دسته‌ها
اخبار

Dominion Roar Strikers Pteranodon (Mattel) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

امیدوارم دوباره بریم، برای آ،ین بار. من، EmperorDi،ot اکنون آ،ین Mattel را به شما می دهم پترانودون شکلی که از قالبی استفاده می‌کند که برای اولین بار توسط Roarivores Pteranodon از Jur،ic World: Fallen Kingdom استفاده شد، و چندین بار بازسازی شده است، همانطور که می‌تو،د اینجا، اینجا، اینجا، اینجا و اینجا ببینید. با این حال، این رقم دارای برخی بهبودها و بهبودهای مورد نیاز است که آن را کاملاً متفاوت از مدل های قبلی خود می کند. بیایید نگاهی بیندازیم، آیا؟

نمی دانم در مورد بسته بندی باز برای فیگورهای بزرگتر Dominion چیزی گفته ام یا نه. آنها تقریباً مشابه موارد قبلی هستند با این تفاوت که آنها اکنون Dominion را تبلیغ می کنند. از دست دادن این رقم در فصل پاییز 2022 بسیار سخت بود. آنها خیلی از آنها را ساخته اند! من به خاطر این بررسی فوراً به این رقم رفتم، اما در ابتدا در اوا، تابستان 2022 یا بیشتر یافتن آن دشوار بود. هرچند خیلی سریع رایج شد. خوشبختانه، در آن روز، یکی در Target منتظر من بود، و سپس من بیست مورد دیگر را در Walmart در چند بلوک آنطرفتر دیدم. من نمی دانم که آیا این برای هر ایالت صادق است یا خیر، اما Target معمولاً این ارقام ،وشان را ارزان تر از Walmart دارد.

درست مثل بقیه، ابعاد آن 8*16 اینچ است. این شکل به رنگ قهوه‌ای، دارای رگه‌های ، رنگ در بالای بال‌ها و تاج آبی است. به نظر می رسد سر و آرواره ها به رنگ دیگری ریخته شده اند. ممکن است به ،وان یک انتخاب ،ل کننده از رنگ به نظر برسد، اما من کاملا آن را دوست دارم. تب کوچک در پشت باز می شود و کد برنامه حقایق دایناسور خود را نشان می دهد، و دکمه دیگر باعث می شود یک دقیقه صبر کنید. این دکمه فقط فک هایش را باز می کند تا بتواند غرش کند. بال ها در واقع به صورت توپی متصل هستند و از حیله اکشن جدا می شوند، که یک انحراف کامل از قالب از قبل موجود است!

پاها نیز به صورت توپی به هم متصل می شوند و بال ها به سمت بدن جمع می شوند. این حالت پذیرترین شکلی است که از این قالب استفاده می کند و می تو،د آن را چهار دست و پا راه برید. این کامل نیست، اما قطعا آن را تا کنون مورد علاقه من قرار داده است.

منظور ما ،ب و کار … زمان پیشرفت است!

من فکر می کنم این رقم قطعا ارزش زمان شما را دارد. مچ دست‌های مفصلی و حرکت بهتر گردن قطعاً این چهره را بیشتر برجسته می‌کرد و با فیگورهای مجموعه کهربا و هاموند رقابت می‌کرد، اما من به این نتیجه رسیده‌ام که هرگز نمی‌توان یک فیگور پتروزار کاملاً مفصل یا کامل وجود داشت. من ترجیح می‌دهم بال‌ها از پ،تیک سخت‌تر از مواد ،تیکی ساخته شوند.

رنگ ها خوب هستند، حیله تکراری است، اما مورد انتظار، و کاملاً بیان شده است. این قطعاً یک پیشرفت نسبت به فیگورهای تکراری بال بال زدن Pteranodon است که تا این لحظه وجود داشته است. من دوست دارم این نوع درمان را برای قالب Quetzalcoatlus نیز ببینم، اما با گردن مفصلی که هدف آن ژست گرفتن است و به خاطر یک حیله از نوع فک باز و بسته وجود ندارد. حتی مجموعه هاموند Geosternbergia این را ندارد.

با تمام این‌ها که گفته شد، ترجیح می‌دهم ماتل از انتشار مجدد ابزارهای همان قالب خودداری کند. باید بگویم که خیلی خوب است که همه آنها در کنار هم باشند و واقعاً دیدنی است که هر وقت زیر آنها راه می روم و ناگهان به بالا نگاه می کنم ، اما اگر قرار است یک چیز جدید بسازند پترانودون، امیدوارم یک قالب کاملا متفاوت باشد. من به زودی تصاویری از Aviary خود را با بررسی پتروسور دیگری در آینده نزدیک خواهم گذاشت، پس با ما همراه باشید. برای مدتی پتروسارها کافی است.

…و فراموش نکنید که شکل را اسکن کنید.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/jur،ic-world-dominion-roar-strikers-pteranodon-mattel/