دسته‌ها
اخبار

DST این هفته – Karate Kid 2 Pack و Vulture Diorama – The Toyark


بچه کاراته کر، dst

،اب‌بازی‌های انتخاب الماس از طریق به‌روزرس، هفتگی ارسال می‌شوند و به ما اطلاع می‌دهند که این هفته چه اتفاقی در فروشگاه‌های کمیک محلی شما و ،ده‌فروشان آنلاین منتخب افتاده است. یک بسته دو تایی بسیار محکم برای خط کاراته Kid Selects با Daniel Vs. ج، در جلوی مجسمه، Marvel’s Vulture یک دیوراما 10 اینچی PVC دریافت می کند. ع، ها و جزئیات زیر را بررسی کنید، برای ،ید آنها به فروشگاه های خود مراجعه کنید!

مجموعه جعبه اکشن فیگور Co، Kai All Valley

انتشار Diamond Select Toys! مبارزه ای که همه چیز را آغاز کرد، با این بسته دوتایی انحصاری با حضور ج، لارنس و د،ل لاروسو دوباره ببینید! این دو هنرجوی کاراته که سنسی شده‌اند، لباس‌های ک،یک کاراته گی خود را مربوط به دهه 1980 می‌پوشند و هر شکل 7 اینچی دارای بیش از 16 نقطه بیان است. این جفت در جعبه پنجره تمام رنگی تاشو بسته بندی شده است. مجسمه سازی توسط روکو تارتاملا و کریس دالبرگ، طراحی بسته بندی توسط جک تسای! (مورد #SEP218363، SRP: 39.99 دلار)

Marvel Comic Gallery Vulture PVC Diorama

انتشار Diamond Select Toys! از آسمان او می زند! کر،، آدریان تومز، تلاش می کند تا در جدیدترین گا،ی مارول دیوراما از DST از ارتفاع بالا فرار کند! بر اساس ظاهر کمیک خود، کر، طول بال های خود را در حالی که تلاش می کند خود را از تارهای مرد ،کبوتی رها کند، به نمایش می گذارد. این دیورامای PVC تقریبا 10 اینچی دارای مجسمه سازی و مفصل بندی دقیق است و در جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی می شود. طراحی شده توسط سزار، مجسمه سازی توسط Alterton! (مورد #JUN222431، SRP: 59.99 دلار)

شرکت هاالماس انتخاب ،اب بازی
شخصیت هاکر، ج، لارنس د،ل لاروسو
مقیاس7 اینچ 10 اینچ


منبع: https://www.toyark.com/2023/02/15/dst-this-week-karate-kid-2-pack-and-vulture-diorama-493710