دسته‌ها
اخبار

GI Joe Classified Duke In-Hand Gallery


بعدی در بررسی ما از موج طبقه بندی شده GI Joe 1 ،ی نیست جز دوک! دوک یک ،ر واقعی، شماره 04 در خط است. او یک نگاه بسیار وفادار به ریشه های کارتونی خود با لمسی از ارتقاء در سراسر. او با یک تفنگ لیزری، تپانچه، دوربین دوچشمی و کوله پشتی می آید. او یک بند شانه، کمربند و جلیقه ساق پا دارد که می توان آن را به دلخواه برداشت. Sculpt درجه یک است، به خصوص در بخش سر – یک لیوان تراشیده شده و برش نظامی واقعاً ماهیت دوک را نشان می دهد که به نظر من 3.75 هرگز انجام نداد. این یکی از بهترین ها در این موج است، بنابراین برای مشاهده بیش از 40 ع، توسط Dorkside Toys به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ICYMI – ما به روز رس، کردیم پایگاه داده ،اب بازی HissTank با یک بخش طبقه بندی شده GI Joe. با پیشرفت مجموعه، آن را به روز می کنیم و صفحات را با اطلاعات بیشتر نیز پر می کنیم. به راحتی آن را نشانه گذاری کنید تا با خط همگام شوید!

و فراموش نکنید که ابتدا گا،ی ما را برای خط انحصاری بررسی کنید – #00 Snake Eyes!

جی آی جو طبقه بندی شده شماره 04 دوک

افکار کلی

خوب، حالا ما در حال آشپزی هستیم! در کمال تعجب وقتی اینها برای اولین بار اعلام شدند – دوک به ،وان یک برنده برجسته بود. مدت زیادی است که برای ،اب‌بازی دوک هیجان‌زده نشده‌ام، و در نگاه اول به این فکر می‌کردم که همینطور است. او شخصیتی را به تصویر می کشد و یک افسر نظامی جوان اما باتجربه را اسیر می کند. جای زخم روی چشم راست او بهترین لمس برای رفع آن است. ،مت بالایی او حالت های کارتونی را لمس می کند، در حالی که وسایل او دارای یک لایه سبز جو سنتی است. ،مت پایینی توصیفی نیست، اما او زره های فنی روی زانوها و ساق پا دارد. سلاح ها فناوری آینده هستند، اما از نظر شکل شبیه سلاح های مدرن هستند، بنابراین من با آنها خوب هستم. تک چشمی به خوبی کار شده است و به راحتی به کمربند متصل می شود.

من فکر می کنم این سطح از ارتقاء تعادل کامل است. حال و هوای مدرسه قدیمی را به تصویر می کشد، آن را به دوران مدرن می آورد. اگر آنها زاویه فنی زرهی را که در آن ساخته می شود کاهش دهند، نمی گویم توقف کنید، اما می توانم با آنچه اینجا می گذرد زندگی کنم. این مجسمه از سر تا پا. در حالی که رودبلاک و اسکارلت مشکلاتی دارند، دوک آن را حل می کند. از اینجا بسیار خوشحالم، امیدوارم که آنها این DNA را ادامه دهند.

برخی از ع،‌های کلیدی را اینجا ببینید، و گا،ی کامل بیش از 40 را در زیر ببینید! برای اطلاعات بیشتر موج طبقه بندی شده 1 فردا دوباره سر بزنید


منبع: https://news.hisstank.com/2022/12/17/g-i-joe-cl،ified-duke-in-hand-gallery-69341