دسته‌ها
اخبار

DST Solicits – Dungeons and Dragons، Star Wars، Marvel، Game of Thrones، و بیشتر – The Toyark


مجموعه ماهانه محصولات جدید از الماس انتخاب ،اب بازی و غول مهربان آزاد شده است. این مجموعه های جدید برای عرضه در ماه آگوست برنامه ریزی شده است. آیتم های جدید عبارتند از Dungeons and Dragons، Bruce Lee، Star Wars، Marvel، Game of Thrones و غیره. لیست های زیر و ع، های جدید بعد از آن را ببینید.

گا،ی متحرک سیاه چال و اژدها مجسمه پی وی سی VENGER
انتشار Diamond Select Toys! یکی از شرورهای ،میشن بزرگ اکنون اولین گا،ی دیوراما بر اساس Dungeons & Dragons است! ونگر، او یک شاخ، اکنون یک گا،ی دیورامای 10 اینچی از DST است که بر اساس حضور او در مجموعه ،میشن‌های D&D دهه 1980 است. این مجسمه که از PVC با کیفیت بالا ساخته شده است، در جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی شده است. طراحی شده توسط Eamon O’Donoghue، مجسمه سازی توسط Alejandro Pereira Ezcurra!
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 59.99 دلار

مجسمه پی وی سی جان اسنو گا،ی GAME OF THRONS
انتشار Diamond Select Toys! این یک خط تولید کاملاً جدید از Diamond Select Toys است که بر اساس سریال موفق HBO Game Of Thrones ساخته شده است! در این مجسمه افتتاحیه، جان اسنو خمیده، شمشیر آماده است، در حالی که روح گرگ مجروح او به آن نگاه می کند. هر دو در فصل 8 حضور دارند و اندازه این قطعه تا نوک شمشیر جون 10 اینچ است. در جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی شده است. طراحی شده توسط Nelson X. Asencio، مجسمه سازی توسط Ed Trujillo.
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 59.99 دلار

MARVEL GALLERY HAWKEYE DISNEY PLUS KINGPIN PVC STATUE
انتشار Diamond Select Toys! کینگ پین رسید! این گا،ی دیورامای 10 اینچی وینسنت دونوفریو در نقش کینگ پین تلویزیون بر اساس حضور او در مجموعه تلویزیونی Hawkeye ساخته شده است. کینگ پین با پوشیدن کت و شلوار سفید، پیراهن مشکی و عصای سر الماسی خود، در میان ،ابه‌های جنگش با کیت بیشاپ ایستاده است. این مجسمه با ارتفاع تقریبی 10 اینچ از PVC با کیفیت بالا ساخته شده و در جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی شده است. طراحی شده توسط Nelson X. Asencio، مجسمه سازی توسط Rocco Tartamella!
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 59.99 دلار

مجموعه ای از سر بابونه COBRA KAI
انتشار Diamond Select Toys! به کبرا کای بله بگویید! نظرات ارزشمند د،ل لاروسو و جان کریس را با این سرهای تکان دهنده و فنری دریافت کنید! این فیگورهای تقریباً 7 اینچی با سرهای بزرگ روی فنرها، مجسمه سازی و کاربرد رنگ دقیق دارند و از رزین با کیفیت بالا ساخته شده اند. هر کدام در یک جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی شده است. مجسمه سازی شده توسط روکو تارتاملا!
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 159.96 دلار

GREEN HORNET DELUXE VALET KATO ACTION FIGURE
انتشار Diamond Select Toys! عدالت برقرار است! کاتو که در ژاکت نوکر سفیدش پوشیده شده، حریف مرگباری نیست، همانطور که در این اکشن فیگور تقریباً 7 اینچی در مقیاس 1/10 به تصویر کشیده شده است. این فیگور کاتو با بیش از 16 نقطه اتصال و همچنین چندین سلاح و قطعات قابل تعویض، شبیه به بازیگر بروس لی است و در یک جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی شده است. طراحی شده توسط یوری تیمگ، مجسمه سازی توسط کریس دالبرگ!
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 24.99 دلار

مجسمه متحرک MARVEL SUE STORM STURE
انتشار Gentle Giant LTD! حالا او را می بینی، حالا نمی بینی! سو استورم، زن نامرئی چهار شگفت‌انگیز، در این مجسمه کاملاً جدید به سبک ،میشن، بر اساس آثار هنری روی جلد مارول از اسکوتی یانگ، از مرئی به نامرئی تغییر می‌کند. این مجسمه با کاربردهای رنگ دقیق و رزین شفاف برای شبیه‌سازی قدرت او، تقریباً 4 اینچ ارتفاع دارد و در یک جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت شماره‌دار بسته‌بندی می‌شود. محدود به 3000 قطعه مجسمه سازی توسط کیسن بارنارد!
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 59.99 دلار

