دسته‌ها
اخبار

Rambo: First Blood Part 2 – John Rambo Figur by Hiya Toys – The Toyark


Hiya First Blood Part 2 Rambo Figure 002

در اوایل این ماه، ما یک ع، پیش نمایش از یک شخصیت رمبوی آینده را به اشتراک گذاشتیم هیا ،اب بازی. امروز، آنها با افشای کامل برنامه آینده خود به روز شده اند Rambo: First Blood Part 2 – John Rambo 1/12 Scale figure. شکل کاملاً مفصل قد 6.3 اینچ خواهد بود. این شکل شامل یک لباس پارچه‌ای، سه پرتره قابل تعویض، چندین دست قابل تعویض، یک تفنگ ساچمه‌ای، یک تفنگ، یک موشک انداز با راکت جداشدنی، یک چاقو، یک کمان با چند تیر، یک تیرک و غیره خواهد بود. در اینجا جزئیات مستقیم از هیا ،اب بازی:

ما مفت،یم که اکشن فیگور اکشن 1/12 سری SUPER سری رامبو را از First Blood2 معرفی کنیم.

تنها چند سال پس از جنگ چریکی همه جانبه در First Blood، افسر فرمانده سابق جان رمبو، سرهنگ سام تراتمن، او را از زندان بیرون می‌کشد تا او را به جایی بازگرداند که ،م خورده بود هرگز برنگردد: جنگل‌های غیرقابل نفوذ ویتنام. .

SUPER Rambo نفیس با قد 6.3 اینچی کل،یونی با بدنه ای با طراحی سفارشی برای بازتولید ژست های ک،یک خود از فیلم به طور دقیق است. روسری، جلیقه، ژاکت و شلوار جین همگی از پارچه واقعی ساخته شده‌اند که هم ظاهر و هم جذابیت زیبایی را تضمین می‌کنند.

از نظر مجسمه سازی سر، ما به طور صادقانه ویژگی های صورت رمبو را بازتولید کرده ایم. چاقوی بقا، تفنگ ساچمه ای SPAS-12، تفنگ تهاجمی AK47 (با خشاب جداشدنی)، کمان مرکب و موشک انداز RPG-7 (با پوسته موشک قابل جدا شدن) که توسط رمبو در فیلم استفاده شده است، همگی شامل می شوند. همچنین هدبند مشکی، ساعت نظامی، آویز یشمی و کتک نیز گنجانده شده است. با قطعات مختلف دستی قابل تعویض، می تو،د صحنه های مختلف جنگی را از فیلم بازسازی کنید.

قیمت رمبو 1/12 Scale Figure 89.99 دلار است. برای اکران در سه ماهه چهارم سال جاری برنامه ریزی شده است. پیش‌سفارش‌ها باید به‌زودی فعال شوند. در ادامه می تو،د تمامی ع، های جدید را مشاهده کنید.

شرکت هاهیا ،اب بازی
شخصیت هاجان رمبو
مقیاس1/12

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/27/rambo-first-blood-part-2-john-rambo-figure-by-hiya-toys-500054