دسته‌ها
اخبار

John Carpenter’s The Thing – Dog Thing توسط NECA – The Toyark


NECA Deluxe Dog Thing 006

پیش‌سفارش‌ها اکنون برای جدیدترین‌ها فعال هستند NECA رها ، از جان کارپنتر The Thing! آ،ین کل،یونی است موجود سگ مقیاسی Deluxe Ultimate 7 اینچی، با نام مستعار چیز سگ. در این فیلم، سگ اولین نگاه ما به توانایی های موجود در تغییر شکل است. پس از قرار گرفتن در یک لانه با سگ های دیگر، چیز سگ شروع به جهش می کند و سعی می کند سگ های دیگر را جذب کند و آنها را با شبیه سازی جایگزین کند.

مخلوق سگ دلو، جدید سگ را با قطعات متعدد قابل تعویض نشان می دهد. اینها عبارتند از سرهای قابل تعویض، پیچک ها، پاهای ،کبوت و زبان شلاق. همچنین شامل نسخه موجود بدون موی Dog Thing است که به شکل توده‌ای تراوش می‌کند، با پیچک‌ها و شاخک‌های بیرون زده. مجموعه ای از دست های هیولایی را نیز می توان به این شکل وصل کرد.

موجودی سگ دلو، حدود 60 دلار قیمت دارد. قرار است در سپتامبر منتشر شود. اطلاعات اضافی، پیوندهای پیش‌سفارش و ع،‌های جدید را در زیر بررسی کنید.

لینک های پیش سفارش: سرگرمی زمینفروشگاه ،اب بازی بد بزرگانتخاب نخستToygeek

The Thing 7 اینچی اکشن فیگور – لو، نهایی سگ

از The Thing، فیلم ک،یک ترسناک تحسین شده جان کارپنتر در سال 1982! در اعماق دایره قطب ج،، یک تیم تحقیقاتی مجزا چیزی را پیدا می کند که بیش از 100000 سال در انتظارش بوده است… چیزی که توانایی تبدیل شدن به یکی از آنها را دارد. یا، همانطور که آنها کشف می کنند، هر موجود ارگ،ک. از سگ معمولی گرفته تا هیولاهای دگرگونی، این فیگور لو، کاملاً مفصل شامل بیش از 25 قطعه قابل تعویض برای سفارشی ، موجود سگ شما برای حدا،ر وحشت است. در بسته بندی 5 صفحه ای من، برای کل،یونر با دریچه جلو باز می شود.

شرکت هاNECA
شخصیت هاچیز
مقیاس7 اینچ

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/05/04/john-carpenters-the-thing-dog-thing-by-neca-500822