دسته‌ها
اخبار

SDCC EE Exclusive DC Multiverse Sketch Edition Superman and TBWL – The Toyark


SDCC EE DCM Sketch 098

مک فارلین ،اب‌بازی‌ها طیف گسترده‌ای از محصولات انحصاری را در غرفه DC در طول SDCC 2023 خواهد داشت – اما انجیرهای مک فارلین نیز در غرفه حامی سایت Entertainment Earth نیز وجود دارد. امروز دو مورد دیگر با طرح‌های تزئینی سیاه/سفید معرفی شدند – تولد دوباره سوپرمن و Dark Nights Metal The Batman W، Laughs. هر دو ابتدا در نمایشگاه در دسترس خواهند بود، و اگر چیزی باقی بماند، پیش‌سفارش‌های سایت پس از نمایش تکمیل می‌شود.

اینها به دو فیگور S، Sketch، بعلاوه دو فیگور Glow in the Dark از McFarlane Toys و همچنین در غرفه Entertainment Earth خواهند پیوست. لینک بالا را بزنید تا همه چیز موجود را بررسی کنید.

برای دیدن ع، ها و جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید

###

DC Multiverse Superman Rebirth Sketch Edition Gold Label 7-Inch Scale Action Figur – Entertainment Earth Exclusive:

  • سوپرمن از صفحات کمیک دی سی پرید!
  • انحصاری نسخه محدود اکشن فیگور با طرح دکو!
  • بازخو، کاملاً مفصل، با جزئیات فوق العاده، سیاه و سفید Kal-El.
  • کارت خطی و گواهی اصالت شماره دار همراه است.

سرگرمی زمین منحصر به فرد! سوپرمن از صفحات کامی، دی سی با طراحی تک رنگ هنرمندانه می پرد! این سوپرمن سیاه و سفید دارای دست های متناوب، پایه نمایشگر و پایه کارت هنری است. کارت هنری انحصاری شامل طرحی از سوپرمن در یک طرف و گواهی اصالت شماره‌دار در سمت دیگر است. با جزئیات باورن،ی DC Multiverse Superman Rebirth Sketch Edition Gold Label 7-Inch Scale Action Figure – Entertainment Earth Exclusive تقریباً 7 اینچ ارتفاع دارد. با تضادهای قوی بین روشنایی و تاریکی، این اجرای خیره‌کننده مرد فولادی در بسته‌بندی جعبه‌ای لو، به نمایش گذاشته شده است. او به 3000 قطعه محدود شده است، بنابراین منتظر نباشید تا آ،ین پسر کریپتون را به مجموعه خود اضافه کنید! سن 14 سال به بالا.

کال ال که در کودکی از سیاره در حال مرگ کریپتون به زمین فرستاده شده بود توسط کشاورزان مارتا و جاناتان کنت پیدا شد و به ،وان پسر آنها کلارک بزرگ شد. همانطور که کلارک بزرگ شد، تابش خورشید زرد زمین به او قدرت های خارق العاده ای داد که او آن ها را پنهان نگه داشت. او اکنون کاملاً رشد کرده است و از قدرت خود برای محافظت از دنیای مورد قبول خود به ،وان سوپرمن استفاده می کند. مرد فولادی عملاً آسیب ناپذیر است و دارای قدرت فوق العاده، سرعت فوق العاده و پرواز است. او همچنین دارای حواس تقویت شده است، از جمله دید گرما، دید اشعه ای،، شنوایی فوق العاده و نفس فوق العاده.

توجه: این مورد ابتدا در San Diego Comic-Con 2023 در غرفه Entertainment Earth #2343 فروخته خواهد شد. اگر پس از نمایش مواد باقی بماند، سفارش شما در آگوست 2023 تکمیل و برای شما ارسال خواهد شد.

DC Multiverse The Batman W، Laughs Sketch Edition Gold Label 7-Inch Scale Action Figur – Entertainment Earth انحصاری:

  • بتمن که می خندد، از صفحات جدا شده است Dark Nights Metal!
  • انحصاری نسخه محدود اکشن فیگور با دکو طرح سیاه و سفید!
  • تفسیر کامل و با جزئیات وحشتناک از شخصیت شرور از Earth-22.
  • کارت خطی و گواهی اصالت شماره دار همراه است.

سرگرمی زمین منحصر به فرد! بتمن که می خندد از صفحات Dark Nights Metal – با طراحی طرح تک رنگ هنرمند! این بتمن سیاه و سفید شوم دارای چاقو، داس، پایه نمایشگر و پایه کارت هنری است. همچنین یک کارت هنری انحصاری شامل طرحی از بتمن که می‌خندد در یک طرف و یک گواهی اصالت شماره‌دار در سمت دیگر موجود است. دی سی مولتی‌ورس با جزئیات باورن،ی بتمن که می‌خندد بر،ب طلایی با مقیاس 7 اینچی – Entertainment Earth Exclusive تقریباً 7 اینچ ارتفاع دارد. با تضادهای قوی بین روشنایی و تاریکی، این نمایش خیره کننده از شوالیه تاریکی پیچ خورده در بسته بندی جعبه پنجره لو، به نمایش گذاشته شده است. او به 3000 قطعه محدود شده است، پس منتظر نباشید تا بلای Multiverse را به مجموعه خود اضافه کنید! سن 14 سال به بالا.

The Batman W، Laughs که از کابوس های Dark Multiverse متولد شد، نسخه ،یبی بتمن و جوکر از Earth-22 است. این نسخه پیچ خورده از بتمن زم، ایجاد شد که نانوتو،ین‌هایی از قلب جوکر در جریان خون بروس وین منتشر شد و باعث شد ذهن کامل شوالیه تاریکی با روان منحرف شده شاهزاده دلقک جنایت ،یب شود. او به زودی بخشی از تلاش برای فرو بردن کل مولتی‌جهان در خشونت فرابنفش، هرج و مرج و تاریکی مطلق شد. بتمن که می خندد، پس از ش،ت در ابتدا، توانست زنده بماند و تهدیدی برای بزرگترین قهرمانان مولتی‌ورس باقی بماند!

توجه: این مورد ابتدا در San Diego Comic-Con 2023 در غرفه Entertainment Earth #2343 فروخته خواهد شد. اگر پس از نمایش مواد باقی بماند، سفارش شما در آگوست 2023 تکمیل و برای شما ارسال خواهد شد.

شرکت هامک فارلین
شخصیت هاسوپرمنTBWL
مقیاس7 اینچ
خط فرعیDC Multiverse

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/07/13/sdcc-ee-exclusive-dc-multiverse-sketch-edition-superman-and-tbwl-505746