دسته‌ها
اخبار

Marvel Legends Yondu and Tracksuit Mafia Exclusives Live – The Toyark


Marvel Legends Tracksuit Mafia Yondu

دو انحصاری جدید Target امروز با حذف کمیک Guardians of the Galaxy Yondu و یک ساختمان نیرو مافیای لباس ورزشی تصویری از نمایش Hawkeye Disney+. قیمت هر دو 24.99 دلار آمریکا با تاریخ ارسال مه 2023 است. برای مشاهده جزئیات و پیوند ع، ها به ادامه مطلب مراجعه کنید. نکته قابل توجه – پیوندهای هدف هنوز تا ساعت 1:40 بعد از ظهر شرقی هنوز فعال نشده اند.

به روز رس، – پیوندهای هدف اضافه شده است.

اکشن فیگور سری افسانه های مارول ه،رو یوندو نگهبانان کهکشان

هدف | زاوی (بین المللی)

1000 سال در آینده، یوندو اودونتا قنطورسی با گروه نگهبانان کهکشان با استفاده از کمان و تیرهای یاکای خود که به صدا پاسخ می‌دهند، امپراتوری مهاجم Badoon را ش،ت می‌دهد.

هیجان و شگفتی دنیای مارول را با اکشن فیگورهای Guardians of the Galaxy از سری Hasbro Marvel Legends به مجموعه خود بیاورید! (محصولات اضافی هر کدام جداگانه فروخته می شوند. بسته به در دسترس بودن.)

این اکشن فیگور کل،یونی اسطوره‌های مارول، نگهبانان کهکشان، با جزئیات بسیار شبیه به شخصیت ک،یک یوندو از کمیک‌های مارول با بازی نگهبانان کهکشان، با جزئیات ممتاز و چندین نقطه بیان شده است. همراه با 3 لوازم جانبی شامل کمان، تیر و پیکان یاکا.

یوندو ک،یک به افسانه‌های مارول می‌پیوندد: 1000 سال در آینده، یوندو اودونتای قنطورسی با گروه‌های نگهبانان کهکشان با استفاده از تیرهای یاکا کمان و صدا پاسخگوی خود برای ش،ت دادن امپراتوری مهاجم Badoon تشکیل می‌دهند.

الهام گرفته از کمیک‌های نگهبانان کهکشان: این اکشن فیگور یوندو از ظاهر شخصیت در کمیک‌های مارول با حضور محافظان کهکشان الهام گرفته شده است و به مجموعه‌ای از شخصیت‌های اکشن افسانه‌های مارول افزوده می‌شود.

لوازم جانبی الهام گرفته از کمیک: این اکشن فیگور کل،یونی Hasbro Marvel Legends با 3 لوازم جانبی شامل کمان، کویور و یاکا ارو ارائه می شود.

طراحی و بیان ممتاز: طرفداران و کل،یونرهای مارول می توانند این اکشن فیگور 6 اینچی با مقیاس کاملاً مفصلی با سر، بازوها و پاهای قابل حمل و همچنین دکوی ممتاز را در مجموعه خود نمایش دهند.

ساخت یک مجموعه چندگانه: به دنبال اکشن فیگورهای کل،یونی مارول با الهام از سرگرمی بیشتر بگردید تا خودتان چند دنیای مارول از اکشن فیگورهای 6 اینچی بسازید (هر کدام به طور جداگانه فروخته می شوند. بسته به در دسترس بودن)

اکشن فیگور مافیا لباس ورزشی سری Hasbro Marvel Legends

هدف | زاوی (بین المللی)

مافیای ترسناک Tracksuit – به رهبری مایا لوپز و دومین فرمانده او، کازی – یکی از مخوف ترین سازمان های جنایتکار دنیای زیرزمینی نیویورک است.

این فیگور کل،یونی Marvel Legends در مقیاس 6 اینچی با جزئیات شبیه به شخصیت‌های Tracksuit Mafia از سری Hawkeye استودیوی مارول در دیزنی + طراحی شده است، دارای جزئیات ممتاز، نقاط مختلف بیان، و 7 لوازم جانبی الهام گرفته از سری، از جمله لوازم جانبی جایگزین سر و هود است. برای کمک به ایجاد خدمه شرور خود

با بیش از 80 سال سابقه سرگرمی، مارول به سنگ بنای مجموعه های طرفداران در سراسر جهان تبدیل شده است. با سری افسانه‌های مارول، شخصیت‌های دنیای کمیک مارول و دنیای سینمایی مارول مورد علاقه طرفداران با جزئیات و بیان عالی برای ژست گرفتن و نمایش در مجموعه‌ها طراحی شده‌اند. از چهره‌ها گرفته تا وسایل نقلیه و آیتم‌های نقش‌آفرینی ممتاز، سری افسانه‌های مارول محصولات نخبه‌ای با الهام از شخصیت‌ها را برای طرفداران و مجموعه‌داران مارول ارائه می‌کند. ارقام اضافی هر کدام جداگانه فروخته می شود. (به شرط در دسترس بودن.)

مافیای لباس‌های ورزشی به افسانه‌های مارول می‌پیوندد: مافیای لباس‌های ورزشی تهدیدآمیز-به رهبری مایا لوپز و نفر دومش، کازی- یکی از مخوف‌ترین سازمان‌های جنایتکار دنیای زیرزمینی نیویورک است.

Hawkeye مارول استودیو: این اکشن فیگور مافیایی کت و شلواری از ظاهر شخصیت‌ها در سری Hawkeye استودیوی مارول در دیزنی + الهام گرفته شده است و افزوده‌ای عالی به هر مجموعه اکشن فیگورهای مارول می‌کند.

لوازم جانبی الهام گرفته از Mcu: این اکشن فیگور کل،یونی مارول همراه با 7 لوازم جانبی الهام گرفته از سری برای کمک به ایجاد خدمه شرور شما ارائه می شود.

طراحی ممتاز در مقیاس 6 اینچی: طرفداران و کل،یونرهای مارول می توانند این فیگور اکشن 6 اینچی کاملاً مفصلی را با سر، بازوها و پاهای قابل حمل و همچنین دکوی معتبر سری در مجموعه خود نمایش دهند.

ساخت یک مجموعه چندگانه: به دنبال اکشن فیگورهای مارول Legends با الهام از سرگرمی باشید تا بتو،د چند دنیای مارول خود را با اکشن فیگورهای 6 اینچی بسازید (هر کدام جداگانه فروخته می شود. بسته به در دسترس بودن)

شرکت هاه،رو
شخصیت هامافیای YonduTracksuit
مقیاس6 اینچ
خط فرعیافسانه های مارول


منبع: https://www.toyark.com/2023/02/14/marvel-legends-yondu-and-tracksuit-mafia-exclusives-live-493654