دسته‌ها
اخبار

GI Joe Classified Series Tripwire, Apsara, & MACLEOD, 78 Official Images


GI Joe یک نیروی عملیات ویژه بسیار ماهر متشکل از مردان و ،ن از سراسر جهان است. وظیفه دفاع از جهان در برابر کبرا، یک سازمان جنایتکار بیرحم که در جهت سلطه کامل است. آماده برای جستجوی کبرا در هر محیطی روی این سیاره … هر جا مشکلی وجود دارد، جی آی جو آنجاست. Tripwire که در سری GI Joe Cl،ified Series تازه وارد است، برای ماجراجویی آماده است، با چندین نقطه اتصال برای قابلیت حمل و نقل بالا. این بسته Tripwire، Apsara و MACLEOD Deluxe شامل 15 لوازم جانبی الهام‌گرفته از شخصیت‌ها از جمله موش‌های بمب‌بوینده او “Apsara”، ربات MACLEOD (اهرم کنترل زرهی متحرک برای دفع مهمات) با کنترل از راه دور است. مین روب، تج،ات زرهی سنگین و سبک، محافظ گردن و کلاه ایمنی، 2 مین، کوله پشتی و لوازم جانبی سلاح؛ بعلاوه یک جا پایی برای قرار دادن تمام وسایلش! Tripwire مردم را به وحشت می اندازد. او همیشه دست و پا چلفتی است، پریشان است و اشیاء را رها می کند مگر زم، که با مواد منفجره قوی کار می کند. مواد منفجره تنها چیزهایی هستند که او را آرام می کنند.

GI Joe Cl،ified Series Tripwire, Apsara, & MACLEOD, 78 $34.99 Hasbro Pulse

شامل: فیگور و 15 عدد لوازم جانبی

یو جو! GI Joe با اکشن فیگورهای 6 اینچی به عصری بزرگتر از زندگی منفجر می شود: سری طبقه بندی شده GI Joe چهره هایی را که طرفداران ،اب بازی می شناسند و دوست دارند به مقیاس 6 اینچی (150 میلی متری) با دکو و جزئیات عالی تبدیل می کند.

طراحی ک،یک الهام گرفته از سیم: دارای طراحی ک،یک به روز شده برای آوردن مین ردیاب GI Joe، موش بمب‌بنی‌گر او «آپسارا» و ربات MACLEOD به دوران مدرن و 15 لوازم جانبی با الهام از تاریخ غنی این شخصیت.

بسیار قابل ساخت با جزئیات ممتاز: مجموعه اکشن فیگور تریپ وایر، آپسارا، و MACLEOD سری طبقه بندی شده GI Joe دارای جزئیات و مفصل بندی عالی برای ایجاد دایراماهای پویا (برخی از ژست ها ممکن است نیاز به پشتیب، اضافی داشته باشند)

بسته بندی کل،یونی: 78 در سری طبقه بندی شده GI Joe. بسته بندی جعبه بسته بارگذاری لوازم جانبی، نمادهای کارت فایل مخصوص کاراکتر، آثار هنری اصلی و رندرهای دیجیتال منحصر به فرد را به نمایش می گذارد که برای نمایش عالی هستند.

مجموعه خود را گسترش دهید: به دنبال سایر GI Joe Figures و GI Joe Toys بگردید تا فهرستی از قهرمانان و افراد شرور خود را بسازید (هر کدام جداگانه فروخته می شوند. بسته به در دسترس بودن.)
سن 4 سال به بالا

⚠️ هشدار: خطر خفگی – قطعات کوچک. برای کودکان زیر 3 سال نیست.

F6683


منبع: https://news.hisstank.com/2023/07/22/g-i-joe-cl،ified-series-tripwire-apsara-m-a-c-l-e-o-d-78-official-images-83446