دسته‌ها
اخبار

Dilophosaurus (۲۵مین سالگرد پارک ژوراسیک، فیلم های پاپ! اثر Funko) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

امسال 30 سال از انتشار پارک ژوراسیک، فکر می کردم زمان خوبی گذشته است (دقیقاً 5 سال) که این رقم را که برای 25 منتشر شده بود بررسی کردم.هفتم سالگرد فیلم این است دیلوفوزاروس ،یدن! توسط Funko. اگرچه بسیاری پارک ژوراسیک/جهان فیگورهای Funko در حال حاضر وجود دارند و حضور قوی در DTB ندارند. در واقع، تنها بررسی دیگر Funko ( استیگیمولوک) توسط من نوشته شده است. در آن بررسی گفتم که من Funko Pop را جمع آوری نمی کنم! ارقام و اینکه شما نباید انتظار بررسی بیشتری از آنها را داشته باشید، مگر اینکه من آن را دریافت کنم دیلوفوزاروس. فهمیدم، پس ما اینجا هستیم.

من در واقع این رقم را برای کریسمس یک سال پیش دریافت کردم و صبورانه روی میز من نشسته بود و منتظر 15 دقیقه آن بود، اما بررسی های دیگر همچنان آن را به انتهای لیست کارها می رساند. تصور نمی‌کنم در این بخش‌ها تقاضای زیادی برای نقدهای Funko وجود داشته باشد، این چیزی است که شما یا دوست دارید یا نمی‌خواهید بدون نیاز به تحلیل انتقادی یک بررسی مکتوب. برای یک دوره کوتاه تصادفی در Funko Pop! ارقام بررسی Stiggy من را بررسی کنید.

در بررسی Stiggy من بیان کردم که من مانند پاپ احساس نمی کنم! زیبایی شناسی به خوبی به دایناسورها ترجمه می شود. سرهای غول پیکر و پیازی و بدن های ریز برای من خوب کار نمی کنند و در کل دایناسورهای فونکو را زشت می دانم. هر چند چند استثنا وجود دارد، از جمله مواردی که قبلا بررسی شده است استیگیمولوک و این دیلوفوزاروس، و همچنین به تازگی منتشر شده است Giganotosaurus که شاید تنها بازخو، از دنیای ژوراسیک: Dominion Giganotosaurus که من واقعا دوست دارم من فکر می کنم که این چهره ها موفق می شوند زیرا تزئینات آنها به ،یب سرهای غول پیکر با بدن های دوکی کمک می کند یا توجه را از تفاوت های متن، منحرف می کند. شاخ برای Stiggy، فریل و تاج برای Dilo، و میخ های اغراق آمیز و scutes برای Giga. در واقع، یک نسخه از وجود دارد دیلوفوزاروس بدون زواید و به نظر من آن را به اندازه Funko بی ارزش می دانم تیرانوزاروس و Velociraptor.

فونکو دیلوفوزاروسبا سر غول‌پیکر، چشم‌های سیاه خالی، و پوزخند دندان‌دار، بخش‌هایی مساوی ناراحت‌کننده و شایان‌ستیز است. پوزه، لب‌ها و ،مت بالای سر با فلس‌ها مشخص شده‌اند، در حالی که فک پایین دارای جزئیات کمتری است و فقط مقداری دریچه‌های متقاطع برای فلس‌ها وجود دارد. بدن عمدتاً فاقد جزئیات است، به جز برخی از برآمدگی‌های پوست و بریدگی‌های تارسال روی پاها. این برای فیگورهای Funko که بیشتر جزئیات ظریف به مجسمه سر، نقطه کانونی هر Funko Pop محدود می شود، طبیعی است! شکل. تاج نمادین به خوبی با شیارهای عمیق بافت شده است و فریل دارای چین های پوستی مختلف و لبه دندانه ای است.

رنگ کار خیلی شبیه نمونه اصلی نیست دیلوفوزاروس پارک ژوراسیک با رنگ پوست آبی-سبز مانند رنگ پوست دیلوفوزاروس کوه در عمارت لاک وود، همانطور که در پادشاهی سقوط کرده. زواید تطبیق نزدیک تری با چیزی است که به آن وارد می شویم پارک ژوراسیک با این حال، زرد با علائم قرمز. این تقریباً به اندازه زوایای فیلم دارای ال،ای پیچیده نیست دیلوفوزاروس، یا ارقام دقیق تری مانند آنچه که توسط Mattel ارائه شده است.

با توجه به اینکه زواید یک نقطه کانونی اصلی در این ،اب‌بازی است، من می‌خواهم کار نقاشی دقیق‌تری داشته باشم. تاج قرمز مات فقط روی سطح بیرونی آن نقاشی شده و داخل آن هم رنگ بدنه است. با این حال، لازم نیست نگران چاپ نادرست چشم باشید، زیرا به هر حال مدارهای چشم با رنگ مشکی برجسته می شوند. دندان ها سفید و زبان و پوست گوشه های دهان صورتی است. به طور تکان دهنده، تمام ناخن های انگشتان دست و پا با وجود اندازه کوچکشان خا،تری رنگ شده اند. توجه داشته باش، ماتل!

پاپ! دیلوفوزاروس یکی از دایناسورهای بهتر اجرا شده از Funko است، یک کاریکاتور زیبا و عجیب از یک هیولای سینمای نمادین که مطمئناً مسحور خواهد شد. پارک ژوراسیک طرفداران شکایت اصلی من این است که آرزو می‌کنم رنگ صفحه نمایش دقیق‌تر و پیچیده‌تری داشته باشیم. انواع رنگ های دیگری نیز از این شکل وجود دارد، یک رنگ انحصاری کاملا قرمز تارگت و یک رنگ سبز که در تاریکی می درخشد. این نسخه را هنوز هم می توان به طور گسترده به صورت آنلاین با قیمت های متفاوت پیدا کرد. شاید Funko به ما دقیق بدهد دیلوفوزاروس پارک ژوراسیک رنگ آمیزی مجدد برای 30هفتم سالگرد، اما من شک دارم.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

همچنین بازدید از …


منبع: https://dinotoyblog.com/2023/01/09/dilop،saurus-jur،ic-park-25th-anniversary-pop-movies-by-funko/