دسته‌ها
اخبار

Tamashii Nations NYC Event – In Persona Shots of 15th Anniversary Exclusives، Beast Gohan، Orange Piccolo – The Toyark


HBX x Tama، NYC 999

امروز اولین روز رویداد HBX x Tama، Nations در نیویورک بود (جزئیات کامل). این فروشگاه توسط Tama، Nations تسخیر شد و به نوعی به ،وان یک فروشگاه پاپ آپ عمل کرد که اقلام اخیر برند ژاپنی را به نمایش می گذاشت و به فروش می رساند. علاوه بر عرضه‌های ،ده‌فروشی انبوه، چند کالای منتخب برای ،ید حضوری در آنجا وجود داشت که معمولاً برای فروشگاه پرچم‌دار توکیو رزرو می‌شد. در مجموع، حال و هوای تمیز و خوبی داشت، با یک غرفه کنوانسیون کوچک.

چند قطعه جدید به نمایش گذاشته شد. Beast Gohan و Orange Piccolo هر دو به نمایش درآمدند (شما می‌تو،د جزئیات آن‌ها را در اینجا سفارش دهید و/یا بررسی کنید). اولین حضور فیزیکی از چهره‌های پانزدهمین سالگرد تور جه، ملت‌های تاماشی نیز حضور داشتند، و به ما نگاهی به رنگ جدید روی Super Saiyan Awakening Goku به همراه SH Figuarts مای، و گوئن، به‌علاوه سایر پیشنهادات آینده می‌اندازند (جزئیات همه موارد را در اینجا بررسی کنید. ).

یک نکته قابل توجه دیگر – توقف تور جه، در شهر نیویورک در تاریخ 28 تا 30 آوریل 2023 در ترمینال گراند سنترال (سالن واندربیلت) و میدان تایمز (میدان ،ی) خواهد بود، همانطور که در تابلوی نمایش تصاویر آمده است. جزئیات کامل را می توان یافت در وب سایت اینجا برای آن، و اولین شات شما در به دست آوردن این انحصاری های پانزدهمین سالگرد خواهد بود.

برای مشاهده تصاویر حضوری ما از این رویداد، به ادامه مطلب بروید!

شرکت هاTama، NationsBandai
شخصیت هاSpider-ManGokuSpider-GwenGohanPiccolo
مقیاس6 اینچ 5 اینچ
خط فرعیفیگورت های SH

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/02/23/tama،-nations-nyc-event-in-person-s،ts-of-15th-anniversary-exclusives-beast-gohan-orange-piccolo-494399