دسته‌ها
اخبار

The Rocketeer and Betty 2-Pack by Executive Replicas – The Toyark


پیش‌سفارش‌های اکشن فیگور 2 بسته جدید از باز شده است کپی های اجرایی. ویژگی های مجموعه فیگورهای مقیاس موشکی و بتی 1/12. مجموعه الهام گرفته از کمیک دارای دو فیگور کاملاً مفصل است که قد آنها تقریباً 6 اینچ است. Rocketeer شامل پرتره های نقابدار و بدون نقاب، چندین دست قابل تعویض، یک بسته موشک قابل جابجایی، یک تپانچه و یک افکت انفجار است. بتی هیچ گونه لوازم جانبی اضافی یا تعویض قطعات را شامل نمی شود.

Rocketeer and Betty 2-Pack قیمتی معادل 144.99 دلار دارد. این مجموعه قرار است در ماه ژوئن ارسال شود. می تو،د جزئیات اضافی و ع، های جدید را بعد از پرش ببینید.

لینک های پیش سفارش: فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ

اکشن فیگورهای راکتیر دلو، و بتی 2 بسته 1/12

Executive Replicas مفت، است که اکشن فیگورهای 1/12 را در مقیاس 1/12 بسته اول Deluxe Rocketeer & Betty 2 ارائه می دهد.

Rocketeer متولد می شود… در سال 1938 لس آنجلس، کلیف سکورد، یک خلبان مسابقه محلی و طوفان انبار، یک بسته موشک را کشف می کند که توسط دو گانگستر در حال فرار از پلیس پنهان شده بود. وقتی او تصمیم می گیرد آن را برای چرخش بچرخاند، زندگی اش به روش های مختلف زیر و رو می شود…

بتی دوست دختر کلیف (ی،ی موشک انداز) است که برای او بسیار خوب است که زیبایی و فرم مجللی را به خط داست، کتاب های مصور می آورد. رابطه آنها دوباره روشن، دوباره خاموش، رابطه ای است که بسیاری می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

The Rocketeer Trust، © 2023.

طراحی و تولید شده توسط LooseCollector:

Rocketeer – 31 نقطه POA

تج،ات جانبی:

– سر بدون نقاب
– کلاه ایمنی
– افکت انفجار 2 تکه
– بسته موشک
– تپانچه
– 6 جفت دست (12)

Betty – 28 نقطه POA – بدون لوازم جانبی

قیمت ،ده فروشی پیشنهادی – 149.99 دلار


منبع: https://news.toyark.com/2023/01/24/the-rocketeer-and-betty-2-pack-by-executive-replicas-492066