دست های قهرمان مارول
به آن قهرمان دست بده! جدیدترین “موج” در کل،یون ها، دست های قهرمان، دستکش های معروف ترین قهرمانان را می گیرد و آنها را به کل،یونی برای قفسه شما تبدیل می کند! این مجسمه‌های با اندازه واقعی از دست‌های مرد ،کبوتی، مرد آهنی و ددپول، هر کدام تقریباً 7 اینچ ارتفاع دارند و در یک جعبه تمام رنگی بسته‌بندی شده‌اند. محصول Toy Sapiens!
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 150.00 دلار

MARVEL SELECT CLASSIC CAPTAIN AMERICA ACTION FIGURA
انتشار Diamond Select Toys! توجه کن! Diamond Select Toys کاپیتان آمریکا را با یک اکشن فیگور جدید از First Avenger عالی می کند! بر اساس آثار هنری ک،یک کاپیتان آمریکا در دهه‌های 1980 و 1990، این اکشن فیگور در مقیاس 1/10، تقریباً 7 اینچ قد، دارای 16 نقطه مفصل بندی و همچنین چندین قطعه و لوازم جانبی قابل تعویض، از جمله سر، دست، سپر و موارد دیگر است! این شکل در بسته‌بندی انتخابی آماده نمایش، با آثار هنری پانل کناری برای مرجع قفسه ارائه می‌شود. طراحی شده توسط Eamon O’Donoghue و مجسمه سازی توسط Chris Dahlberg!
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 29.99 دلار

PORCELAIN SHIELD COLL CPT AMERICA COMIC BMB DIS
وقتی کاپیتان آمریکا سپر قدرتمند خود را پرتاب می کند، شما فقط باید همه آنها را جمع کنید! این مجموعه از سپرهای با قطر تقریبی 4 اینچ، کل کارنامه کمیک کپ، از سال‌های جنگ تا زمان حال او را در بر می‌گیرد! هر سپر چینی در جعبه های کور، در یک صفحه نمایش بازشو 8 تکه، با هر یک از هشت سبک مختلف برای جمع آوری ارائه می شود. محصول Toy Sapiens!
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 19.99 دلار

PORCELAIN SHIELD COLL CPT AMERICA INFINITY SAGA BMB DIS
ما می تو،م این کار را تمام روز انجام دهیم! این مجموعه از سپرهای تقریباً 4 اینچی، سلاح مورد علاقه کاپیتان آمریکا را از حماسه بی نهایت، از آغاز نقاشی نشده تا پایان جنگ ویران شده، نشان می دهد! هر سپر چینی در جعبه های کور، در یک صفحه نمایش بازشو 8 تکه، با هر یک از هشت سبک مختلف برای جمع آوری ارائه می شود. محصول Toy Sapiens!
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 19.99 دلار

جنگ ستارگان افسانه های جنگ ستارگان ATTACK 3D OF THE CLONES JANGO FETT 1/2 SCALE BUST
انتشار Gentle Giant LTD! جانگو فت یک افسانه در کامینو بود و حالا او یک افسانه در سه بعدی است! جانگو فت، کلاه ایمنی که هزار کشتی ستاره ای را به آب انداخت، پایه ژنتیکی کل ارتش کلون و همچنین بوبا فت بزرگ بود و او را به بخشی جدایی ناپذیر از حماسه جنگ ستارگان تبدیل کرد. با این نیم تنه رزین مقیاس 10 اینچی به OG Mandalorian ادای احترام کنید. این فقط به 1000 قطعه محدود شده است و همراه با گواهی اصالت شماره گذاری شده در جعبه تمام رنگی بسته بندی می شود.
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 200.00 دلار

جنگ ستارگان مجموعه برتر ماندالوریان دین جارین با مجسمه دوچرخه اسپیددر
انتشار Gentle Giant LTD! این بزرگ است! این مجسمه در مقیاس 1/7 از دین جارین با 9 اینچ قد و بیش از یک فوت طول دارد که بر روی یک دوچرخه اسپیدر سوار شده است، جواهر تاج در هر مجموعه مجسمه ماندالوریا است. در حالی که گروگو از کیسه ای در پشت دوچرخه آویزان است و یکی از پاهای دین زمین را لمس می کند تا حمله خود را به حرکت درآورد، این مجسمه تنها به 1000 قطعه محدود شده است و همراه با گواهی اصالت شماره گذاری شده در جعبه تمام رنگی بسته بندی شده است. .
در فروشگاه ها: 30 اوت 2023
SRP: 200.00 دلار


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/21/dst-solicits-dungeons-and-dragons-star-wars-marvel-game-of-thrones-and-more-499618