دسته‌ها
اخبار

Super 7 TMNT Ultimates Wave 10 Redux – Bye Bye Rat King – The Toyark


UL TMNT W10 Mr. Hero 2048

Super 7 لیست Wave 10 خود را برای Teenage Mutant Ninja Turtles Ultimates تجدید نظر کرده است. در ابتدا در یک مجسمه منحصر به فرد جدید، پادشاه موش صحرایی حضور داشت که اکنون حذف شده و کارای جایگزین آن شده است. Rat King ظاهراً در شکل جدیدی برای Wave 11 در آینده بازخواهد گشت. به حامیان مالی ما ضربه بزنید تا کپی های شما را بگیرند!

TMNT Ultimates! موج 10

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek

طرفداران لاک پشت ها، نظرات شما را در مورد این موج شنیدیم و موافقیم! کارای وارد شده و رت کینگ را بدرقه کرده است، اما نترسید، راس جونده در TMNT ULTIMATES بازخواهد گشت! موج 11 با ظاهری جدید و بهبود یافته. جدیدترین @TMNT ULTIMATES Super7! Wave 10 اکنون شامل Cl،ic Rocker Leo، Karai، Ninja April و نسخه Mirage کیسی جونز است! با داشتن قطعات و لوازم جانبی قابل تعویض، این مقیاس 7 اینچی به سفارش ULTIMATES ساخته شده است! ارقام برای پیش‌سفارش اکنون در Super7.com در دسترس هستند. مشتری، که قبلاً Rat King را مستقیماً از Super7 سفارش داده‌اند، می‌توانند سفارش خود را به Karai تغییر دهند، سفارش را به Wave 11 منتقل کنند یا درخواست بازپرداخت کنند. تماس با ما از طریق ایمیل در [email protected] با هر سوالی

هنگامی که نبرد بین خیر و شر در فاضلاب های زیر شهر نیویورک آشکار می شود، باید شخصیت های منحصر به فردی ایجاد کند! جدیدترین لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان Super7 در نهایت! شامل Cl،ic Rocker Leo، Karai، Ninja April، و نسخه Mirage از کیسی جونز! این لاک‌پشت‌های نینجا در مقیاس 7 اینچی با قطعات و لوازم جانبی قابل تعویض، به‌صورت سفارشی ساخته شده‌اند. ULTIMATES! برای اقدام در مجموعه شما آماده هستند!

شرکت هاSuper7
شخصیت ها،اش
مقیاس7 اینچ
خط فرعینهایی

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/11/super-7-tmnt-ultimates-wave-10-redux-bye-bye-rat-king-499107