دسته‌ها
اخبار

Jada Toys Street Fighter II Ryu and Fei Long 6-Inch Action Figures – The Toyark


جادا مبارز خیاب، ریو فی

سرگرمی زمین و سایر ،ده فروشان آنلاین به تازگی تصاویر و پیش ،یدهای جدیدی را برای بازی آینده ارسال کرده اند Jada Toys Street Fighter II اکشن فیگور در بسته بندی سبک آرکید. ع،‌ها، جزئیات و لینک‌های پیش‌سفارش را در زیر ببینید!

Street Fighter II Ryu 6-Inch Action Figur
پیش سفارش -> سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ

برای مسابقه نهایی در دنیایی که جنگ خیاب، رویداد اصلی است آماده شوید! دنیای شخصیت‌های مورد علاقه خود را دوباره مرور کنید Street Fighter II بازی ویدیویی، اکنون به صورت اکشن در مقیاس 1:12 ،اب بازی جادا. او به دلیل مهارت و تمرین هنرهای رزمی بسیار ماهر و قدرت خود شناخته شده است. ریو در حالت نبرد تمام عیار است و با 20 نقطه بیان آماده رویارویی با دشمنان خود است. او می آید مجهز به دست های جایگزین، سر، و ریو حمله امضا: هادوکن (یک گلوله آتشین آبی) برای پانچ نهایی. این Street Fighter II Ryu 6-Inch Action Figur در بسته بندی سبک آرکید با ویژگی های الهام گرفته از بازی عرضه می شود. در این دنیا، شما نحوه مبارزه ریو را کنترل می کنید. بگذار نبرد آغاز شود!

Street Fighter II Fei Long 6-Inch Action Figur
پیش سفارش -> سرگرمی زمین، فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ

برای مسابقه نهایی در دنیایی که جنگ خیاب، رویداد اصلی است آماده شوید! دنیای شخصیت‌های مورد علاقه خود را دوباره مرور کنید Street Fighter II بازی ویدیویی، اکنون به صورت اکشن در مقیاس 1:12 ،اب بازی جادا. با 20 امتیاز، استاد هنرهای رزمی و ستاره سینما فی لانگ آماده است تا با رقیب بعدی خود مق، کند. قد 6 اینچی فی لانگ این فیگور همراه با دست‌ها، سر و لوازم جانبی شلیک لگد ارائه می‌شود. این Street Fighter II Fei Long 6-Inch Action Figur در بسته بندی سبک آرکید با جزئیات الهام گرفته از بازی ارائه شده است. فی لانگ با ضربه قدرتمند KO خود مطمئناً هر حریفی را ش،ت می دهد!

شرکت ها،اب بازی جادا
شخصیت هاریوفی لانگ


منبع: https://www.toyark.com/2023/02/09/jada-toys-street-fighter-ii-ryu-and-fei-long-6-inch-action-figures-493201