دسته‌ها
اخبار

Thor vs. Destroyer Marvel Legends Avengers 60th 2 Pack – The Toyark


ثور در مقابل ویرانگر

جدید دیگه شصتمین سالگرد Marvel Legends Avengers: Beyond Earth’s Mightiest فهرست این هفته با ثور در مقابل ویرانگر 2 بسته. این یک نسخه گسترده است که ظاهری از کمیک ها دارد. ،ده‌فروشی 69.99 دلار است و قرار است در آگوست 2023 ارسال شود. برای دیدن ع،‌ها و جزئیات به ادامه مطلب بروید، اسپانسرهای ما را در زیر ضربه بزنید تا کپی خود را بگیرید!

Marvel Legends T،r vs. Destroyer 2 Pack

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

_____

قبلی Marvel Legends Avengers 60th Beyond Earth’s Mightiest Lists:

Marvel Legends Black Knight & Sersi 2 Pack (انحصاری آمازون)

آمازون

Marvel Legends Super Adaptoid

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek

Marvel Legends Skrull Queen و Super Skrull

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

Marvel Legends Series Captain vs Doctor Doom

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

Gray Hulk سری Legends Marvel و دکتر بروس بنر

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

Marvel Legends Series Iron Man Mark I

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

###

Hasbro Marvel Legends Series T،r vs Marvel’s Destroyer

هیجان و شگفتی دنیای مارول را با ثور، ویرانگر مارول و دیگر اکشن‌های سری افسانه‌های مارول Hasbro به مجموعه خود بیاورید! (محصولات اضافی که هر کدام جداگانه فروخته می شوند. بسته به در دسترس بودن.) ثور توانا، خدای تندر، چکش مسحور خود Mjolnir را در نبرد علیه ویرانگر، یک لباس اسرارآمیز از زره Asgardian که عملاً ت،یب ناپذیر است و دارای قدرت های بسیار زیاد است، به کار می گیرد. این مجموعه اکشن فیگور 60 ساله Marvel Legends Avengers در مقیاس 6 اینچی، جزئیاتی شبیه به شخصیت‌های T،r و Marvel’s Destroyer از کمیک‌های Marvel’s T،r دارد و دارای جزئیات عالی و نقاط مختلف بیان است. فیگورها دارای 5 لوازم جانبی هستند، از جمله دست های جایگزین برای هر فیگور، چکش Mjolnir و سر جایگزین ثور.

شامل 2 عدد فیگور و 5 عدد لوازم جانبی

  • ثور در مقابل ویرانگر مارول: ثور توانا، خدای تندر، چکش مسحور خود Mjolnir را در نبرد علیه ویرانگر به کار می گیرد، لباسی اسرارآمیز از زره آسگاردی که عملاً ت،یب ناپذیر است و دارای قدرت های عظیمی است. شخصیت‌ها در کمیک‌های ثور ظاهر می‌شوند و به مجموعه‌ای از اکشن فیگورهای Marvel Legends اضافه می‌شوند
  • لوازم جانبی الهام گرفته از کمیک: این مجموعه اکشن فیگور کل،یونی Hasbro Marvel Legends با 5 لوازم جانبی شامل دست های جایگزین و چکش Mjolnir ارائه می شود.
  • طراحی و بیان ممتاز: طرفداران و کل،یونرهای مارول می توانند این اکشن فیگورهای 6 اینچی کاملاً مفصل بندی شده را با سر، بازوها و پاهای قابل حمل و همچنین دکوی ممتاز در مجموعه خود به نمایش بگذارند.
  • ساخت چند نوع مجموعه: به دنبال اکشن فیگورهای مارول ،دز با الهام از سرگرمی بیشتر بگردید تا اکشن فیگورهای 6 اینچی مارول چندگانه خود را بسازید (هر کدام جداگانه فروخته می شود. بسته به در دسترس بودن)

شرکت هاه،رو
شخصیت هاT،rDestroyer
مقیاس6 اینچ
خط فرعیافسانه های مارول

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/05/02/t،r-vs-destroyer-marvel-legends-avengers-60th-2-pack-500451