دسته‌ها
اخبار

Prey – Feral Predator Figure توسط NECA – The Toyark


NECA Prey Feral Predator 007

سال گذشته یک فیلم جدید Predator به ،وان یک فیلم اصلی Hulu منتشر شد. طعمه یک جنگجوی کومانچی را دنبال می کند که با یک شکارچی بیگانه وحشی روبرو می شود که به دنبال شکار انسان و حیوان برای ورزش است. را وحشی درنده یک خشن عظیم و خشن‌تر فیزیکی بود که درنده را از پا درآورده بود. این Predator که کمتر به زره و فناوری وابسته بود، مبارزه فیزیکی را ترجیح می داد. چهره جدید NECA دارای یک ماسک قابل جابجایی، تعویض دهان با پرتره بدون نقاب، چندین دست قابل تعویض، یک سپر، تیغه های مچ قابل جابجایی و مجموعه ای از سلاح ها است.

را شکل مقیاس 7 اینچی Feral Predator Ultimate حدود 40 دلار قیمت دارد. قرار است در ماه سپتامبر وارد فروشگاه ها شود. می‌تو،د پیوندهای پیش‌سفارش، جزئیات بیشتر محصول و ع،‌های جدید را در زیر مشاهده کنید.

لینک های پیش سفارش: سرگرمی زمینفروشگاه ،اب بازی بد بزرگانتخاب نخستToygeek

شکار 7 اینچی مقیاس اکشن فیگور – Ultimate Feral Predator

داستان فیلم مهیج Prey در کشور Comanche در 300 سال پیش می گذرد، داستان زن جو، به نام نارو، یک جنگجوی خشن و بسیار ماهر است که در سایه برخی از افسانه ای ترین شکارچیان در دشت بزرگ بزرگ شده است. هنگامی که خطر اردوگاه او را تهدید می کند، او برای محافظت از مردم خود به راه می افتد. طعمه‌ای که او تعقیب می‌کند و در نهایت با آن روبرو می‌شود، یک شکارچی بیگانه بسیار تکامل یافته با زرادخانه‌ای فنی پیشرفته است که منجر به یک رویارویی شرورانه و وحشتناک بین دو دشمن می‌شود. این اکشن فیگور در مقیاس 7 اینچی برای نشان دادن ظاهر این موجود در فیلم دقیق است و شامل یک مکمل کامل از سلاح است: ماسک، تفنگ نیزه ای، نیزه های باز و فرو ریخته، سپرهای باز و فرو ریخته، و دست ها و مندیبل های قابل تعویض. در بسته بندی 5 صفحه ای من، برای کل،یونر با دریچه جلو باز می شود.

شرکت هاNECA
شخصیت هاوحشی درنده
مقیاس7 اینچ

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/05/04/prey-feral-predator-figure-by-neca-500844