دسته‌ها
اخبار

SDCC 2023 SH Figurts Dragon Ball In Hand – Goku، Gohan، Raditz و Vegeta – The Toyark


xz SDCC 2023 Dragonball Splash

دوباره آن زمان است! SDCC 2023 هفته آینده است و Bandai Tama، Nations ما را با نسخه‌های اولیه انحصاری‌های آینده تحسین کرده‌اند. آیتم های SH Figuarts Dragon Ball شامل سه رنگ آمیزی مجدد از فیگورهای منتشر شده قبلی است که همگی با دکو و لوازم جانبی خاص هستند. رادیتز و کید ،ان، Super Saiyan Goku & Super Saiyan 2 Gohan، و ماژین گیاهی به زودی به قفسه های شما می پیوندد (امیدوارم).

نمایندگان Bandai به ما اطلاع دادند که روند سفارش برای دریافت آنها در SDCC اکنون فعال است. خیلی شبیه پارسال هست شما به خارج از مرکز همایش می روید، در واقع پشت آن، جایی که یک رویداد تور جه، Dragon Ball در مارینا تراس در کنار ماریوت برگزار می شود (بزرگ است، ع، های سال گذشته ما را ببینید). در صف بایستید تا در یک بازه زم، مشخص، بلیط‌های حق ایستادن در صف INSIDE در صف را دریافت کنید. سپس می تو،د محصولات انحصاری خود را در غرفه شماره 3329 ،یداری کنید. جزئیات بیشتر در دسترس است وب سایت رسمی رویداد در اینجا. هنوز خبری در مورد گزینه های غیرحضور آنلاین بعداً منتشر نشده است، اما آنها قطعات SDCC را سال گذشته پس از نمایش و در رویدادهای دیگر از طریق ارائه ،د. باندای پریمیوم.

پس با آن، بیایید نگاهی به انحصاری‌های Comic Con 2023 SH Figurts Dragon Ball در سن دیگو بیندازیم!

SHFiguarts SDCC 2023 Box and Group S،ts

بیایید شات های با، اجباری را از سر راه برداریم. آنها زیبا هستند. هر 3 مورد مطابق با سبک طراحی استفاده شده در موارد انحصاری در چندین سال گذشته هستند.

SHFiguarts RADITZ & SON GOHAN -KID- -Exclusive Edition-

بنابراین فکر نمی‌کنم ،ی یک رادیتس جدید بخواهد. من نسخه های کوچکتر از بچه ها را می خواستم، و هنوز هم هستم. بنابراین این مجموعه برای من ضروری بود زیرا من آن تیک ،ان را می خواهم. او کمی مفصل، سر، دم، مشت، به علاوه قطعات تعویض صورت دارد، اما در غیر این صورت ثابت است. من دوست دارم این کار برای بچه های دیگر این خط مانند تران، و گوتن،، نسخه های دیگر ،ان و حتی بچه پان انجام شود. من فکر می‌کنم انجام این کارها همراه با افراد غیر جنگنده مانند Bulma، Chi-Chi، King Kai و غیره برای پر ، خط بسیار عالی است. اوه آره، رادیتز هم باحاله. رنگ‌های جدید، اما هر کدام روی صفحه نمایش قفسه به‌،وان اصلی کار می‌کنند.

SHFiguarts SUPER SAIYAN SON GOKU & SUPER SAIYAN 2 SON GOHAN -Exclusive Edition-

این داغ است. ادای احترام بسیار جالبی برای آن صحنه حماسی در کارتون تنظیم شده است. ،ان پالت رنگی غنی تری پیدا می کند. موها شفاف هستند. برخی از علائم آسیب جنگی روی پوست. او همچنین با دست های میخ دار می آید تا اثر انرژی Kamehameha را با یک دست به سمت بیرون نگه دارد، که فوق العاده است. این در نسخه اصلی نبود. Goku یک نسخه شبح آبی شفاف از نسخه جدید Full Power است. هیچ تغییر عمده ای در شکل، فقط رنگ. بدون چهره شاد. شما می تو،د لحظه نمادین را به خوبی بازسازی کنید. به طور کلی 10/10، انتخاب انحصاری کامل IMO.

SHFiguarts MAJIN VEGETA -نسخه انحصاری-

حماسه Buu یکی از کم مورد علاقه‌ترین سریال‌های من است، اما این رقم برای من به ارمغان آمد. رنگ آبی کمی تیره تر است. موها شفاف هستند. پوست کمی تیره تر است. رنگ روی صورت تندتر است. قطعه جدید افکت هاله عالی است، امیدوارم در ادامه راه بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. این همچنین با Super Saiyan 2 Goku از SDCC سال گذشته در دسترس بود. می‌تو،د جلوه‌های رعد و برق را به هاله ب،ب،د، که طعم جدیدی به قفسه‌ها می‌افزاید. به طور کلی یک مجموعه واقعا خوب انجام شده است، و دوباره یک انتخاب خوب برای یک انحصاری.

جایزه – SHFiguarts WORLD TOUR 2023 15th Anniversary SUPER SAIYAN GOKU -نسخه انحصاری-

این یک انحصاری SDCC 2023 نیست، اما ممکن است در نمایشگاه در دسترس باشد. قرار است در چندین رویداد حضوری در طول سال به ،وان جشن پانزدهمین سالگرد SH Tama، Nations فروخته شود. بررسی کنید تور جه، پانزدهمین سالگرد ملل تاماشی وب سایت برای جزئیات کامل رویدادها تنظیمات ع،‌ها را داشتم و او را در اولین ایستگاه نیویورک گرفتم، بنابراین فکر کردم چند ع، سریع هم از او بگیرم.

این یک نسخه شلوار فانتزی از فیگور قبلی Super Warrior Awakening است. این، Super Saiyn 2 Cell Saga Gohan، و Super Broly Vegeta احتمالاً سه فیگور مورد علاقه من از این خط هستند، و هر 3 نسخه های ویژه امسال دریافت می کنند، پس اوه! در مجموع این یک ارتقاء شایسته است. رنگ پوست کمی تیره تر است، موها شفاف هستند و با قطعه افکت Aura عرضه می شود. این در ردیف قفسه تعویض شده است (من موارد تکراری را کمی پیش حذف کردم، ارقام بسیار زیاد!)

جایزه – SHFiguarts SUPER SAIAN FULL POWER GOKU

این به هیچ وجه انحصاری SDCC 2023 نیست. او در واقع در ،ده‌فروشی‌های آجر و ملات ایالات متحده مانند تارگت و بارنز و ،ل و غیره با قیمت کمتری در مقایسه با سایرین در این خط موجود است، این رقم دروازه‌ای برای جذب مردم به خط است. او مدتی است که بیرون رفته است، اما این قالب همان چیزی است که در مجموعه ،ان استفاده شده است و من هنوز او را باز نکرده بودم. پس الان دارم! رقم بسیار محکم، ارتقای خوب از نسخه 2010، همه به یک Super Saiyan Goku در قفسه های خود نیاز دارند :).

شرکت هاTama، NationsBandai
شخصیت هاGokuVegetaGohanRaditz
مقیاس6 اینچ
خط فرعیفیگورت های SH

بر،ب هاگا،ی های ویژه SHF DBZ

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/07/11/sdcc-2023-s-h-figuarts-dragon-ball-in-hand-goku-gohan-raditz-and-vegeta-505120