دسته‌ها
اخبار

Pteranodon (جهان ژوراسیک Roarivores توسط Mattel) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

بررسی و ع،‌ها توسط EmperorDi،ot، ویرایش شده توسط Suspsy

وقتی اولین موج بازی Jur،ic World: Fallen Kingdom توسط Mattel منتشر شد، من، امپراتور دی،وت، بسیار خوشحال شدم. من بسیار خوشحال بودم، سعی کردم اولین بررسی‌های موج اول Roarivores را اینجا، اینجا و اینجا در تابستان 2018 پست کنم. موج 2 از Roarivores گونه‌ها و مجسمه‌های جدیدی را ارائه کرد که یکی از آنها *آه پترانودون، که بار دیگر از طراحی وحشتناک یونیورسال پیروی می کند. اما آیا ،اب بازی خوبی است؟ بیایید امروز دریابیم!

این رقم با طول 8 اینچ و دارای طول بال های چشمگیر 16 اینچی، ارزش بازی زیادی را ارائه می دهد. دهان دندانه دار باز و بسته می شود، گردن می چرخد ​​و بال ها تکان می خورند در حالی که چندین صدا تولید می کنند. بال ها نیز برای نگهداری آسان به سمت بدن جمع می شوند. متأسفانه پاها حرکت نمی کنند.

مجسمه بسیار زیبا است، با جزئیات رگه ای در امتداد بال ها و فلس ها در بالا. این شکل عمدتاً به رنگ سبز جنگلی تیره است. نیمه بالایی بالها به رنگ قرمز آجری با نوارهای قهوه ای و تاج آن شرابی مایل به قرمز با نوار ا،ایی است. می توان گفت که از همان پالت رنگی بالای بال ها پیروی می کند، اما آنها ی،ان نیستند. ،مت زیر متأسفانه کاملاً سبز است. مانند تمام حیوانات دنیای ژوراسیک، بر،بی با کد زیر یکی از بال ها وجود دارد.

این اولین خط اصلی است پترانودون در یک صف طول، ابزارهای بازسازی و رنگ آمیزی است که در نهایت به آنها خواهم پرداخت. این ،اب‌بازی بدی نیست، و من از اینکه الگوی اصلی برای شکل‌های بیشتری است که در آینده خواهند آمد، قدرد، می‌کنم. این بسیار بادوام، قابل پخش است و افزودنی من،ی برای هر مجموعه ژوراسیک است، به شرطی که از طراحی وحشتناک یونیورسال استودیو برای این عجیب و غریب طبیعت ناراحت نباشید.

اسکن برای طعمه

صحبت از اسکن شد، فراموش نکنید که آن را در برنامه دنیای ژوراسیک اسکن کنید! این‌ها دیگر تولید نمی‌شوند، اما می‌تو،د این رقم خاص را با قیمت ارزان پیدا کنید eBay.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/pteranodon-jur،ic-world-roarivores-by-mattel/