دسته‌ها
اخبار

Soulcalibur VI تاکی فیگور توسط Storm Collectibles – The Toyark


طوفان تاکی شکل 012

مجموعه طوفان با فاش شدن کامل برنامه های آینده خود به روز شده است شکل مقیاس Soulcalibur VI Taki 1/12. Soulcalibur VI یک بازی مبارزه ای است که ابتدا در سال 2018 برای پلی استیشن 4، ای، با، وان و رایانه های شخصی ویندوزی منتشر شد. تاکی به هیشیرو میتسوروگی فیگور می‌پیوندد که در اوایل ماه جاری اعلام شد. فیگور تاکی شامل دست‌های قابل تعویض، دو مجسمه سر، یک شمشیر و یک ماسک است.

قیمت تاکی 90 دلار خواهد بود. به دنبال رقمی باشید که در سه ماهه سوم سال منتشر می شود. پیش‌سفارش‌های ایالات متحده از طریق فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ باید به زودی باز شود اطلاعات تکمیلی و ع، های جدید را در زیر بررسی کنید.

TAKI – Soul Calibur VI Action Figur

تاکی یک ،ویچی ژاپنی شکارچی شیطان و بزرگترین جنگجوی قبیله نینجاهای فو-ما است که در تلاش برای از بین بردن شمشیرهای قدرتمندی است که به نام Soul Edge شناخته می شود، همان سلاحی که در یکی از تیغه های او به اشتراک گذاشته شده است. ، مکی-مارو، و توسط نیابتی که استادش توکی را به جنون کشاند. او همچنین در از بین بردن ،، که به شمشیر نفرین شده متصل هستند، خیر یا شر در غیر این صورت، هیچ چیز متوقف نمی شود، و او را به شخصیتی خنثی با نیات عمدتاً نجیب، اما معیوب تبدیل می کند.

امکانات:

2 x مجسمه سر قابل تعویض
6 x جفت دست
2 x تیغه
1 عدد ماسک

شرکت هامجموعه طوفان
شخصیت هاچنین
مقیاس1/12

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/25/soulcalibur-vi-taki-figure-by-storm-collectibles-499893