دسته‌ها
اخبار

DST Solicits – TMNT، Lord of the Rings، Marvel، Cobra Kai، و Star Wars – The Toyark


این ماه درخواست از الماس انتخاب ،اب بازی و غول مهربان آزاد شده اند. این لیست ها برای اقلامی هستند که قرار است در ماه ژوئن به فروشگاه ها عرضه شوند. آنها شامل پیکره ها، مجسمه ها و مجسمه های نیم تنه از خطوطی مانند لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان، مارول، کبرا کای، ارباب حلقه ها و جنگ ستارگان هستند. لیست موارد جدید را در زیر بررسی کنید. پس از پرش، می تو،د ع، ها و جزئیات کامل را مشاهده کنید.

TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES MINIMATES TURTLE BLIMP SET LIMITED EDITION BOX
انتشار Diamond Select Toys! قهرمانان در یک نیم پوسته برای یک مجموعه جعبه کاملاً جدید از Minimates 2 اینچی بازگشته اند! این بار، این مجموعه پنج شخصیت ک،یک لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان دهه 1980 – Donatello، April، Shredder، Bebop و Foot Soldier – را در جعبه‌ای که لاک پشت بادی نمادین از نمایش را به تصویر می‌کشد، به تصویر می‌کشد! هر Minimate دارای چندین نقطه مفصل و قطعات کاملاً قابل تعویض است. محدود به 1987 قطعه، این اولین مجموعه در یک سری است. طراحی و تصویرگری توسط بری بردفیلد.
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 34.99 دلار

مجموعه ارباب حلقه ها سری 5 اکشن فیگور
انتشار Diamond Select Toys! انجمن ادامه دارد! Boromir of Gondor در این مجموعه جدید از چهره‌ها به تلاش برای رسیدن به Mount Doom می‌پیوندد، و او در برابر بلای خود، Uruk-hai به نام Lurtz قرار می‌گیرد! هر فیگور 7 اینچی دارای بیش از 16 نقطه اتصال و همچنین قطعات و لوازم جانبی قابل تعویض است و هر کدام در یک جعبه پنجره تمام رنگی عرضه می شود. طراحی شده توسط Eamon O’Donoghue، مجسمه سازی توسط Gentle Giant Studios!
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 29.99 دلار

مجموعه اکشن فیگور COBRA KAI SERIES 2
انتشار Diamond Select Toys! وقت آن است که به عقب برگردیم! سری 2 از اکشن فیگورهای لو، بر اساس سریال موفق نتفلی، Co، Kai دارای دو شخصیت کاملاً جدید و جدیدترین ظاهر برای شخصیت اصلی است! چهره های جدید میاگو-دو سنسی چوزن و کبرا کای سنسی تری سیلور با چهره جدیدی از ج، لارنس در بازی کاراته نیش عقاب قرمزش همراه می شوند! هر اکشن فیگور لو، دارای بیش از 16 نقطه اتصال و همچنین دست های قابل تعویض است و هر کدام در یک جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی می شوند. مجسمه سازی شده توسط کریس دالبرگ و روکو تارتاملا!
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 24.99 دلار

MARVEL ANIMATED VENOM 1/7 SCALE BUST
انتشار Diamond Select Toys! مراقب مرد ،کبوتی باش! این مینی نیم تنه Venom که از فیلم ک،یک دهه 1990 Spider-Man: The Animated Series ساخته شده است، او را در ظاهر متحرک خود به تصویر می کشد، و او آماده است تا از مغز اسپایدی لذت ببرد! این مینی نیم تنه تقریباً 6 اینچی فقط به 3000 قطعه محدود شده است و در یک جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت شماره گذاری شده بسته بندی می شود. طراحی شده توسط بری بردفیلد، مجسمه سازی توسط پل هاردینگ!
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 130.00 دلار

MARVEL COMIC BROWN WOLVERINE 1/7 Scale BUST
انتشار Diamond Select Toys! اسنیکت! X-Man دیوانه‌کننده معروف به ولورین جدیدترین مینی‌تنه در مقیاس 1/7 در مجموعه کمیک‌های مارول است! این مینی نیم تنه رزینی لوگان با پوشیدن لباس ک،یک قهوه‌ای خود و با پنجه‌های برهنه، تقریباً 5.5 اینچ قد بر فراز پایه پنجه‌ای آدامانتیوم قرار دارد و دارای پنجه‌های ف،ی واقعی است! محدود به 3000 قطعه، بسته بندی شده در یک جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت شماره گذاری شده است. طراحی شده توسط Nelson Asencio، مجسمه سازی توسط Juan Pitluk!
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 90.00 دلار

MARVEL GALLERY COMIC MODOK مجسمه PVC
انتشار Diamond Select Toys! رهبر AIM آمد! MODOK، ارگ،سم ذهنی که فقط برای کشتن طراحی شده است، با این مجسمه کاملاً جدید PVC، سر متورم خود را به مجموعه Dioramas گا،ی مارول می آورد. این دیورامای لو، با ارتفاع تقریبی 11 اینچ، دارای کاربردهای دقیق مجسمه سازی و رنگ است و در جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی شده است. طراحی شده توسط نلسون آسنسیو، مجسمه سازی توسط Alterton!
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 75.00 دلار

MARVEL LEGENDS IN 3D COMIC MOON KNIGHT 1/2 SCAL BUST
انتشار Diamond Select Toys! مشت خونشو یک افسانه در مصر است و اکنون او یک افسانه سه بعدی است! مارک اسپکتور جدیدترین اثر در خط L3D است که نیم تنه ای 10 اینچی از او در لباس شوالیه ماه پاره شده خود دارد. این پرتره که در بالای یک پایه الهام گرفته از مصر قرار دارد، دارای کاربردهای دقیق مجسمه سازی و رنگ است و تنها به 1000 قطعه محدود شده است. این بسته بندی در یک جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت شماره گذاری شده است. طراحی شده توسط جو آلارد، مجسمه سازی توسط جو منا!
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 250.00 دلار

Star Wars CLONE WARS SAVAGE OPRESS 1/6 SCALE BUST
انتشار Gentle Giant LTD! ساویج اوپرس که زم، یک برادر شب معمولی بود، به شاگرد سیث در کنت دوکو تبدیل شد و بعداً به دست راست امپراتوری جنایتکار دارث مول تبدیل شد. اکنون، او یک مینی نیم تنه کاملاً جدید در مقیاس 1/6 از Gentle Giant LTD است! این مینی نیم تنه با قد تقریباً 6.5 اینچ، داتومیریان را با شمشیر نوری به سمت حریفش به تصویر می‌کشد و تنها به 3000 قطعه محدود می‌شود. این بسته بندی در یک جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت شماره گذاری شده است.
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 130.00 دلار

جنگ ستارگان TRIPLE ZERO JUMBO FIGURE
انتشار Gentle Giant LTD! دستش را تکان نده! دروید 0-0-0، با نام Triple Zero، چیزی بیش از یک دروید پروتکلی است – تخصص های او شامل آداب معاشرت، آداب و رسوم، ترجمه و شکنجه است. یک هوش مصنوعی فریبنده قاتل، “Trip” اکنون جدیدترین شکل جامبو 12 اینچی در مقیاس 1/6 است! این فیگور 12 اینچی با الهام از چهره‌های قدیمی جنگ ستارگان سال گذشته، روی یک کارت تاولی قابل بسته‌بندی با کارت‌های هنری به سبک رترو بسته‌بندی شده است.
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 80.00 دلار


منبع: https://news.toyark.com/2023/01/20/dst-solicits-tmnt-lord-of-the-rings-marvel-co،-kai-and-star-wars-491870