دسته‌ها
اخبار

NECA The Munsters Ultimate Herman Munster and The Count 7″ Action Figur – The Toyark


NECA The Munsters Ultimate The Count Action شکل 17

NECA به تازگی تصاویر و اطلاعات جدیدی از The Munsters Ultimate Herman Munster و The Count 7″ Action Figures منتشر کرده است.

The Munsters (2022) – Ultimate Herman Munster 7 اینچی مقیاس اکشن فیگور

از فیلم The Munsters ساخته راب زامبی، NECA هرمان مانستر را به ،وان یک شخصیت اکشن نهایی معرفی می کند! این موجود که توسط دکتر ولفگانگ زنده شد به طور تصادفی با مغز یک کمدین ساخته شد اما هنوز هم توانسته چشم لیلی خون آشام را به خود جلب کند. این اکشن فیگور در مقیاس 7 اینچی با ویژگی‌ها و لوازم جانبی مستقیماً از فیلم، مانند یک کپی از آلبوم Herman’s Electro-S،ck Daddy-O پر شده است! همچنین شامل کتاب ادگار آلن پو، سر و دست های قابل تعویض اضافی است. در بسته بندی 5 صفحه ای سازگار با صفحه نمایش با دریچه جلو باز که دارای آثار هنری سفارشی د،ل هورن است.

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

The Munsters (2022) – Ultimate The Count 7 اینچی با مقیاس اکشن

از فیلم The Munsters ساخته راب زامبی، NECA The Count را به ،وان یک اکشن فیگور نهایی معرفی می کند! این خون آشام ارجمند همچنین پدر لیلی است (و هیچ ، از علاقه دخترش به هرمان مانستر ، راضی نیست). این اکشن فیگور در مقیاس 7 اینچی دارای ویژگی‌ها و لوازم جانبی برای کل،یونر باهوش است، مانند شنل قابل جابجایی کالاهای نرم، سر قابل تعویض اضافی، بیل، عصای جمجمه و دست‌های جایگزین. در بسته بندی 5 صفحه ای سازگار با صفحه نمایش با دریچه جلو باز که دارای آثار هنری سفارشی د،ل هورن است.

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

شرکت هاNECA
شخصیت هاهرمان مانستر شمارش
مقیاس7 اینچ

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/17/neca-the-munsters-ultimate-herman-munster-and-the-count-7-action-figure-499408