دسته‌ها
اخبار

Marvel Legends Skrull Queen Super Skrull 2 ​​Pack – The Toyark


Skrull Queen Super Skrull 15

جشن شصتمین سالگرد انتقام جویان Marvel Legends Hasbro امروز با دو بسته جدید ادامه دارد. مجموعه Skrull Queen و Super Skrull با قیمتی در حدود 56 دلار آمریکا فروخته می‌شود و در اوت 2023 ارسال می‌شود. برای بررسی ع،‌ها و جزئیات به ادامه مطلب مراجعه کنید، به حامیان مالی ما ضربه بزنید تا کپی شما را بگیرند!

سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ، انتخاب نخست، ToyGeek، آمازون

Hasbro Marvel Legends Series Skrull Queen و Super-Skrull

هیجان و شگفتی دنیای مارول را با Skrull Queen، Super-Skrull و دیگر اکشن‌های سری Hasbro Marvel Legends به مجموعه خود بیاورید! (محصولات اضافی هر کدام جداگانه فروخته می شوند. بسته به در دسترس بودن.) با استفاده از قدرت تغییر شکل خود برای جعل هویت زن ،کبوتی، Skrull Queen Veranke به انتقام جویان نفوذ می کند و با نفوذگران Super-Skrull خود حمله مخفیانه ای به زمین انجام می دهد که ویران می کند. این مجموعه اکشن فیگور 60 ساله Marvel Legends Avengers در مقیاس 6 اینچی، جزئیاتی شبیه به شخصیت‌های Skrull Queen و Super-Skrull از کمیک‌های مارول Secret Invasion دارد و دارای جزئیات عالی و نقاط مختلف بیان است. فیگورها دارای 9 لوازم جانبی هستند، از جمله دست‌های جایگزین برای هر فیگور، سر جایگزین زن ،کبوتی برای ملکه جمجمه و بال‌های جایگزین.

شامل 2 عدد فیگور و 9 عدد لوازم جانبی

  • SKRULL QUEEN و SUPER-SKRULL: با استفاده از قدرت تغییر شکل خود برای جعل شخصیت زن ،کبوتی، Skrull Queen Veranke به انتقام جویان نفوذ می کند و با نفوذگران Super-Skrull خود حمله مخفیانه ای به زمین انجام می دهد که ویران می کند.
  • Avengers 60th Anniversary: ​​این اکشن فیگورهای Skrull Queen و Super-Skrull از ظاهر شخصیت‌ها در کمیک‌های Marvel Secret Invasion الهام گرفته شده‌اند و به مجموعه‌ای از اکشن فیگورهای Marvel Legends اضافه می‌شوند.
  • لوازم جانبی الهام گرفته از کمیک: این مجموعه اکشن فیگور کل،یونی Hasbro Marvel Legends با 9 لوازم جانبی، از جمله سر جایگزین زن ،کبوتی – جعل هویت ارائه می شود.
  • طراحی و بیان ممتاز: طرفداران و کل،یونرهای مارول می توانند این اکشن فیگورهای 6 اینچی را که دارای سر، بازوها و پاهای قابل حمل و همچنین دکوی ممتاز هستند را در مجموعه خود به نمایش بگذارند.
  • ساخت چند نوع مجموعه: به دنبال اکشن فیگورهای مارول ،دز با الهام از سرگرمی بیشتر بگردید تا اکشن فیگورهای 6 اینچی مارول چندگانه خود را بسازید (هر کدام جداگانه فروخته می شود. بسته به در دسترس بودن)

شرکت هاه،رو
شخصیت هاSuper SkrullSkrull Queen
مقیاس6 اینچ
خط فرعیافسانه های مارول

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/12/marvel-legends-skrull-queen-super-skrull-2-pack-499191