دسته‌ها
اخبار

Judge Dredd – Hall of Heroes Judge Anderson Figur by Hiya Toys – The Toyark


هیا تالار قهرمانان قاضی اندرسون 008

ع، ها و جزئیات توسط هیا ،اب بازی برای بعدی خود قاضی دادگاه رهایی. آنها دارند اعلام کرد را مجموعه مقیاس 1/18 قاضی اندرسون “تالار قهرمانان”.. این نسخه شامل یک فیگور قاضی اندرسون در مقیاس 3.75 اینچی، یک محفظه تابوت شیشه‌ای، یک روح Judge Death، یک قوطی اسپری بوینگ با جلوه اسپری و یک دست است. این رقم قرار است در سه ماهه اول سال 2024 منتشر شود. قیمت آن 24.99 دلار خواهد بود. جزئیات کامل و ع، های جدید را در زیر مشاهده کنید.

“فداکاری عالی”، یک لحظه ک،یک از تاریخ 2000 پس از میلاد – ما و Rebellion خوشحالیم که مجموعه فیگور جدید “تالار قهرمانان قاضی اندرسون” در مقیاس 1/18 را معرفی کنیم.

“مرگ قاضی” از سال 2000 پس از میلاد Progs 149-151 در سال 1980 یکی از اصلی ترین و چشمگیرترین داستان های قاضی درد است که مسیر تاریخ این نوار را تغییر داد. قاضی اندرسون پس از تلاش برای غلبه بر قاضی مرگ در تلاش قتل‌آمیز خود برای رساندن «عدالت» پیچ خورده‌اش به مردم مگا سیتی وان، متوجه می‌شود که تنها راه برای متوقف ، او این است که شکل روحی خود را به طور رو، در ذهنش حبس کند – و سپس مجبور شود بدن او در “پ،تیک معجزه آسای” قابل تنفس اما غیرقابل نفوذ، Boing® محصور شده است. مقبره شفاف او با افسانه “فداکاری عالی”. قاضی اندرسون – یک هیولا در درون او ،ن است، در “تالار قهرمانان” در تالار بزرگ دادگستری و، دادگستری قرار دارد – در نظر گرفته شده که برای باز ، آن بسیار خطرناک است.

قاضی کاساندرا اندرسون، ذهن او زند، زنده برای قاضی مرگ ابرآشکار مرده است. فیگورهای اکشن بر اساس دنیای قاضی درد، از صفحات کمیک پرفروش کمیک بریت،ایی، 2000 پس از میلاد.

این مجموعه با 15 نقطه بیان، و همچنین مجموعه‌ای از لوازم جانبی ارائه می‌شود تا بتو،د درام و دردناک پایان داستان «مرگ قاضی زندگی می‌کند» از سال 1981، از جمله یک دست جایگزین، تراشه روح، یک اسپری Boing® را بازسازی کنید. ، لوازم جانبی جلوه های ویژه Boing® و تابوت شفاف با تاج گل عقاب.

شرکت هاهیا ،اب بازی
شخصیت هاقاضی اندرسون
مقیاس3.75 اینچ

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/07/13/judge-dredd-hall-of-heroes-judge-anderson-figure-by-hiya-toys-505734