دسته‌ها
اخبار

Channing Tatum در GI Joe: Retaliation درخواست کرد که شخصیتش کشته شود


صحبت ، با تنوع، بازیگر چ،نگ تاتوم اظهار داشت که از تیم خلاق خواسته است که شخصیت او دوک را بکشند تا از متعهد شدن به فرانچایز فیلم اکشن زنده GI Joe اجتناب کنند.

“ببین، من صادقانه می گویم. متنفرم ل،تی [G.I. Joe: Rise of Co،]. من قبلاً از آن فیلم متنفرم. من برای انجام آن فیلم تحت فشار قرار گرفتم. از «کوچ کارتر»، آنها با من قراردادی سه تصویری امضا ،د… آنها قرارداد را به شما می‌دهند و می‌گویند، «معامله سه تصویری، شما برو.» و در جو، [actor]، شما مانند “اوه خدای من، این شگفت انگیز به نظر می رسد، من این کار را انجام می دهم!” زمان می گذرد و شما مشاغل دیگری پیدا می کنید و در حال ساختن قیمت خود هستید و شغلی رویایی دارید که می خواهید انجام دهید. و … استودیو تماس می گیرد و آنها می گویند، “هی، ما یک فیلم برای شما داریم، ما آن را برای شما می فرستیم.” و آنها آن را برای شما می فرستند، و آن جی آی جو است.

تیتوم ادامه داد: “و من عاشق جی آی جو هستم: آیا می توانم Snake Eyes را بازی کنم؟” و آنها مانند، “نه، شما در حال بازی Snake Eyes نیستید، شما در حال بازی GI Joe هستید.” فیلمنامه خوب نبود… و من نمی خواستم کاری انجام دهم که از کودکی طرفدار آن بودم و هر روز صبح در بزرگ شدن تماشا می کردم – و نمی خواستم کاری را انجام دهم که یکی، بد بود. و دو، من فقط نمی‌دانستم می‌خواهم جی آی جو باشم یا نه.»

*****

تیتوم گفت: “اولین را هفت بار پشت سر گذاشتم، اما آنها یک گزینه روی من داشتند و من مجبور شدم فیلم را بازی کنم.” “بنابراین دومی، واضح است که من هم نمی‌خواستم آن کار را انجام دهم.”

تیتوم تایید کرد که خواسته است در 10 دقیقه اول دنباله، “GI Joe: Retaliation” در سال 2013 کشته شود تا از هرگونه تعهد بیشتر به فرنچایز جلوگیری کند. آیا او از این تصمیم پشیمان شد؟ او با صراحت گفت: نه.


منبع: https://news.hisstank.com/2023/01/18/channing-tatum-asked-for-his-character-to-be-،ed-off-in-g-i-joe-retaliation-80023