دسته‌ها
اخبار

Roar Strikers by Mattel) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

مگاراپتوران ها دسته ای غیرمعمول از تروپودها هستند که همگی در حال حاضر از بقایای فسیلی ناقص شناخته شده اند، اما به طور کلی با بازوهای قدرتمندی که به پنجه های بسیار بزرگ ختم می شوند مشخص می شوند. اینکه دقیقاً کجا آنها در شجره خانواده تروپودها قرار می‌گیرند، سال‌ها بحث در جریان بوده است، اما اجماع فزاینده‌ای وجود دارد که آنها یکی هستند. تودرتو در Tyrannosauroidea، یا نمایندگی کند تا،ون خواهر به آن من شخصاً این تصور که مگاراپتوران ها تیرانوزاروئید هستند را بیشتر دوست دارم. بازوهای بزرگ آنها آنها را با بازوهای کوچک شده معروف خود در کنار تیرانوسوریدها قرار می دهد. مگاراپتور خود در سازند پورتزوئلو آرژانتین کشف شد و به طور رسمی در سال 1998 توصیف شد. در ابتدا تصور می‌شد که این یک درومئوسور غول‌پیکر بر اساس یک پنجه منحنی به طول 30 سانتی‌متر است، سپس یک اسپینوسور پس از کشف یک دست کامل، و سپس در نهایت تصمیم به نشان دادن آن شد. یک حیوان کاملاً متفاوت همراه با اقوام مانند aerosteon، Australovenator، موروسراپتور، و اورکوراپتور.

احتمالاً به دلیل مبهم بودن نسبی و ماهیت تکه تکه‌شان، مگاراپتوران‌ها به خوبی توسط شرکت‌های ،اب‌بازی ماقبل تاریخ معرفی نشده‌اند. تا سال 2022، فقط دو ،اب بازی وجود داشت Australovenator و سه از فوکویراپتور. اما بار دیگر Mattel با انتشار اولین ،اب بازی های تاریخ، تمام شرکت های “جدی” را ش،ت داد. مگاراپتور و اورکوراپتور.

رنگ های اصلی در Roar Strikers مگاراپتور آبی سرمه ای و قرمز مسطح با نقاط ریز آبی سرمه ای هستند. خا،تری بسیار کم رنگ برای فک پایین و نوارهای روی جمجمه استفاده می شود. داخل دهان صورتی ماهی قزل آلا، دندان ها مایل به زرد و چشم های مهره ای نارنجی است. مانند ا،ر ،اب‌بازی‌های ماتل، پنجه‌ها بدون رنگ رها شده‌اند و در این مورد واقعاً مایه شرمساری است، زیرا این ،اب‌بازی با پنجه‌های آبی روی دست‌ها و پنجه‌های قرمز روی پاهایش عجیب به نظر می‌رسد.

این مگاراپتور حدود 33 سانتی متر طول و 12 سانتی متر ارتفاع دارد. در حالت افقی قرار می گیرد که دم را مستقیماً بیرون نگه داشته و کمی به سمت چپ تکان می دهد، پای راست به جلو حرکت می کند، آرنج ها خم شده، انگشتان از هم باز می شوند و دهان کاملاً باز است. بازوها دارای مفاصل جه، در شانه ها هستند و پاها در ، می چرخند، اما مانند تمام تروپودهای Roar Strikers، آنها واقعاً فقط در حالت استاندارد طراحی شده اند. فشار دادن ،اب‌بازی باعث فعال شدن یک سری غرغرهای روده‌ای می‌شود و باعث می‌شود سر به سمت پایین بیفتد و دهان بسته شود. هیچ چیز منحصر به فردی نیست، اما لذت بخش است. زبانه کشش با کد اسکن در بالای ، قرار دارد.

پوشش پر از پر در پشت در حال رشد است مگاراپتورگردن، در بالای پشت، در ،مت پایین ساعد و در نیمه پایینی دم، با چند پر بسیار بلند در نوک. بقیه بدن همه پوسته پوسته است. طبق معمول، ردیف‌های اسکیت از بالای انگشتان و پاها پایین می‌آیند. ماهیچه ها نیز به خوبی مشخص شده اند و به ظاهر بد و خطرناک این شکارچی می افزایند.

با این حال، از نظر دقت، از تعدادی کاستی عمده رنج می برد. سر اساسا از JP3 مرد کپی می کند Velociraptor، در حالی که واقعی است مگاراپتور جمجمه بسیار کشیده‌تری داشت. ذکر شده اورکوراپتور ،اب بازی دارای سر است که بیشتر با آنچه که ما در مورد مگاراپتوران می د،م مطابقت دارد. پنجه های روی دست ها نسبتاً خوب به نظر می رسند، به خصوص جفت داخلی بزرگ، اما بازوها کمی کوچک به نظر می رسند. پاها حتی برای تروپود ماتل به طرز مس،ه‌ای بزرگ به نظر می‌رسند، اما من حدس می‌زنم که برای اینکه ،اب‌بازی سرپا بماند، لازم بود. در نهایت، دم بسیار کوتاه است (همانطور که انتظار می رود) و بیش از حد شبیه یک درومائوسور کنده شده است. در واقع، بسیاری از طرفداران معمولی احتمالاً این ،اب بازی را اشتباه می گیرند Velociraptor یا یک درومائوسور دیگر، حتی بدون پنجه های معروف انگشت پا، به جای جذاب و غیر معمول مگاراپتور با استفاده از اطلاعات کمی که در حال حاضر در دسترس است، در پایه‌های ،تی و paleoart بازسازی شده است. من از صمیم قلب امیدوارم که شرکت های دیگر شروع به مق، با آن و دیگر شرکت های بزرگ در آینده کنند.

و شما آن را دارید. این مگاراپتورنقاط قوت در قلمرو علم نیست، بلکه در ظاهر ترسناک و ارزش بازی قوی آن نهفته است. مطمئناً در قفسه ای که در کنار افراد مشهوری مانند PNSO، Eofauna، و Beasts of the Mesozoic قرار ندارد، اما مطمئناً با گریه های وحشیانه و آرواره های کوبنده خود لبخندی را به چهره هر جو، می آورد و احتمالاً باعث عصب،ت یک فرد می شود. تعداد والدین در این فرآیند (برای سفرهای طول، با ماشین توصیه نمی شود). این ،اب بازی تا آنجا که من می دانستم هرگز در زنجیره های ،ده فروشی کانادا ظاهر نشد، اما هنوز هم توانستم آن را در آمازون کانادا ب،م. من مطمئن نیستم که امروزه در دسترس بودن آن در ایالات متحده و خارج از کشور چگونه است، بنابراین آمازون و سایر فروشگاه های آنلاین احتمالا بهترین گزینه برای هر ،ی است که هنوز امیدوار به ،ید آن است.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/megaraptor-jur،ic-world-roar-strikers-by-mattel/