دسته‌ها
اخبار

Hasbro برای فروش جنبه های غیر نام تجاری eOne


غول ،اب بازی ه،رو مجوز فرآیند فروش بخش‌هایی از eOne (Entertainment One) که مستقیماً از استراتژی Branded Entertainment شرکت پشتیب، نمی کند.

Hasbro توانایی توسعه و تولید ،میشن، فیلم‌های کوتاه دیجیتال، فیلم‌نامه تلویزیونی و فیلم‌های تئاتری را برای مخاطبان مرتبط با IP اصلی Hasbro حفظ خواهد کرد.

در حمایت از استراتژی Blueprint 2.0 که اخیراً اعلام شده، Hasbro قصد دارد سرمایه گذاری استراتژیک خود را به طور قابل توجهی در برندهای کلیدی، با تمرکز بر بازی، مستقیم به مصرف کننده، برندهای فرانشیز و صدور مجوز افزایش دهد. برندهای اولویت دار برای سرمایه گذاری شامل خوک پپا، ترانسفورماتورها، سیاه چال ها و اژدها، جادو: گردهمایی، ، کوچک من، رنجرز قدرت، PLAY-DOH و نمونه کارها نمادین Hasbro از بازی های رومیزی از جمله انحصار و سرنخ. این شرکت قصد دارد قابلیت‌های قابل توجه توسعه، تولید و تامین مالی را برای حمایت از برندهای اصلی خود در فیلم، تلویزیون، ،میشن و فیلم‌های کوتاه دیجیتال حفظ کند. این پروژه‌ها شامل برندهای محبوب Hasbro می‌شوند و همچنین شامل توسعه IP جدید مانند Kiya که اخیراً معرفی شده و قهرمانان Kimoja هستند که قرار است در سال 2023 در Disney Junior و Disney+ نمایش داده شوند.

در توضیح بیشتر، کریس کا،، مدیرعامل ه،رو موارد زیر را بیان کرد:

همانطور که ما Blueprint 2.0 را با تمرکز بر سرمایه گذاری استراتژیک در برندهای فرنچایز کلیدی مانند D&D، Peppa Pig و Transformers اجرا می کنیم، قصد داریم پیشنهادات سرگرمی خود را در تلویزیون های دارای فیلمنامه، فیلم های کوتاه دیجیتال و فیلم های پرفروش گسترش دهیم. ما مشتاقانه منتظر هستیم که مخاطبان در هر سنی را خوشحال کنیم زیرا بر ارائه سرگرمی های مرتبط با Hasbro-IP واقعاً پیشرو در بازار تمرکز می کنیم.

هدف این فرآیند به حدا،ر رساندن ارزش این تجارت مهم برای ه،رو و سهامداران آن است. هیچ اطمین، وجود ندارد که این فرآیند منجر به فروش شود. شرکت پیش بینی می کند که این روند چندین ماه طول بکشد. در این مدت، تیم سرگرمی Hasbro با علامت تولید eOne به فعالیت خود ادامه خواهد داد. Hasbro قصد ندارد در مورد این فرآیند اظهار نظر اضافی کند مگر اینکه و تا زم، که تراکنش وارد شده یا فرآیند خاتمه یابد.


منبع: https://news.hisstank.com/2022/11/17/hasbro-to-sell-non-،nd-aspect-of-eone-79709