دسته‌ها
اخبار

Hasbro و Mattel برای یک قرارداد مجوز بین برند به نیروهای خود می پیوندند


ه،رو و ماتل بالا،ه وارد یک ویژه شدند قرارداد مجوز چند ساله برای ،اب بازی های متقابل

در حالی که ه،رو انحصار با مضمون باربی را ارائه خواهد کرد، ماتل آن را خواهد آورد با تم ترانسفورماتور یکی و (مهمتر از آن) چرخ داغ.

از آنجایی که سازندگان ،اب‌بازی جاه‌طلبی‌های هالیوودی خود را افزایش می‌دهند، Hasbro بازی‌های Monopoly با برند باربی را برای عرضه پاییز 2023 ایجاد خواهد کرد، در حالی که Mattel بازی‌های UNO با نام تجاری Transformers را تولید خواهد کرد که قرار است اوا، امسال منتشر شوند. و خودروهای Hot Wheels با نام تجاری Transformers در اوایل سال 2024 معرفی خواهند شد.

“ما هیجان زده هستیم که برخی از محبوب ترین مارک ها را برای اولین بار با هم جفت کنیم. نیک کارامانوس، مدیر ارشد شراکت سرگرمی در Mattel در بی،ه‌ای گفت: این همکاری دارای IP در سطح جه، است، جذابیت همیشگی این مارک‌ها را جشن می‌گیرد و فرصت‌های بازی منحصربه‌فردی را برای طرفداران ایجاد می‌کند.

کیسی کالینز، رئیس انجمن جه، گفت: «با اکران‌های اصلی فیلم‌های «تبدیل‌سازها» و «باربی» در تابستان ۲۰۲۳، ما هیجان‌زده‌ایم که تجربه‌های جدید بازی را برای طرفداران، خانواده‌ها و دوستداران فیلم و ،اب‌بازی در سراسر جهان به ارمغان بیاوریم. محصولات مصرفی مجاز و توسعه ،ب و کار، در بی،ه خود.

در حالی که به صراحت به آن اشاره نشده است، ما انتظار داریم در آینده نزدیک نیز Hot Wheels با موضوع GI Joe ارائه شود.


منبع: https://news.hisstank.com/2023/04/24/hasbro-and-mattel-join-forces-for-a-cross-،nd-licensing-deal-81223