دسته‌ها
اخبار

Dino Rivals by Mattel) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

بررسی و ع،‌ها توسط EmperorDi،ot، ویرایش شده توسط Suspsy

امروز، ما به بررسی خط اصلی ادامه خواهیم داد پترانودون ها از خط دنیای ژوراسیک Mattel، این بار در فیگور Dual Attack! آیا من، EmperorDi،ot این شکل را دوست دارم؟ بخو،د تا متوجه شوید!

همانطور که در بررسی قبلی Mattel در اینجا توضیح دادم، همه به خط اصلی هستند پترانودون ابعاد شکل‌ها 8 اینچ طول x 16 اینچ عرض است و همه قالب‌های کلی مشابهی دارند، اما هر کدام بیش از یک رنگ آمیزی مجدد است. هر یک از آنها اصلاح شده است، و این یک تم در حال اجرا برای تمام فیگورهای JW ماتل است، که قطعا چیز خوبی به هر رنگ آمیزی مجدد اضافه می کند.

این شکل که با رنگ خا،تری مایل به قهوه ای رنگ آمیزی شده است، نشان دهنده این واقعیت است که رنگ آمیزی مجدد همیشه چیز بدی نیست. من در واقع این دکو را بیشتر از دکوی قبلی دوست دارم، با بال های نارنجی و قهوه ای روشن در بالا (تمام ،مت پایین شکل قهوه ای مایل به خا،تری است)، یک تاج طلایی روشن، به همین دلیل نام آن را “Bananahead” گذاشته ام. و بهترین (یا بدترین) بخش این است که آنها در واقع برای رنگ ، هر دندان زمان گذاشته اند. حداقل الان می تو،د آنها را ببینید.

در مورد مفصل بندی، هیچ مفاصل پا وجود ندارد و مفصل گردن به طور کامل بریده شده است تا به شکل دوگانه عمل کند. بال‌ها برای ذخیره‌سازی آسان به سمت داخل جمع می‌شوند و زم، که یکی از دکمه‌ها به پایین فشار داده می‌شود، تکان می‌خورند. دکمه دیگر دهان را باز می کند.

این یک ،اب بازی سرگرم کننده است، همانطور که همه پتروسارها باید باشند. می تو،د آن را به اطراف بچرخ،د، بال ها را به اطراف بچرخ،د و به طعمه های ناآگاه حمله کنید.

اگر شما یک فرد کامل هستید، به هر حال، به دنبال این شخصیت نادر بروید. هر ،ی که فیگورهای Mattel را جمع آوری می کند باید Bananahead را در اینجا در مجموعه خود داشته باشد. و فراموش نکنید که آن را در برنامه قدیمی حقایق جهان ژوراسیک (ha) اسکن کنید.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

همچنین بازدید از …


منبع: https://dinotoyblog.com/2023/01/08/pteranodon-jur،ic-world-dino-rivals-by-mattel/