دسترس هستند و در ایالات متحده منحصراً برای Target هستند. این ،اب‌بازی با قیمت 50 دلار به فروش می‌رسد، اما فروش آن در وب‌سایت Target مکرر است و این ،اب‌بازی تاکنون دو بار از زمان انتشارش به فروش رفته است. نمی توانم بگویم که 50 دلار ارزش دارد، اما اگر بتو،د آن را با 25 تا 50 درصد تخفیف ،یداری کنید، ناامید نخواهید شد.

با فورد ا،پلورر، تیم، گرانت و ل، و بسته اتک مهم ترین.
با مجموعه آهنگ و کاوش مجموعه ک،یک سال 93.


منبع: https://dinotoyblog.com/tyrannosaurus-electronic-real-feel-jur،ic-park-93-cl،ic-collection-by-mattel/