دسته‌ها
اخبار

SH Figuarts دراگون بال متال کولر سفارشی زنده – The Toyark


کو، ف،ی SH FIguarts 008

درآ، هفنه، ملل باندای تاماشی فیگور انحصاری Premium Bandai Dragonball را با راه اندازی نشان داد کو، ف،ی SH Figarts. او را در اولین ایستگاه نشان دادند تور جه، ملل تاماشی در شهر نیویورک، تصاویر حضوری ما از این رویداد را اینجا ببینید. و اکنون او برای نظم زنده است منحصراً در Premium Bandai.

او به قیمت 120 دلار آمریکا ،ده‌فروشی می‌کند و قرار است در دسامبر 2023 ارسال شود از نظر فنی یک نیرو ساز، بنابراین ما انتظار داریم که همه 10000 کلون خنک کننده ف،ی بگیرند. 🙂 در بالای استاندارد SH Figuarts با مفصل بندی و قطعات اختیاری (که همه در اینجا هستند)، او دارای یک پوشش کامل از کروم است. در حالی که من 100٪ در مورد روش ها مطمئن نیستم، این رنگ سنتی نیست. این پایان آینه است. یادآور فیگورهای سبک vac-metal دهه 90/00. و شخصاً عالی به نظر می رسد، قطعاً در یک صفحه نمایش برجسته می شود.

اگر آن را حفاری می کنید، می تو،د آن را از اسپانسر ما Premium Bandai در زیر تهیه کنید:

–> کو، ف،ی SHFiguarts Dragon Ball @ Premium Bandai

###

Metal Cooler که با ،یب شدن با Big Gete Star برای حضور در Dragon Ball Z: The Return of Cooler احیا شد، اکنون در سری SHFiguarts موجود است!

ساختار متحرک فیگور از جدیدترین ساختار سری SHFiguarts Dragon Ball استفاده می‌کند و ،مت‌های آبی بدن برای بازتولید شخصیت همانطور که در سریال نشان داده شده است، آبکاری شده است!

سه نوع ،مت سر قابل تعویض و چهار نوع ،مت چپ / راست قابل تعویض گنجانده شده است.

علاوه بر این، قطعات بازوی قابل تعویض در آن گنجانده شده است، بنابراین می‌تو،د پس از آسیب دیدگی بازو را در حالت تعمیر دوباره تولید کنید!

توضیحات محصول
·بدنه اصلی
・دست چپ و راست × 4 نوع قابل تعویض
・قطعات سر قابل تعویض x 3 نوع
· قطعات بازو قابل تعویض
・قطعات مچ پا قابل تعویض چپ/راست

شرکت هاگله ها
شخصیت هاخنک کننده
مقیاس5 اینچ
خط فرعیفیگورت های SH

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/05/01/s-h-figuarts-dragon-ball-metal-cooler-orders-live-500429