دسته‌ها
اخبار

IN HAND – SDCC 2023 MOTU Masterverse Motherboard Exclusive – The Toyark


مادربرد SDCC 099

اوایل امروز، ماتل خود را ادامه دادند 12 Days of Fandom آنلاین با الف نشان می دهد ارباب کائنات اختصاصی برای کامیک کان سن دیگو 2023. امسال شاهد یک حجم بزرگ خواهیم بود Masterverse نسخهی مادربرد. برای ،، که ممکن است ندانند، این همان موجودی است که خود را در پایان نمایش Masters of the Universe Revelations نتفلی، نشان داد، ،ی که Tri-Klops و Trap-Jaw در فرقه خود تسلیم شدند، و بیشتر جنبه تکنولوژیکی چیزها را ترویج می کرد. از جادو علاوه بر آن – SPOILERS AHEAD – او نماد Horde / Hordak را درست قبل از بسته شدن فصل تکان داد و چیزهای آینده را نشان داد. اکنون او با تمام شکوه بزرگ خود به ،وان یک بدنه لو، 12 اینچی با طول بال های قابل افزایش در دسترس است.

Mattel به اندازه کافی مهربان بود که یک نسخه را کمی زودتر برای ما ارسال کرد تا آن را بررسی کنیم، بنابراین بیش از 45 ع، HD و چند فکر سریع را بخو،د. در نمایشگاهی که از چهارشنبه 19 ژوئیه شروع می‌شود، می‌تو،د نسخه خود را شخصاً با سفارش آنلاین دریافت کنید MattelCreations.com راه افتادن 21 جولای. 200 ،یدار خوش شانس همچنین یک مینی پوستر امضا شده از Motherboard توسط ،ی جز دونده نمایش Revelations، کوین اسمیت (ع، داخل) دریافت خواهند کرد.

درباره مادربرد:

مادربرد به ،وان یک نیروی مهیب در برابر Masters به ​​مبارزه می پیوندد که بر فرو بردن اترنیا در تاریکی قریب الوقوع تمرکز دارد. مادربرد که به ،وان رابط هورداک در اترنیا عمل می کند، یک هوش مصنوعی حساس قدرتمند است که از قدرت های نانو ویروس خود برای دستکاری ،تور و افراد اترنیا استفاده می کند، زیرا او قصد دارد سیاره را به دام بیاندازد، و Grayskull، به ،وان جایزه ای برای هورداک.

این فیگور اکشن Masters of the Universe™ Masterverse™ Motherboard™، زن بالدار مک،کی را که نشان The Evil Horde را دارد با بیش از 12 اینچ قد زنده می کند. مادربرد در “شکل واقعی” خود بی،ه قابل توجهی را با بال های چند پری که تا 24 اینچ عرض دارند بیان می کند. رهبر فرقه کلاه دار با 30 نقطه بیان و جزئیات معتبر از محتوا طراحی شده است. یک پایه نمایش برای نمایش این شکل گنجانده شده است.

یادداشت های تیم:
این تیم مفت، است که اولین شکل 12 اینچی Masterverse خود را ارائه دهد. اگرچه مادربرد در Revelation ظاهری کوتاه داشت، اما می‌تو،د منتظر باشید تا این شخصیت با صداپیشگی مگ فاستر در سال آینده نقش اصلی را در سریال Revolution بازی کند. برای جشن گرفتن ظاهر او، لطفاً از یک پوستر بسته بندی شده ویژه با امضای کوین اسمیت، مجری برنامه انقلاب لذت ببرید، که فقط برای طرفداران منتخب MOTU و 200 ،یدار خوش شانس در SDCC در دسترس است.

انحصاری Masters of the Universe Masterverse Revelations Motherboard SDCC 2023 – Quick T،ughts

• اندازه را حفر کنید.
• جعبه عالی است، در صحنه هایی از نمایش بازی کنید.
• می تواند بدون مشکل دوباره به داخل برگردد.
• رنگ ها پاپ.
• کیپ، کابل های داده قابل جدا شدن هستند، به خوبی انجام شده است.
• کابل ها یک بازی برای اتصال از درایوها و غیره به یک … مادربرد، داخل کامپیوتر
• اکنون نسخه های لو، مادربرد Trap Jaw و Tri Klops را کاملاً ارزشش را داشته باشید.
• هنگامی که تمام خدمه را دور هم جمع کنید، نمایشگر کوچک و منحصر به فرد سرگرم کننده.

ع، های ما را در زیر بررسی کنید! باز هم از Mattel و تیم MOTU که به ما اجازه دادند قبل از نمایش نگاهی بیندازیم سپاسگزاریم.

مادربرد SDCC 099

مادربرد SDCC 099

شرکت هاماتل
شخصیت هامادربرد
مقیاس7 اینچ
خط فرعیMOTU Masterverse

بر،ب هاویژه

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/07/17/in-hand-sdcc-2023-motu-masterverse-motherboard-exclusive-505827