دسته‌ها
اخبار

GI Joe طبقه بندی شده کتاب دوم: انتقام نینجا اکنون منتشر شده است


کتاب دوم از GI جو طبقه بندی شده مجموعه رمان های جوان بزرگسال امروز در ویترین های فیزیکی و دیجیتالی عرضه می شود.

،وان شده است انتقام نینجا، داستان از جایی شروع می شود که اولین کتاب متوقف شد.

خلاصه (از پشت جلد کتاب):

با از بین رفتن ،ان اصلی و کنترل دستگاه های Lyre XR، همه چیز در اسپرینگفیلد دوباره امن به نظر می رسد. اکنون که ائتلاف ضد زهر رسماً شانا (معروف به اسکارلت) را به خدمت گرفته است، او و جوز متوسط ​​احساس می کنند بیش از هر زمان دیگری برای نابود ، کبرا برای همیشه آماده هستند. آنها حتی Ara،kages – یک قبیله مخفی از نینجاها – در گوشه خود دارند.

هنگامی که دوجو مورد حمله قرار می گیرد و نینجاها مجبور به مخفی شدن می شوند، اسکارلت، استن و جولین رها می شوند تا به تنهایی از شهر دفاع کنند. حتی بهترین دوست اسکارلت، Ichi no Zoro-me، نمی تواند کمک کند. اسکارلت با نصب یک مدیر ستیزه جو در آکادمی اسپرینگفیلد، تمام تلاشش را می کند تا نقشه های کبرا را کشف کند. اما هرچه بیشتر ،ن ها را حفاری می کند، بیشتر در مورد ماموریت واقعی آراشیکاژها کشف می کند. هنگامی که اسکارلت شروع به زیر سوال بردن نیت نینجاها می کند، خود را با یک تصمیم غیرممکن روبرو می کند. برای نجات مردم بی گناه اسپرینگفیلد، آیا او باید در برابر خانواده پیدا شده اش بایستد؟»

درباره نویسنده:

Kelley Skovron نویسنده هکرها، شبح علفزار غرق شده، و سری GI Joe Cl،ified برای کودکان و همچنین کتاب هایی برای نوجوانان و بزرگسالان است. آنها در خارج از واشنگتن دی سی با یک گربه، یک سگ و یک نوجوان زندگی می کنند، بنابراین هرگز لحظه ای ،ل کننده وجود ندارد. آنها را به صورت آنلاین در kelleyskovron.com پیدا کنید.

لینک آمازون.


منبع: https://news.hisstank.com/2023/07/11/g-i-joe-cl،ified-book-two-revenge-of-the-ninja-is-out-now-82531