دسته‌ها
اخبار

DST Solicits – Dungeons and Dragons، Marvel، Star Wars، TMNT و بیشتر – The Toyark


آ،ین الماس انتخاب ،اب بازی و غول مهربان درخواست ها منتشر شده است. اعلامیه های این ماه برای کل،یون هایی است که قرار است در ماه ژوئن وارد فروشگاه ها شوند. آنها آیتم های جدیدی از جنگ ستارگان، لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان، مارول، سیاه چال ها و اژدها و غیره دارند. لیست اجناس و ع، های جدید را در زیر مشاهده کنید.

مجموعه جعبه سیاه چال و اژدها VILLIANS MINIMATES
انتشار Diamond Select Toys! Diamond Select Toys با مجموعه جعبه‌ای لو، جدید از Minimates 2 اینچی به دنیای ،میشن کارتون D&D دهه 1980 بازمی‌گردد! این مجموعه جدید شامل مجموعه‌ای از شرورها می‌شود: ونگر، واردوک، دکیون جنگجوی ،ت، شیطان سایه، و ماری شب، ، ونگر که او واقعاً می‌تواند سوار شود! به علاوه، یک مجسمه از استاد سیاه چال، با یک زندان کریستال یخ قابل جابجایی دریافت کنید! هر Minimate دارای چندین نقطه از مفصل بندی و لوازم جانبی خاص شخصیت است و همه ،مت ها کاملاً قابل تعویض هستند! آنها در یک جعبه پنجره تمام رنگی به سبک کتاب با جلد پانل پنجم بسته بندی شده اند. طراحی و تصویرگری توسط بری بردفیلد!
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 50.00 دلار

مجسمه شوالیه ماه به سبک متحرک مارول
انتشار Gentle Giant LTD! مشت خونشو هرگز زیباتر نبوده است! مارک اسپکتور، شوالیه ماه، در این مجسمه بلند 3 اینچی، با الهام از اثر هنری روی جلد «جوان مارول» اسکوتی یانگ، آماده عمل است. محدود به 3000 قطعه، همراه با گواهی اصالت شماره گذاری شده در جعبه تمام رنگی بسته بندی شده است. مجسمه سازی توسط کیسن بارنارد!
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 59.99 دلار

MARVEL SELECT SUE SUE ACTION FIGURE
انتشار Diamond Select Toys! چهار را کامل کنید! چهارمین عضو Fantastic Four، سو استورم، با نام مستعار زن نامرئی، با ورود به خط اکشن فیگور مارول انتخاب، تیم را تمام می کند! Sue با پیوستن به Thing، Human Torch و Mr. Fantastic که قبلا منتشر شده بود، تقریباً 7 اینچ قد دارد و دارای 16 نقطه اتصال و همچنین انواع قطعات و لوازم جانبی قابل تعویض است. طراحی شده توسط Eamon O’Donoghue، مجسمه سازی توسط May Thamtarana!
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 29.99 دلار

مجموعه POWER RANGERS MEGAZORD & DRAGONZORD VINIMATE 2PK
انتشار Diamond Select Toys! زمان مورفین است! دو تا از قدرتمندترین Zordهای اطراف، Megazord و Dragonzord، اکنون فیگورهای وینیل 4 اینچی Vinimates برای مجموعه Power Rangers شما هستند! با سرها و بازوهای قابل حمل و یک شمشیر قابل جابجایی برای Megazord، اینها قطعات مستقل عالی هستند، نه به ،وان همراهان کامل برای Minimates Power Rangers شما! هر دو در جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی می شوند. طراحی شده توسط بری بردفیلد!
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 35.00 دلار

Star Wars CLONE WARS CAD BANE 1/7 SCALE BUST
انتشار Gentle Giant LTD! تفنگچی برمی گردد! Cad Bane، شکارچی فضل بدنام، به ،وان یک مینی نیم تنه به سبک ،میشن از Gentle Giant LTD بازگشته است! این مجسمه با ارتفاع تقریبی 6 اینچ در بالای یک پایه پایه، بنی را در حالی که به هدف بعدی خود فکر می کند، در حال سر زدن کلاه لبه پهن خود به تصویر می کشد. این مینی نیم تنه که تنها به 3000 قطعه محدود شده است، همراه با گواهی اصالت شماره گذاری شده در جعبه تمام رنگی بسته بندی شده است.
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 130.00 دلار

جنگ ستارگان ماندالوریان ،کا ریوز نیم تنه مقیاس 1/6
انتشار Gentle Giant LTD! ماندالوریایی دیگر وارد نبرد شده است! همانطور که در فصل 2 ماندالوریان دیده می شود، ،کا ریوز، هموطن بو-کاتان کرایزه، اکنون جدیدترین مینی نیم تنه در مقیاس 1/6 از Gentle Giant LTD است! ریوز با ارتفاع تقریبی 6 اینچ در بالای یک پایه پایه، با اسلحه‌اش در سطح زمین، دارای سرهای کلاه‌دار و بدون کلاه ایمنی قابل تعویض است و دارای کاربردهای دقیق مجسمه‌سازی و رنگ است. محدود به 3000 قطعه، همراه با گواهی اصالت شماره گذاری شده در جعبه تمام رنگی بسته بندی شده است.
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 130.00 دلار

Star Wars REBELS SABINE WREN 1/7 SCALE BUST
انتشار Gentle Giant Ltd.! بر،ب‌گذار ماندالوریایی ،ن خدمه G،st اکنون جدیدترین مینی‌تنه به سبک ،میشن GG Ltd. است! این مینی نیم تنه در مقیاس 1/7 با ارتفاع تقریبی 6 اینچ، دارای سر و بازوهای قابل تعویض است، بنابراین می تو،د او را با کلاه ایمنی یا بدون کلاه ایمنی، با رنگ اسپری یا بلستر نشان دهید! محدود به 3000 قطعه، همراه با گواهی اصالت شماره گذاری شده در جعبه تمام رنگی بسته بندی شده است.
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 150.00 دلار

TMNT GALLERY LAST RONIN PVC STATUE
انتشار Diamond Select Toys! آ،ین رونین کیست؟ آ،ین عضو بازمانده Teenage Mutant Ninja Turtles در هاله ای از رمز و راز قرار دارد، اما اکنون او اولین گا،ی TMNT Diorama است! این مجسمه پویا با ارتفاع تقریبی 10 اینچ، رونین را در حال اجرا بر روی یک منظره سنگی به تصویر می‌کشد. این دیوراما که از PVC با کیفیت بالا ساخته شده است، در جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی شده است. طراحی و مجسمه سازی توسط Kinetic Underground!
در فروشگاه ها: 28 ژوئن 2023
SRP: 75.00 دلار


منبع: https://www.toyark.com/2023/02/17/dst-solicits-dungeons-and-dragons-marvel-star-wars-tmnt-and-more-493908