دسته‌ها
اخبار

Macrauchenia (MPC) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

“اگر MPC باغ وحش را اداره می کرد”…

ماکروشنیا به نظر می‌رسید که می‌توانست الهام‌بخش برخی از موجودات کتاب دکتر سوس باشد، اگر تاریخچه هنر دیرینه‌اش چیز دیگری باشد. اولین بار در سال 1838 توصیف شد، “لاما گردن دراز” به همان سطح شهرت برخی از ،داران معاصر خود از میوسن و پلیستوسن دست نیافته است. با این حال، پاهای لاغر، گردن بلند، و تنه عجیب و غریب آن تصویری بسیار متمایز ایجاد می‌کند و در طول دهه‌ها حداقل چند ،اب‌بازی را برای این جنس به ارمغان آورده است. شاید اولین ،اب‌بازی ساخته شده توسط شرکت‌های Multiple Products در سال 1962 باشد، به ،وان یکی از آ،ین مجموعه‌های تولید شده آنها از زندگی ماقبل تاریخ. اگرچه بسیاری از موجودات ماقبل تاریخ MPC تقلید ضعیف‌تری از چهره‌های بزرگ‌تر از برند قدیمی مار، بودند، چند قالب واقعا اصلی در سری دوم مجموعه‌های این شرکت تولید شد. بیشتر این پیکره های جدید از جنس ،داران، از جمله “لامای بلند” بودند. ماکروشنیا.

حکاکی‌های استاندارد جنس و اندازه واقعی، که به‌طور غیرمعمول در پشت مجسمه به‌جای بسیاری از موجودات MPC در زیر آن یافت می‌شود.

MPC ماکروشنیا مجموعه ای از سه ،دار و یک دایناسور است که مجموعه قطعات بازی ماقبل تاریخ “سری 2، گروه قالب 6” را تشکیل می دهند که آ،ین گروه تولید شده توسط این شرکت است. ماکروشنیا ارتفاع کمی بیش از 6 سانتی متر (حدود 2.5 اینچ) در گوش و حدود 7 سانتی متر (2.75 اینچ) طول دارد – اندازه نسبتاً متوسطی برای موجودات منقرض شده MPC. به نظر می‌رسد حیوان در وسط قدم‌هایش م، کرده، گردن‌هایش را بالا آورده و گوش‌هایش را بلند کرده و انگار احتمالاً در حالت هوشیاری است. برخی از ال،ای ضعیف از شکل دادن به پ،تیک در تولید وجود دارد و دایره های قالب روی گونه، شانه و لگن راست قابل مشاهده است.

“سری 2، گروه قالب 6” کامل – سه مجسمه دیگر تقلیدی از قالب های قدیمی مار، هستند.

ماکروشنیا در طول زمان، همانطور که نمونه‌های ماقبل تاریخ است، چندین تجدید نظر در بازسازی‌های زندگی انجام داده است. به نظر می رسد که اجرای خاص MPC نزدیک ترین به اثر هنری توسط ویلیام ای. شیل در سال 1955 تولید شده است، برای کتابی با ،وان اولین ،داران، که شیل هم تصویرسازی کرده و هم نوشته است. این اجرای کمی سنگین‌تر است، با پاها و گردن پرتر و احتمالاً کت ، ضخیم‌تر. بازسازی های اخیر معمولاً به نفع a ظاهر دلپذیرمن، برای یک گیاهخوار سریع و سریع. ماکروشنیا فاقد سم است که در بسیاری از چرندگان مدرن دیده می شود، و MPC به درستی حیوان را با انگشتان پا به جای سم نشان می دهد. با این حال به نظر می رسد همه پاها انگشت داخلی پا را ندارند. شاید متمایزترین ویژگی حیوان تنه آن بود که MPC بدون اغراق بیش از حد بر روی این مجسمه تاکید کرد. از قضا، مطالعات در سال 2018 پیشنهاد می دهد ماکروشنیا ممکن اصلا تنه نداشته اند، اما الف بینی پیازی شبیه ،ن. البته، این مطالعه بیش از 50 سال پس از فروش ،اب بازی کوچک MPC انجام شد. در سال 1962، این مجسمه نزدیک‌ترین چیز به بازسازی پیشرفته‌ای بود که در پ،تیک انجام شده بود.

،اب بازی های MPC رنگ آمیزی نشدند، بلکه در انواع پ،تیک های جامد رنگارنگ قالب گیری شدند. من ماکروشنیا آبی متالیک تیره است، کم رنگ براق است، به گونه ای که جزئیات ظریف پوسته ، و ویژگی های صورت را برجسته می کند. اگرچه MPC اغلب فیگورهای خود را در نسخه‌های چند رنگی تولید می‌کرد، بیشتر نمونه‌های آن ماکروشنیا من آنلاین دیده ام که رنگ آبی یا آبی مایل به خا،تری مشابهی دارند. انواع قرمز یا قهوه ای در گذشته گزارش شده است، اما نادر هستند.

MPC سال‌ها پیش از ،ید توسط شرکت‌های دیگر، ارقام خود را اجرا می‌کرد، و حتی پس از آن نیز ،اب‌بازی‌های آن‌ها مدت‌ها پس از بازنشستگی لیبل MPC به عرضه‌شان ادامه دادند. زندگی ماقبل تاریخ MPC می‌توانست برای بسیاری از نسل‌های جوان طرفداران سرخپوشان یکی از ،اصر اصلی بازی باشد. و اگرچه ا،ر ارقام از این خط ممکن است در حال حاضر ارزان یا عجیب به نظر برسند، حداقل چند نسخه مشابه ماکروشنیا نشانه ای از احتمالات بیشتر بود. ماکروشنیا یک کل،یون کوچک خوب است که طرفداران ،داران ماقبل تاریخ و کل،یونرهای قدیمی مطمئناً از آن استقبال می کنند. اگرچه Macrauchenia کمی کمتر رایج است و تقاضای بیشتری نسبت به بسیاری از چهره‌های این خط دارد، اما چشمان خود را به سایت‌هایی مانند eBay، eCrater و Etsy باز کنید و به زودی یکی از آنها را پیدا خواهید کرد!

شش قالب منحصر به فرد، پنج جنس منحصر به فرد.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/macrauchenia-mpc/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=macrauchenia-mpc