دسته‌ها
اخبار

Rocky III – Clubber Lang Statue توسط PCS – The Toyark


پیش‌سفارش برای نسخه جدید موجود است راکی III – مجسمه کلابر لانگ 1/3 مقیاس توسط استودیوهای کل،یونی ممتاز. این مجسمه به ارتفاع 27 اینچ بر روی پایه نمایشگر با مضمون راکی ​​قرار دارد. کلبر شامل شورت پارچه ای دوخته شده، روپوش ورودی حلقه ای و حوله است. قیمت این مجسمه 1305 دلار است. قرار است بین جولای و سپتامبر ارسال شود. برای جزئیات بیشتر و ع، های جدید به ادامه مطلب بروید.

لینک های پیش سفارش: فروشگاه ،اب بازی بد بزرگمجموعه های جانبی

راکی III – مجسمه کلابر لانگ 1/3 مقیاس

Sides،w و استودیوی Premium Collectibles مجسمه Clubber Lang 1:3 Scale Statue را ارائه می‌کنند که آماده است تا قفسه کل،یون‌های فیلم Rocky شما را از بین ببرد.

جیمز “کلاببر” لانگ در این مجسمه کل،یونی بسیار دقیق و واقعی در مقیاس 1:3 بر اساس ظاهر بازیگر آقای تی به ،وان آنتاگونیست در Rocky III وارد رینگ می شود. بو،ور قهرمان سنگین وزن جهان با قد 27 اینچی روی پایه حلقه بو، مشکی، زرد و سفید عریض 13 اینچی با لوگوی ایتالیایی Stallion در وسط طراحی شده است. لانگ موضعی گسترده و ترسناک می گیرد و آماده است تا راکی ​​بالبوآ را در مسیر خود به سمت قله متوقف کند.

مجسمه Clubber Lang 1:3 Scale Statue یک لباس ،یبی با ،اصر پارچه‌ای سفارشی دارد تا به مجموعه‌داران چندین گزینه نمایش در قفسه‌شان را بدهد. شورت آبی و سفید پارچه‌ای او نشان نامش را بر روی کمربند به سبک ا،تیک چاپ کرده است و کل،یون علاوه بر این شامل یک حوله همسان و روپوش کلاهدار است که روی آن عبارت «Clubber Lang, Southside Slugger» در پشت نوشته شده است. یک پایه نمایشگر برای مواقعی که روپوش پوشیده نمی شود گنجانده شده است. این فیگور دارای دستکش‌های بو، قرمز و همچنین جوراب‌ها و چکمه‌های حجاری‌شده با الگوی رنگی سفید و آبی است تا ظاهر را کامل کند.

کلبر لانگ به مجموعه مجسمه‌های استودیوی راکی ​​Premium Collectibles در کنار مبارزان نمادین دیگری مانند آپولو کرید، ایوان دراگو و خود راکی ​​می‌پیوندد. با این نسخه های چشمگیر دیگر در مقیاس 1:3 که به طور جداگانه فروخته می شوند، یک مجموعه قهرم، ایجاد کنید.

پیش بینی؟ درد. یک رقیب به مجموعه خود اضافه کنید و مجسمه Clubber Lang 1:3 Scale Statue توسط Premium Collectibles Studio را امروز به خانه بیاورید.


منبع: https://news.toyark.com/2023/01/13/rocky-iii-clubber-lang-statue-by-pcs-491534