دسته‌ها
اخبار

Judge Dredd 6-Imch Scale Action Figur by Hiya Toys – The Toyark


Hiya 6 Inch Judge Dredd 008

در ابتدا در نوامبر 2021 اعلام شد Hiya Toys Judge Dredd 1/12 Scale Figure بالا،ه فاش شد! آنها با ع، ها و جزئیات برای شکل آینده به روز شده اند. قاضی درد قد 6.2 اینچی دارد و 19 نقطه بیان دارد. این فیگور دارای یک لباس پارچه ای سفارشی، چهار پرتره قابل تعویض، چندین دست قابل تعویض، یک تفنگ دستی Lawgiver Mark One، یک تفنگ دستی Lawgiver Mark Two، یک قوطی اسپری Boing، یک باتوم، قطعات افکت و یک پایه نمایشگر است. جزئیات بیشتر محصول از هیا ،اب بازی:

ما و Rebellion مفت،یم که راه اندازی خط جدیدی از فیگورهای مفصلی 6 اینچی بر اساس دنیای قاضی درد را اعلام کنیم.

یکی از مشهورترین شخصیت های کتاب های مصور جهان، قاضی درد، چهل و پنج سال است که در خیابان های پست مگا سیتی گشت می زند و این چهره پویا و کاملاً در حالت ایستاده ظاهر نمادین او را به خوبی به تصویر می کشد. و مواد، از جمله سر و دست قابل تعویض، و لباس پارچه.

او با 19 نقطه بیان، با پدهای شانه و مفاصل، زنجیر و نشان دفتر، جلیقه چکمه، کمربند کاربردی، و کلاه ایمنی با ابهت همراه است. این بار می تو،د با چهره افسانه ای قانونگذار آینده بازی کنید. چهار چهره جایگزین: با حالتی معمولی، یکی از چهره‌های تحقیرآمیز، اخم‌های دندون‌دار، و فریاد ،ه در حالی که او اعلام می‌کند «من قانون هستم!».

او همچنین با پنج جفت دست قابل تعویض در حالت‌های مختلف، از جمله دستگیره شل، مشت، نگهدارنده چوب روز، نگهدارنده اسلحه، یکی برای کشیدن یقه یک پرپی که اخیراً دستگیر شده است، و دیگری در حال اسپری ، یک قوطی پ،تیک معجزه‌گر Boing® می‌آید. ، او با هر دو تفنگ دستی Mark One و Mark Two Lawgiver و یک قوطی اسپری Boing®، و همچنین قطعات افکت شعله تفنگ و اثر دود فوق العاده، یک قطعه جلوه ویژه قوطی اسپری Boing®، یک پایه نه سوراخ، یک پایه ذخیره سازی و یک براکت سه ،متی برای ژست گرفتن.

رقم Judge Dredd 89.99 دلار قیمت خواهد داشت. قرار است در سه ماهه چهارم سال اکران شود. انتظار می‌رود پیش‌سفارش‌ها به زودی فعال شوند. ع، های جدید را در زیر ببینید.

شرکت هاهیا ،اب بازی
شخصیت هاقاضی دادگاه
مقیاس1/12

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/28/judge-dredd-6-imch-scale-action-figure-by-hiya-toys-500100