دسته‌ها
اخبار

Hiya Toys EXQUISITE MINI Series Flint Action Figur.


Hiya Toys به تازگی اطلاعات جدیدی را برای آینده خود منتشر کرده است مینی نفیس سری اکشن فیگور فلینت.

فلینت یک متخصص ماموریت و رهبر GIJoe است که اطلاعات تاکتیکی و آموزش را به تیم ارائه می دهد تا مطمئن شود که برای هر چیزی که کبرا به سمت آنها پرتاب کند آماده هستند. او یک پایگاه داده زنده از سناریوها و تاکتیک ها است و همیشه وقتی تیمش را وارد میدان می کند آماده است. فلینت هرگز اجازه نمی دهد کمی – یا زیاد – سخت کوشی او را از مق، با یک چالش باز دارد. برای فلینت، موفقیت مهم نیست، او دائماً در تلاش است تا خود را فراتر از انتظارات، حتی انتظارات خودش، پیش ببرد.
فلینت با چهره مصمم و چشمان نافذش غیرقابل انکار است. او کت و شلوار رزمی استتاری می پوشد که از سهولت حرکت در میدان جنگ اطمینان حاصل می کند. اضافه شدن دستکش های مشکی از او محافظت می کند و چابکی او را افزایش می دهد.

لباس رزمی فلینت به چندین جیب و قلاب مجهز شده است که به او امکان می دهد تج،ات و ابزارهای مختلف تاکتیکی را حمل کند. او همیشه به یک تفنگ تاکتیکی و سلاح های دیگر مسلح است و برای هر موقعیتی آماده است. لوازم جانبی که با دقت ساخته شده اند، از جمله تفنگ های تاکتیکی، تفنگ های دستی، و غلاف ها، تمام جزئیات را حتی در مقیاس 1/18 به درستی ثبت می کنند.

دارای ارتفاع 105 میلی متری، دارای 19 نقطه مفصل بندی، طیف گسترده ای از حالت های پویا را ارائه می دهد. با قطعات اضافی دستی قابل تعویض، می تو،د آن را در حالت های مختلف نمایش دهید. این شکل همچنین با یک پایگاه منحصربه‌فرد همراه است، که یک زمین ویران شده از جنگ را با گلوله‌های پراکنده و آوار شبیه‌سازی می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا فضای واقعی میدان جنگ را درست در خانه خود بازسازی کنید!

زمان انتشار: 2024 Q1
قیمت: 24.99 دلار آمریکا


منبع: https://news.hisstank.com/2023/07/14/hiya-toys-exquisite-mini-series-flint-action-figure-82593