دسته‌ها
اخبار

SDCC 2023 TVC Book of Boba Krrsantan و Pulsecon Starkiller – The Toyark


SW SDCC Pulsecon EXCL

Hasbro امروز دو انحصاری جدید را ارسال کرد – مربوط به جنگ ستارگان. یکی برای SDCC، TVC کتاب بوبا کرسنتان است. این از طریق یک کد QR از میز غرفه ای که شما را به وب سایت Hasbro Pulse می برد، دریافت می شود. بیشتر پس از نمایش آنلاین نیز در دسترس است. دومی یک انحصاری برای Hasbro Pulsecon است که در اوا، سال اتفاق می‌افتد – مجموعه Black Series The Force Unleashed Star،er و Stormtroopers 3. برای دیدن ع، ها و جزئیات به ادامه مطلب بروید!

جنگ ستارگان:کل،یون VINTAGE KRRSANTAN

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 39.99 دلار / موجود: تابستان 2023)

کرسنتان یک گلادیاتور سابق که تبدیل به یک شکارچی فضل کشنده شده است، یک ووکی با ، سیاه است که با حضور ترسناک و قدرت خام خود در دنیای زیرین جنایتکار نامی برای خود دست و پا کرده است. طرفداران می توانند میراث را جشن بگیرند جنگ ستارگان، حماسه فضایی اکشن و ماجراجویی از کهکش، بسیار دور، با این مقیاس ۳.۷۵ اینچی ممتاز جنگ ستارگان: مجموعه VINTAGE شکل کرسنتان الهام گرفته شده از جنگ ستارگان: کتاب بابا فت سریال لایو اکشن این شکل دارای جزئیات و طراحی ممتاز در سراسر محصول و بسته بندی است که از خط اصلی Kenner الهام گرفته شده است، و همچنین دکو با درجه کل،یونی الهام گرفته از سرگرمی. شامل فیگور و 14 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی شامل دو دست اضافی.

به طور انحصاری در San Diego Comic-Con موجود است. شرکت‌کنندگان می‌توانند برای دریافت کد یک‌بار مصرف به میز نبض Hasbro در غرفه Hasbro’s #3213 مراجعه کنند، که سپس می‌توان آن را اسکن و پیش‌سفارش کرد. یک کد برای هر مشتری تعداد محدودی برای پیش‌سفارش در HasbroPulse.com پس از برگزاری همایش در دسترس خواهد بود. تا زم، که ذخایر تمام می شود.

جنگ ستارگان: سری سیاه استارکی، و سربازان

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 110.99 دلار / موجود: پاییز 2023)

جنگ ستارگان طرفداران و کل،یونرها می توانند صحنه هایی از آن را تصور کنند جنگ ستارگان کهکش، با این 6 اینچی ممتاز جنگ ستارگان: بسته 3 تایی THE BLACK SERIES STARKILLER & TROOPERS، با الهام از شخصیت های موجود درجنگ ستارگان: نیروی آزاد شده بازی ویدیویی. استارکی، در طول تلاش خود برای شکار و نابود ، جدی، با چند قهرمان غیرمحتمل متحد می شود – و تصمیماتی می گیرد که سرنوشت او را تغییر می دهد و آینده کهکشان را شکل می دهد. طرفداران و کل،یونرها می توانند این فیگورهای کاملاً مفصل را با جزئیات برتر و چندین نقطه بیان در مجموعه خود به نمایش بگذارند. شامل 3 فیگور و 16 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی از جمله جلوه های Force و 2 لوازم جانبی بلستر.

به طور انحصاری اوا، امسال به ،وان بخشی از Hasbro Pulse Con در دسترس است.

شرکت هاه،رو
شخصیت هاStormtrooperBlack KrrsantanGalen Marek
مقیاس6 اینچ 3.75 اینچ
خط فرعیمجموعه Black SeriesVintage

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/07/12/sdcc-2023-tvc-book-of-boba-krrsantan-and-pulsecon-star،er-505656