دسته‌ها
اخبار

Orders Live – WWE Ultimate Edition Attitude Era Ring و Kane Figure – The Toyark


مطالب داغ ورودی – Mattel فهرست MattelCreations را برای یک لیست جدید حذف کرده است WWF حلقه WWE At،ude Era Ultimate Edition. این یک کراودفاند نیست، فقط یک پیش‌سفارش با ،ن کشتی در ماه می امسال (2023) است. حلقه‌ای که به‌تازگی مقیاس‌بندی شده، دارای ،اصری از پروژه سرمایه‌گذاری جمعی نسل جدید است – به‌درستی به شکل‌های مدرن، پایه تخته‌ای و روکش پارچه‌ای، قلاب‌های پارچه‌ای. همچنین با نسخه Ultimate Edition از Kane عرضه می شود. ،ده فروشی 140 دلار آمریکا است. من شخصا از یک حلقه قدیمی روشن RAW استفاده کرده‌ام، بنابراین داشتن یک راه‌اندازی مدرن خوب خوشامد می‌آید. در حالی که من امیدوارم که برای شلوارهای فانتزی جمعی با تعداد زیادی از قطعات و تج،ات اضافی در راه باشد، رسیدن به اصول اولیه در اینجا نیز جالب است. من یکی گرفتم و شما هم می تو،د در لینک زیر. برای دیدن چند ع، بیشتر به ادامه مطلب بروید

به روز رس، سریع – ظاهراً این برای سفارش در دسترس بود کل،یون های کنار حلقه اوا، سال گذشته از آنجایی که من یک کشتی گیر بسیار معمولی هستم، این را از دست دادم. اما برای ،، که چک ، را انجام می دهند، بله، همین مورد است، همین الان در Mattel Creations. اگر هنوز به یکی نیاز دارید، لینک زیر را بزنید.

WWE Ultimate Edition At،ude Era Ring و Kane Figure

یکی از وحشی‌ترین دوران‌های تلویزیون دبلیو دبلیو‌ای را با حلقه‌های At،ude Era و پیکر کین نسخه نهایی تجربه کنید. حلقه At،ude Era نسخه Ultimate Edition دارای پایه جزئیات تخته مجسمه‌سازی شده همراه با گیره‌های پارچه‌ای، حصیر و پیش‌بند حلقه‌ای RAW IS WAR است. فیگور کین بیش از 30 نقطه مفصل به همراه دست و سر قابل تعویض دارد.

• حلقه WWE® Ultimate Edition At،ude Era
• انگشتر نسخه Ultimate Edition با مقیاس واقعی دارای پایه تخته ای و جزئیات پارچه است.
• اکشن فیگور کین نسخه نهایی با قابلیت تعویض سر و دست.
• اندازه حلقه WWE: 21.4 x 21.4 in
• اکشن فیگور 6 اینچ با جزئیات بسیار جزییات صورت TrueFX™ واقعی است تا سوپراستار را زنده کند.

با حلقه رسمی نسخه نهایی At،ude Era و فیگور کین، The At،ude Era Action را برگرد،د! رنگ ها و تزئینات ممکن است متفاوت باشد.

###


منبع: https://news.toyark.com/2023/01/04/orders-live-wwe-ultimate-edition-at،ude-era-ring-and-kane-figure-491051