دسته‌ها
اخبار

King of Fighters ’98 – مجسمه Athena Asamiya Bishoujo توسط Kotobukiya – The Toyark


ما یک بی،ه مطبوعاتی از کوتوبوکیا اعلام مجسمه جدید از پادشاه مبارزان 98. این مجسمه آتنا آسامیا بیشوجو به زودی برای پیش ،ید بالا می رود. مجسمه در مقیاس 1/7 با ارتفاع 8.8 اینچ بر روی پایه نمایشگر قرار دارد. قیمت آن 129.99 دلار است و برای اکران در ژوئن 2023 در ژاپن برنامه ریزی شده است. برای مشاهده کامل خبر و ع، های جدید به ادامه مطلب بروید.

شرکت تولیدی Hobby، Kotobukiya (توکیو، ژاپن)، مجسمه BISHOUJO از آتنا آسامیا از THE KING OF FIGHTERS ’98 را در ژوئن 2023 منتشر خواهد کرد.

مجسمه SNK KING OF FIGHTERS ’98 ATHENA ASAMIYA BISHOUJO

مبارزه با نیروهای شیط، برای دستیابی به صلح جه،، دختر دبیرست، ابدی و بت آتنا آسامیا از THE KING OF FIGHTERS ’98 سرانجام به مجموعه سری BISHOUJO می‌پیوندد!

بخشی از تیم سرباز رو، و تنها شخصیت زن که برنده جایزه برای حضور بی نقص در هر بازی شده است، او توسط تصویرگر محبوب شونیا یاماشیتا طراحی شده است. تاکابوکو بوسوجیما (BUSUJIMAX) او را در لباس KOF 98 خود به زیبایی زنده می کند، لباسی که ،یبی از یونیفرم ،گ فو و موتیف لباس چینی با شورت است.

این پایگاه، عرشه قایق را از استیج چین، که محل حضور Team Psyc، Soldier در KOF’ 98 است، بازسازی می کند.

وارد دنیای فراگیر KOF شوید، جایی که می‌تو،د با افزودن این رقم به مجموعه خود، از محتوا در کنسول‌ها، تلفن‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی لذت ببرید!

مشخصات محصول

– نام محصول: مجسمه SNK KING OF FIGHTERS ’98 ATHENA ASAMIYA BISHOUJO
– اندازه: حدود 8.86 اینچ قد
– SRP: 129.99 دلار (به اضافه مالیات)
– ماه انتشار (در ژاپن): ژوئن 2023
– حق چاپ: ©SNK CORPORATION کلیه حقوق محفوظ است.


منبع: https://news.toyark.com/2022/12/15/king-of-fighters-98-athena-asamiya-bis،ujo-statue-by-kotobukiya-490490