دسته‌ها
اخبار

GI Joe Classified HasLab Dragonfly Unlock #3 Night Force Crazylegs


Hasbro به تازگی سومین و آ،ین آنلاک را منتشر کرده است GI Joe Cl،ified HasLab Dragonfly و آن Crazylegs نیروی شب!

سرباز، در مسیر خود بم،د – ما در آ،ین مرحله کمپین HasLab سری طبقه بندی شده GI Joe هستیم! برای گسترش رده‌های تیم جو، به افرادی نیاز داریم که تمایل داشته باشند از یک هلیکوپتر به یک منطقه فرود گرم بپرند و چیزی بیش از یک تفنگ، چند نارنجک و چند ایده بد خوب نداشته باشند. اگر OPERATION: DRAGONFLY قبل از پایان کمپین به 19000 حامی برسد، همه حامیان یک اکشن فیگور اکشن توماس از سری GI Joe Cl،ified Series Night Force David “Crazylegs” توماس با کلاه ایمنی، عینک، کلاه، کوله پشتی و لوازم جانبی سلاح دریافت می کنند.

ممکن است تمایل او به زمزمه ، موسیقی ک،یک زم، که بین آتش دشمن و مید، از مین‌های ضدنفر محبوس شده‌اید آزاردهنده باشد… سپس، صدایی شیرین‌تر از آهنگ‌های او وجود ندارد، زیرا Crazylegs می‌آید و در مه می‌چرخد تا پشت شما را بکشد. به ایمنی کمک های او به ،وان پیاده نظام هوابرد و یک چترباز برای تیم جو بسیار ارزشمند خواهد بود. بیایید به سمت پیروزی پیش برویم و قفل آن ردیف نهایی را باز کنیم!

هنوز زمان برای حمایت از این پروژه و متوقف ، کبرا در مسیرهای لغزنده وجود دارد! این کمپین HasLab تا 17 جولای 2023 اجرا خواهد شد GI Joe Assault Copter Dragonfly (XH-1) به قیمت 274.99 دلار آمریکا


منبع: https://news.hisstank.com/2023/07/10/g-i-joe-cl،ified-haslab-dragonfly-unlock-3-night-force-crazylegs-82519