دسته‌ها
اخبار

Moby Fox GI Joe – گروه ساعت هوشمند Cobra Enemy


دشمن آماده است تا با این گروه ساعت هوشمند با الهام از لباس سازمان شیط، که مصمم به انتقام از جهان است، ضربه بزند. این نوار آبی دارای طرح فلس مار با نشان قرمز و خا،تری کبرا، به‌علاوه مثلثی از سگک کمربند لباس و «دشمن کبرا» روی حفاظ است.

بدست بیاور Moby Fox GI Joe – Co، Enemy Smar،ch Band در انبار 39.95 دلار موجود است

دارای مجوز رسمی: طراحی باند ساعت هوشمند به طور رسمی توسط Hasbro مجوز گرفته است. بسته شامل 2 مجموعه کانکتور برای قرار دادن هر دو اندازه قاب 38/40/41mm و 42/44/45mm Apple Watch Series 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Ultra & SE و همچنین سامسونگ است. و دیگر ساعت های هوشمند با پین 22 میلی متری
متن، با همه شرورهای کبرا: ممکن است نتو،د دنیا را تسخیر کنید، اما می‌تو،د این بند ساعت هوشمند را بپوشید که به راحتی روی هر مچی قرار می‌گیرد.
مواد با کیفیت بالا: ساخته شده با سیلی، مقاوم در برابر عرق و اشعه ماوراء بنفش، این بند ساعت هوشمند در عین صاف بودن، محکم است و می تواند در برابر تلاش های شما برای تسلط بر جهان مقاومت کند.
تجربه خود را سفارشی کنید: برنامه MobyFace را دانلود کنید و کد QR درون بسته را اسکن کنید تا قفل بیش از 20 واچ فیس انحصاری همراه با ،ید شما و همچنین هزاران مورد دیگر از کاتالوگ در حال گسترش ما (در iOS موجود است) باز شود.


منبع: https://news.hisstank.com/2022/11/21/moby-fox-g-i-joe-co،-enemy-smar،ch-band-79719