دسته‌ها
اخبار

Judge Dread – Hiya Toys 6-Inch Scale Judge Death – The Toyark


هیا قاضی مرگ 6 اینچی شکل 002

شکل بعدی در Hiya Toys Judge Dread 6 اینچی شکل مقیاس صف مشخص شده است آنها ع، ها و جزئیات را برای آن به اشتراک گذاشته اند قاضی مرگ 6 اینچی شکل. این رقم 6.5 اینچ ارتفاع دارد و 18 نقطه بیان دارد. قاضی دث شامل لباس پارچه ای، سرهای قابل تعویض، دو دهان با هم، دست های قابل تعویض، ساعت شنی، جمجمه، قلب انسان، جامپ گلوب و اکتوپ،م خواهد بود.

رقم Judge Death 89.99 دلار قیمت دارد. قرار است در محله فیرات 2024 منتشر شود. ع، های جدید و جزئیات کامل را در زیر مشاهده کنید.

قاضی مرگ 6 اینچی شکل

شما نمی تو،د چیزی را که زندگی نمی کند بکشید – اما می تو،د آن را در قفسه خود قرار دهید! #judgedreed #hiyatoys #actionfigure

Superfiend مرده دوم در خط جدید فیگورهای شش اینچی بیان شده بر اساس دنیای قاضی درد، از صفحات کمیک بریت،ایی پرفروش 2000 پس از میلاد خواهد بود.

قاضی دث که از بعد دیگری سرچشمه می گیرد، قاتل دسته جمعی مرده ای است که اعلام کرده است همانطور که جنایت توسط زنده ها انجام می شود، زندگی خود جرم است! قاضی دث و همتایانش تاریکی قاضی‌ها بزرگترین دشمنان قاضی درد و اندرسون هستند، قاضی‌های زامبی مرده که تمام زندگی را خاموش می‌کنند!

این فیگورهای بسیار جزئی دارای لوازم جانبی و مواد کاملاً جدید، از جمله سر و دست های قابل تعویض و لباس های پارچه ای هستند. او با 18 نقطه گفتار، با مجموعه ای از ویژگی های اضافی، از جمله 3 جفت دست متناوب، 2 دهان متناوب، 1 سر متناوب، ساعت شنی شیط،، جمجمه، قلب انسان، کره های پرش دوبعدی و دنباله ای از اکتوپ،م از زم، که مرگ در شکل «روح» اوست.

شرکت هاهیا ،اب بازی
شخصیت هاقاضی مرگ
مقیاس6 اینچ

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/07/07/judge-dread-hiya-toys-6-inch-scale-judge-death-504947