دسته‌ها
اخبار

Four Horsemen Mythic Legions LegionsCon 2023 The Blood Armor Vorgus Vermillius 2 – The Toyark


Four Hor، Mythic Legions LegionsCon 2023 The Blood Armor Vorgus Vermillius 2 11

The Four Hor، به تازگی اطلاعات جدیدی در مورد آینده خود منتشر کرده است Mythic Legions LegionsCon 2023 Exclusive The Blood Armor Vorgus Vermillius 2. این رقم در روز 1 LegionsCon (شنبه، 11 نوامبر) در دسترس خواهد بود. این در بسته بندی نمایشی می آید و شامل یک آیتم جایزه است که در نسخه استاندارد موجود نخواهد بود!

افسانه این شخصیت این است که یک زره نفرین شده است که سطوحی تقریباً خداگونه به صاحبش می دهد و آنها را به جنگجوی معروف به Vorgus Vermillius تبدیل می کند. این به قیمت وحشتناکی است، زیرا زره نیروی زندگی هر ،ی که آن را می پوشد تخلیه می کند و در نهایت آنها را به طور کامل مصرف می کند. با ادعای قرب،ان، زره رشد می کند و هم در قدرت و هم در ظاهر تغییر می کند.

Vorgus Vermillius اصلی یک طرح با رای طرفداران به ،وان بخشی از اولین ML Kicks،er ما بود. اساساً یک گورگوی دوباره رنگ شده بود. در روح همان نسخه اول، ما تصمیم گرفتیم از برخی از قطعات استفاده کنیم. Gorgo Aetherblade 2 جدید برای ایجاد این نسخه تکامل یافته از Blood Armor! اسلحه و شنلش را هم به روز کردیم. شنل گنجانده شده دیوانه‌کننده‌ترین کالای نرمی است که تا به امروز انجام داده‌ایم!

نمونه اولیه آن توسط @cjesim، به طور کامل با چندین “پیچک” قابل اتصال سیم‌کشی شده است، که برای ژست گرفتن و ع،‌ها عالی است!
Vorgus 2 همچنین شامل سرهای اضافی است. او سر کاملاً کلاه‌دار خود را دارد (همانطور که زره پس از مصرف کامل فردی که استفاده می‌کند ظاهر می‌شود)، و همچنین یک سر خون‌آشام کلاه‌دار که آ،ین عضو گروه Illythia’s Brood را نشان می‌دهد که تصمیم گرفته است تا از قدرت زره خون استفاده کند. اما صبر کنید … چیزهای بیشتری وجود دارد!
فقط در نسخه @legionscon این شکل یک سر سوم موجود است – سر قرمز شفاف “مصرف شده” که نشان می دهد این جنگجوی خون آشام توسط زره نفرین شده بلعیده شده است! آن سر در نسخه استاندارد این شکل نخواهد بود. این نسخه در سال آینده منتشر خواهد شد، مشابه کاری که ما برای سایر چهره های LegionsCon انجام داده ایم

شرکت هاچهار سوار
شخصیت هاورگوس ورمیلیوس
مقیاس7 اینچ
خط فرعیلژیون های اسطوره ای

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/19/four-،r،-mythic-legions-legionscon-2023-the-blood-armor-vorgus-vermillius-2-499573