دسته‌ها
اخبار

Dragon Ball Super: SUPER HERO – SH Figurts Broly – The Toyark


ملل تاماشی با ع، و جزئیات برای آینده خود به روز شده است Dragon Ball Super: SUPER HERO – SH Figurts Broly Figure. فیگور برولی هنگام تمرین با گوکو در سیاره بیروس لباس خود را می پوشد. در ژاپن این رقم یک است پریمیوم باندای وب انحصاری. برولی تقریباً 7.5 اینچ قد دارد. این شکل شامل سه صورت قابل تعویض، چندین دست قابل تعویض و یک مجسمه سر جایزه برای استفاده در شکل SH Figurts Ultimate Gohan است.

پیش ،ید از 16 سپتامبر در ژاپن آغاز می شود. قیمت Broly 8250 ین (حدود 60 دلار آمریکا) است. این رقم قرار است در ژوئن 2023 منتشر شود. برای اطلاعات بیشتر و ع، های جدید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

به روز رس، – پیش‌سفارش‌ها اکنون فعال هستند!

SHFiguarts Dragon Ball Super Super Hero BROLY @ Premium Bandai

SHFiguarts BROLY SUPER HERO

Broly از “Dragon Ball Super: SUPER HERO” اکنون در SHFiguarts با لباسی که هنگام تمرین در سیاره Beerus با Goku و دیگران پوشیده است در دسترس است!

با استفاده از ،مت‌های قابل تعویض برای حالات صورت و دست‌ها که به‌،وان لوازم جانبی درج شده است، ژست‌های چشمگیر این سری را بازتولید کنید.
همچنین شامل قطعات جانبی برای آن چهره اشک آلود است که در زم، که گوکو و وجتا در مقابل چشمان او درگیر نبردی شدید بودند نشان داده شد!

علاوه بر این، می‌تو،د نبرد شدید سری را با ،مت سر که مدل موی بال‌زننده را برای استفاده با SHFiguarts Ultimate Gohan Super Hero (فروش جداگانه) به تصویر می‌کشد، بازتولید کنید!


منبع: https://news.toyark.com/2022/12/15/dragon-ball-super-super-hero-s-h-figuarts-broly-490477